Після відкриття Слобожанського скверу на лівому березі завершують будівництво ще двох об’єктів – скверів Євгена Клочка та Олександра Усачова. Про це багато просили місцеві мешканці, тож при будівництвах враховували і їхні побажання.
«Ми дуже раді, що нас почули. Тут у нас тепер краса, буде де пройтися, погуляти, нормально провести час – і дітям, і дорослим», – ділиться враженнями від будівництва пан Андрій.
Невеличкий сквер Євгена Клочка, що по вул. Калиновій, тривалий час був занедбаною територією – з кількома лавами та старим дитячим майданчиком.
Після його комплексної реконструкції тут втілили концепцію зонування – облаштовують майданчики для дітей різного віку та звичайні місця для відпочинку. Однією з головних вимог до будівництва було збереження наявних насаджень.
У рекреаційній зоні також оновили освітлення, встановили огорожу, адже раніше вже було зафіксовано спробу нічної крадіжки дерева. Подібні паркани часто використовують в садово-парковій архітектурі різних країн світу.
Місцеві мешканці таке рішення теж підтримують:
«І правильно поставили. Що казати – раніше було все досить сумно. Тут постійно збиралися такі люди, які, знаєте, мало кому сподобаються. Тобто матусям з дітьми чи, скажімо, пенсіонерам місця тут не було. Зараз я із задоволенням дивлюся на ту кількість лав, які поставили на ці майданчики. Нам всім таке дуже подобається», – розповіла місцева мешканка пані Наталя.
Нині будівництво у сквері Клочка майже завершено.
У ще одній рекреаційній зоні лівого берега – сквері Олександра Усачова, що в районі просп. Калнишевського, – цьогоріч уже обладнали скейт-простір. Нині він є одним з найбільших в Україні.
«Це класна ідея. Мені та всім моїм друзям подобається. Є де кататися нормально, щоб ніхто не ганяв і не сварив», – розповів школяр Максим.
Облаштування решти ділянок відпочинкової зони продовжиться наступного року. Тут збудують прогулянкові алеї, встановлять сучасні вуличні меблі, додатково висадять дерева. А ще – встановлять камери відеоспостереження.
Виктория«Я задоволений якістю робіт і подальшими планами. Ми говорили з підрядниками – у сквері Усачова висадять додаткові дерева, а його фінальна черга, котра піде до вулиці Осінньої, запланована на 2023 рік. Для прилеглих будинків проведуть термомодернізацію – за зразком того, як це було у сквері Слобожанському. Якщо робимо, то робимо все правильно. Подібні проєкти на благо розвитку територіальної громади ми реалізовуватимемо і надалі – по всьому місту», – сказав Борис Філатов, коментуючи огляд скверів Індустріального району 9 грудня.
Автор:
В городе Кривой Рог задержан мужчина в состоянии алкогольного опьянения.
Полицейские Днепра задержали подозреваемого в убийстве знакомого.
Сегодня в Днепровском районе было громко.
Большое достижение спортсменки из Днепропетровской области.
В городе Кривой Рог задержан мужчина в состоянии алкогольного опьянения.
Полицейские Днепра задержали подозреваемого в убийстве знакомого.
Сегодня в Днепровском районе было громко.
Большое достижение спортсменки из Днепропетровской области.
У Дніпрі помітили дуже сумнівний товар.
Мать 18-летнего Вячеслава, подозреваемого в убийстве языковеда Ирины Фарион дала комментарий СМИ.
В Днепре на улице Космической Peugeout 206 сбил 68-летнего мужчину и 68-летнюю женщину.
Сегодня в Днепре был замечен редкий ядовитый паук.
Сегодня в Днепре произошло серьезное ДТП.
Сегодня силы ПВО сбили в небе над областью 2 вражеских шахеда.
Лето началось внезапно? Не готова? Не беда! Поправим, исправим!!!
Консультация врача и УЗИ обследование
Скидка на консультацию лучших специалистов!
Специалисты с хорошим опытом работы по стоимости значительно ниже рыночной!