Захисник України народився 8 жовтня 1975 року. 1994 року Сергій пройшов навчання у місцевому політехнічному технікумі. У період із 1994 по 1996 роки він пройшов термінову військову службу.
У мирному житті майбутній боєць працював на підприємстві «ДНІПРОАЗОТ», а також у компанії «Оріль – Лідер». Сергія Бацька закликали на захист України за мобілізацією на початку липня. У загиблого героя залишилися син, дружина, мати та брат.
Панахиду за бійцем призначили на 7 жовтня. Вона пройде у Козацькій церкві Пресвятої Покрови УПЦ. Поховають воїна на алеї Героїв у Кам’янському.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.