Уже п’ятий день в річці Дніпро росте рівень води, через весняне водопілля та скидання води на каскаді водосховищ. Мешканців Дніпра попередили про каламутну воду з-під крану і розповіли чи впливає це на її якість.
Як зазначили в Дніпроводоканалі, внаслідок масштабної повені та значного підвищення рівня води в річці Дніпро, є незначне погіршення якісних показників води, яка тече з кранів у нашому місті. Рідина може бути каламутною та трохи забарвленою.
Утім, вона поки що відповідає всім санітарно-гігієнічним показникам, тобто придатна до використання. Якщо ситуація зміниться та вода стане непридатною до споживання, то про це повідомлять додатково.
Нагадаємо, уже котрий день міста, які знаходяться на руслі річки Дніпро, потерпають від підтоплень та паводків. Зокрема, у Дніпрі затопило пляжі, храми та прибережні території. Раніше голова облради Микола Лукашук прокоментував чутки про значне погіршення якості води на Дніпропетровщині.
Читайте також:
Автор:
Зграю щурів помітили мешканці у центрі Дніпра.
У 1990-х популярні серед мешканців Дніпра вулиці та місця у…
У Дніпрі знову псують майданчики для вигулу собак.
Мешканці Дніпропетровщини за гроші незаконно вивозили чоловіків за кордон.