За уточненою інформацією, через вранішній ракетний удар по Павлограду поранена людина. Це 30-річна жінка. Вибуховою хвилею вибило вікна у трьох будинках – дво- та п’ятиповерхівках, інформує у своєму телеграм-каналі очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Від російських атак 7 лютого страждали три райони Дніпропетровської області.
Атакувати область почали ще вночі, коли на Новомосковськ спрямували кілька ударних дронів. Два з них вдалося збити, але решта уразила територію місцевого комунального підприємства. За словами міського голови Сергій Рєзніка, місто втратило майже всю комунальну техніку.
Зранку атакували Павлоградський район. Одну ракету збили військові Повітряного командування Схід. Ще одна “прилетіла” по інфраструктурному об’єкту.
Обстрілювали також Нікопольський район. У Марганці дрон-камікадзе влучив у машину. Двоє людей постраждали, але вони будуть лікуватися вдома. Усього на район випустили 5 FPV-дронів та кілька артснарядів.
Загалом в районі пошкоджені 3 приватні будинки і 2 господарські споруди. А ще – авто, газогін та лінія електропередач.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
Від ворожого удару по Нікопольщині постраждало вже семеро.
У Павлограді на Дніпропетровщині судили чоловіка, який вбив незрячого дідуся.
На Дніпропетровщині судитимуть керівницю поштового відділення, підозрювану у привласненні коштів.