Шериф — оружейный магазин

3146 просмотров
Ш
FREE
imageТелефоны:
+38 (056) 232-00-48Показать номер
imageАдрес:

Артема 9

Пневматическое оружие вы можете купить в сети магазинов Шериф. Также мы предлагаем охотничье оружие, газовые пистолеты ПГШ, травматическое оружие, револьверы Флобера, боеприпасы, газовые баллончики, охотничьи аксессуары – средства для чистки и чехлы для оружия, инвентарь, обмундирование и аксессуары для охраны, катера, яхты, лодки надувные. Также мы предлагаем охотничьи боеприпасы, боеприпасы для газового оружия, боеприпасы для травматического оружия, боеприпасы для пневматического оружия.

Новости Днепра про Шериф - оружейный магазинРусский

Отзывы о компании
Тарасевич Андрій
14.02.2024
Хорошо

Павло, а чому ви не передивитесь варіанти в інтернеті? Адже в такому випадку точно можна розраховувати на більш ширший та цікавіший асортимент! Точно знаю, що на профільному сайті Camotec є дуже багато моделей сумок . Ви можете і по опису їх порівняти, і за фактичною ціною краще зорієнтуватись

Павло П.
13.02.2024
Хорошо

Доброго дня! Мені цікавлять тактичні сумки. Є у вас такі в наявності?

Юра Р.
04.11.2023
Хорошо

Петро, один варіант за ключовий я вам точно можу порадити переглянути — це плитоноска укрармор яку виготовляє наш український виробник — компанія ukrarmor . Дуже багато хороших відгуків читав про неї, плитоноска відповідає усім міжнародним стандартам та має усі необхідні сертифікати якості. По вартості вона більш доступніша, але якість реально суперова.

Морозюк Петро
03.11.2023
Хорошо

Я так само думаю….. Мені якісна плитоноска потрібна

Дмитро П.
02.11.2023
Хорошо

Військову амуніцію краще купувати на спеціалізованих магазинах по прикладу військторгів!

Остапенко Роман
02.05.2023
Хорошо

Мені здається військову амуніцію краще на сайтах ось такого воєнторгу шукати https://defpoint.com.ua/ . Як мінімум буде кращим вибір та можна буде розраховувати на високу якість усієї придбаної військової амуніції, адже вона буде відповідати усім міжнародним стандартам. Тому до таких питань потрібно ставитись з максимальною уважністю.

Юрій Соломчак
01.05.2023
Хорошо

Скажіть будь ласка а військова амуніція у вас продається? Чи лише зброя?

Отзывы о компании
Общая оценка компании
Имя
Ваш отзыв
Имя
Ваш вопрос
Код администратора
Ответ

Спасибо,
ваше сообщение отправлено!

Наверх