У Дніпропетровській області 31-річний та 35-річний чоловіки зберігали у себе вдома гранати різного типу, запали до них та тротилову шашку.
3 жовтня правоохоронці провели обшуки за місцем проживання зловмисників і вилучили: дві гранати «РГД-5», «Ф-1» та запали до них. Також вдома у одного з чоловіків правоохоронці виявили тротилову шашку вагою 400 грам. Усе вилучене направили на експертизу.
За даними фактами проводиться досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Чоловікам загрожує позбавлення волі строком від трьох до семи років. Слідство триває.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі тимчасово перекриють рух вулицею Князя Володимира Великого.
У Дніпрі вчора ввечері трапилася серйозна ДТП.
У Соборному районі міста Дніпра група підозрюваних напала на 17-річного…
Російські війська зосереджують основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському…