Щоб знайти інформацію про вимкнення світла у вашому будинку, потрібно у пошуку месенджера Viber або Telegram ввести «ДТЕК Дніпровські електромережі». Також можна перейти за прямим посиланням Viber або Telegram. Далі слідувати за підказками меню: зереєструватися за допомогою номеру телефону, ввести номер особового рахунку, натиснути кнопку “Графік стабілізаційних відключень”.
Нагадаємо, що зараз у Дніпропетровській області вимикають світло за графіками. Вони діють за вказівкою Укренерго через значний дефіцит електроенергії.
Графіки відключень світла можуть змінюватися, тому радимо їх періодично перевіряти.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.