«Свято організовано департаментом молодіжної політики та національно-патріотичного виховання за підтримки міського голови. Всі наші колеги підтримали цей захід. Це корисно, це цікаво, об’єднує. Я і сам буду писати», – коментує секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара.
Всього у заході оффлайн взяли учать 313 людей. Вік учасників від 5 до 80 років. Крім того, була організована і онлайн-трансляція. Взяти у ній участь можна було з будь-якої точки світу.
«Текст диктанту унікальний. Складався безпосередньо для цього диктанту, його не можна знайти в мережі та підгледіти, де поставити крапку чи кому. Це прем’єра тексту», – розповідає керівник молодіжного центру Дніпра Рафаель Кіжнер.
Читати диктант запросили зіркового гостя. Корінний дніпрянин, український шоу-мен Юрій Ткач, навіть працював з репетитором напередодні заходу.
«Для мене це дуже хвилююча історія, бо дуже багато людей прийшло, і від того, як я прочитаю, буде залежати результат учасників», – ділиться український шоу-мен Юрій Ткач.
Результати диктанту стануть відомі через три тижні, кажуть організатори. Учасників повідомлять індивідуально. Переможці отримають подарунки.
Автор:
Гарного дня, друзі!
Гарного дня, друзі!
Гарного дня, друзі!