Штрассе Паб

6432 просмотров
image
FREE
imageТелефоны:
+38 (056) 371-52-00Показать номер
imageАдрес:

ул. Грушевского (Либкнехта), 1

imageПочта:
[email protected]
График работы
12:00 до 23:00
ШтрассеПаб — Перший німецький паб Дніпра. Відкрив свої двері в 2006 році і є одним з найстаріших пабів Дніпра. ШтрассеПаб складається з 4 залів на двох поверхах. Кожен зал невеликих розмірів, але зручні і комфортні.
 
ШтрассеПаб пропонує своїм гостям вісім сортів розливного пива. Вибір пива постійно оновлюється і складається з кращих сортів евпропейского виробників. Якості пива приділяється особлива увага, пиво завжди свіже.
 
Крім пива ШтрассеПаб може запропонувати своїм гостям невеличкий, але дуже хороший вибір віскі, фірмові настоянки і класичні коктейлі, в тому числі фірмові пивні. Меню Штрассе складається зі страв європейської кухні та може похвалитися своїми фірмовими стейками. Шістьма сортами ковбас власного виготовлення.
 
Бургерами та іншими смачними стравами,у тому числі різноманітними гарячими і холодними закусками до пива. Особливо фірмовим в’яленим м’ясом “Лапс”.
 
Кожного робочого дня з 12.00 до 16.00 ШтрассеПаб запрошує на обід. Шеф Штрассе готує спеціальну обідню пропозицію, яка кожного дня нова і складається як зі страв основного меню, так і страв дня, які спеціально готуються Шефом. До обіду в ШтрассеПаб подаються кошик хліба та фірмовий лімонад у подарунок.
Новости Днепра про Штрассе Паб Новости Днепра про Штрассе Паб
 
Відпочивати в ШтрассеПаб не тільки смачно та комфортно, а ще вигідно. Протягом тижня кожного дня в ШтрассеПаб для гостей діють акційні пропозиції та знижки.
 
Крім того, постійни гості можуть отримати Персональну Бонусну Картку. Власник такої карти може розрахуватися отриманими бонусами до 50% від свого рахунку.
 
Щороку ШтрассеПаб проводить німецьке свято Октоберфест, яке проводиться в ті ж дні, що і в Мюнхені. Фестіваль традиційно проходить весело, з конкурсами, піснями та подарунками.

 

Отзывы о компании
Дима
07.03.2016
Очень хорошо

Пиво тут отменное :) Часто бываю во время ланча, готовят вкусно.

Отзывы о компании
Общая оценка компании
Имя
Ваш отзыв
Имя
Ваш вопрос
Код администратора
Ответ

Спасибо,
ваше сообщение отправлено!

Наверх