Поліціянти Запоріжжя затримали двох жителів Дніпра на “гарячому”, коли ті хотіли підпалити квартиру однієї з багатоповерхівок Хортицького району.
Паліями виявились жителі сусідньої області 38 та 33 років. При собі правопорушники мали сумку з шинами та запалювальну суміш, які використовували для підпалу дверей приватних помешкань.
Обидва зловмисники вже мали судимість. Відносно одного з них в районних судах міста Дніпро розглядаються кримінальні провадження за низкою особливо тяжких злочинів.
Відомо, що чоловіки виконували підпали на замовлення, отримані через телеграм-канал. Свої дії фільмували на камери мобільних телефонів. У їхніх гаджетах виявлені фото/відеозвіти скоєних підпалів.
Обом затриманим слідчі повідомили про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Нині чоловіки під вартою.
Правоохоронці встановлюють інших причетних до злочину.
Читайте також:
Автор:
Війна забрала життя ще одного нашого земляка.
У Дніпрі сталася серйозна ДТП.
Дніпрянин вигадав дивний спосіб повернення боргів.
На Дніпропетровщині посилять відеонагляд.