Вдячність від усіх дніпрян: Філатов нагородив військових Повітряного командування «Схід»

05.08.2022 15:01
просмотров

5 серпня, напередодні Дня Повітряних Сил Збройних Сил України, п’ятеро військових Повітряного командування «Схід» отримують медалі «Захиснику Вітчизни».
Новости Днепра про Вдячність від усіх дніпрян: Філатов нагородив військових Повітряного командування «Схід»
 
«Медалі не просто від міського голови, а від імені всіх мешканців нашої територіальної громади. Це — той невеликий внесок, який ми можемо зробити для мотивації захисників. Адже вони прикривають небо від крилатих ракет, які на наші голови відправляє країна-агресорка. Мерія Дніпра надалі продовжуватиме допомагати нашим бійцям (по всіх родах військ) усім, чим може — для наближення Перемоги України», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.
 
Новости Днепра про Вдячність від усіх дніпрян: Філатов нагородив військових Повітряного командування «Схід»
 
Він також передав бійцям електрогенератор.
 
Новости Днепра про Вдячність від усіх дніпрян: Філатов нагородив військових Повітряного командування «Схід»
 
Загалом, до повномасштабного вторгнення рф в Україну, деякі з нагороджених сьогодні бійців брали участь в ООС. Нині ж їхнє завдання — нищити в українському небі ворожі ракети та безпілотники.
 
«Коли вдається вражати ворожі ракети, задоволення отримує весь особовий склад повітряного командування. І ми знаємо, що ми не даремно на своїх бойових постах і цілодобово виконуємо завдання», – каже т. в. о. заступника командувача Повітряного командування «Схід», полковник Дмитро Воронін.
 
Він також звернувся до дніпрян, нагадавши, що попри те, що людям складно реагувати на всі повітряні тривоги, треба все ж бути відповідальними: «Коли звучить сигнал повітряної тривоги, в цей момент командувач повітряного командування бере на себе особисту відповідальність за життя і здоров’я всіх тих, хто є в тому регіоні. Тож нехтувати непотрібно, а варто у найкоротший час знайти собі укриття».
 
Старший солдат Дарина Золотухіна — представниця цілої династії військових. Із цією професією пов’язали життя її батько, дідусь та бабуся. Сама дівчина на службі вже чотири роки. Каже, рідні завжди знаходять слова, аби підтримати та підбадьорити: «Вони часто телефонують, питають як я. Так само і всі друзі. Тож ми обов’язково відзначимо наше свято. І кожен особисто привітає одне одного».
 

Новости Днепра про Вдячність від усіх дніпрян: Філатов нагородив військових Повітряного командування «Схід»Русский

Автор:


Добавить комментарий

Последние новости

Мужчина устроил стрельбу в одном из кафе в Новокодакском районе Днепра вечером 11 августа.

Сегодня 22:00
просмотров

Подходят к концу 170- е сутки сопротивления российской агрессии. К сожалению, этот день не обошелся без обстрелов на территории Днепропетровской области.

Сегодня 21:15
просмотров

Ось такі вони - сучасні реаліаліі. Технічна перерва в дніпроских кіосках тепер виглядає по-іншому.

Сегодня 20:30
просмотров

На днях советник главы Офиса президента Украины Алексей Арестович дал интервью украинскому журналисту Дмитрию Гордону, в котором рассказал про войну, вторжение России, диверсантов, Зеленского, про свои дальнейшие планы в политике и прочее.

Сегодня 19:45
просмотров

Одна машина перевернулась. Предварительно, есть погибшие.

Сегодня 19:15
просмотров

Мэр Днепра Борис Филатов не сдержал слез прямо на сцене, когда в пятницу, 12 августа, поздравил днепровских выпускников-отличников. Из-за военного положения церемония прошла под землей — в метро.

Сегодня 18:45
3
просмотров

В Днепре и области снова ожидается гроза.

Сегодня 18:29
0
просмотров

Гречка - крупа, которую любят и взрослые, и дети.

Сегодня 17:43
0
просмотров

Отличные новости!

Сегодня 17:31
0
просмотров

В Новомосковске протекает река Самара, а также есть большой лес. Воздух тут чище, чем в других районах области, поэтому многие жители Днепра стремятся провести хотя бы несколько дней в Орловщине или Обуховке, где можно отдохнуть у воды и позагорать. Журналисты…

Сегодня 17:28
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • KangooSport
  -10%

  Лето началось внезапно? Не готова? Не беда! Поправим, исправим!!!

 • TAL-MEDICAL
  Акция

  Консультация врача и УЗИ обследование

 • TAL-Medical
  15%

  Скидка на консультацию лучших специалистов!

 • Доступные врачи
  Акция!

  Специалисты с хорошим опытом работы по стоимости значительно ниже рыночной!

Наверх