Фатальна ДТП трапилася 31 серпня 2022 року на Січеславській Набережній. Мотоцикліст збив дівчину, яка разом з батьками переходила через пішохідний перехід. Удар був такої сили, що постраждалу відкинуло на 20 метрів.
Дівчину тоді забрали до лікарні з численними травмами. Попри всі старання медиків, через місяць її серце зупинилося. Адвокатка Юлія Сегеда розповіла, що до неї звернулася мама загиблої та попросила про допомогу.
Байкер, який спричинив ДТП, за словами матері постраждалої, намагається уникнути відповідальності.
У мене нова справа. Дуже важка. І професійно і морально. Боляче дивитись на маму, що втратила дитину. І огидно дивитись на того, хто ненавмисно, але вбив дівчину, а зараз намагається уникнути відповідальності, – написала Юлія Сегеда на своїй Facebook-сторінці.
Боляче слухати, як мати розповідає про свою загиблу доньку. Вони переселились в Дніпро з Донецької області, батьки врятували дитину від війни… Батьки ховали дитину у весільному вбранні. Уявляєте, як мати купує своїй доньці весільну сукню, фату, взуває дівчину в кросівки, бо вона любила ходити в кросівках… і кладе дитину в труну? Мені важко жити з тим що я почула, а вона це пережила, — розповідає Юлія Сегеда.
Адвокатка зазначила, що “байкерська” спільнота не відреагувала на подію та не запропонувала допомогу родині загиблої, цього не зробив і сам підозрюваний.
Як же так? Ваш колега не допоміг батькам дитини ні копійкою. Чому ви в таких випадках не цікавитесь, як лікується постраждала, чому ви не збираєте кошти на допомогу, чому ви піарите свої благодійні проєкти та кидаєте постраждалих, чому ви захищаєте того, хто нехтуючи правилами позбавляє життя людину? Я шукала якусь офіційну заяву від спільноти, шукала може були спроби допомогти… ні, нічого… Сумно, – зауважила адвокатка.
Наступне засідання у справі має відбутися наприкінці травня.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.