«Я розраховую на вашу допомогу», — нардеп Максим Курячий звернувся до дніпрян

18.07.2019 16:30
просмотров
Шановні мешканці Чечелівського та Амур-Нижньодніпровського районів! 21 липня на дострокових виборах до парламенту ви зробите вибір за того, хто представлятиме ваші  інтереси у Верховній Раді України. Я йду на вибори без партійної символіки, самовисуванцем, представником Дніпра, щоб реалізувати на практиці ті зміни, які зроблять комфортними наші житлові мікрорайони, допоможуть людям захистити їхні інтереси й права, зроблять […]

Шановні мешканці Чечелівського та Амур-Нижньодніпровського районів!

21 липня на дострокових виборах до парламенту ви зробите вибір за того, хто представлятиме ваші  інтереси у Верховній Раді України.

Я йду на вибори без партійної символіки, самовисуванцем, представником Дніпра, щоб реалізувати на практиці ті зміни, які зроблять комфортними наші житлові мікрорайони, допоможуть людям захистити їхні інтереси й права, зроблять наше місто більш затишним, а Україні нададуть можливість стати справжньою європейською державою, а не вважатися такою.

За декілька років, що минули, мені, як вашому представникові у парламенті, вдалося ухвалити одну найважливішу з реформ – децентралізацію, завдяки якій бюджет міста зріс у багато разів. Це дозволяє ремонтувати дороги,  внутрішньоквартальні проїзди, школи, дитячі садки, замінювати вікна у будинках, ремонтувати інженерні мережі, оздоблювати зони сімейного відпочинку, проектувати нові інфраструктурні об’єкти у Дніпрі. Усі ці роботи продовжуватимуться і у майбутньому.

Будуть продовжені програми допомоги ОСББ, реалізація проектів з модернізації житлового фонду Чечелівського та АНД районів, а також соціальні програми допомоги і турботи про людей, які потребують підтримки. Піклуватися та допомагати – моє покликання.

Після того, як мене оберуть до парламенту, буде відкрито додаткову приймальню в Амур-Нижньодніпровському районі: так буде зручніше мешканцям лівого берега.

Я щиро прошу вибачення у кожного з вас за все те, що не встигло виконати це скликання парламенту. На жаль, багато парламентарів забули, навіщо вони там перебувають, і втратили зв’язок з людьми. На відміну від багатьох, я перебував у постійному діалозі з виборцями та продовжу працювати з тими, хто зацікавлений у справжній роботі, а не переймається коментуванням подій у соціальних мережах. Я є практиком, а не теоретиком.

Цей парламент справедливо було відправлено новим Президентом України Володимиром Зеленським у відставку. Це була вимога українського суспільства, і я її підтримую.

Я поділяю вимоги виборців з якомога швидкого очищення української влади і різкого підвищення її прозорості. Відповідальність за незаконне збагачення, корупцію та інші злочини, пов’язані з розкраданням державного майна, має бути посилена.

Крім цього, я буду відстоювати і законопроекти, спрямовані на захист інтересів і прав людей з урахуванням можливості економіки, яка має бути максимально виведена з «тіні».

Ми вже не маємо часу на експерименти: люди бажають жити гідно тут і зараз, а не лише бажати нормального життя для дітей та онуків. Втрачено більше двадцяти років, як і не склалися долі десятків мільйонів українців через нерішучість та вузькість поглядів партійних «вождів».

До парламенту йду як представник Дніпра – міста з цікавим та вольовим характером. Я готовий об’єднати у новому парламенті тих, хто послідовно відстоюватиме інтереси дніпрян на найвищому рівні. Партійних прапорів багато, а Дніпро – одне.

Зараз багато кандидатів маскуються під «слуг народу», але дніпряни ставлять їм справедливе запитання: а де ж ви були раніше, і чому почали говорити про проблеми лише напередодні виборів? І це є вірним запитанням, адже працювати протягом декількох років вони не бажали або  не вміють.

Прошу підтримати мене на виборах 21 липня, щоб продовжити системну допомогу Чечелівському, Амур-Нижньодніпровському районам та його мешканцям.

Щоб завершити інфраструктурні проекти та прискорити програми, спрямовані на допомогу людям. Щоб домогтись прийняття тих законопроектів, які наблизять до європейських стандартів освіту, науку та медицину. Щоб зменшити вплив посадовців на життя простої людини.

Щоб люди відчували себе захищеними від свавілля суддів та правоохоронців.

Я розраховую на вашу допомогу у підготовці та прийнятті тих законів, що принесуть користь державі, служитимуть і захищатимуть її інтереси, а не обмеженій касті «недоторканих».

Разом з вами ми зможемо нарешті побудувати країну, яка заслужила право на краще.

Моїми головними принципами були і залишаються: люди, Дніпро, Україна.

Автор:


Добавить комментарий

Последние новости

Днепр и Киев соединят новой трассой.

Вчера 21:00
707
просмотров

Сеть покорила вирусная история девочки, которую лишили интернета.

Вчера 19:49
287
просмотров

Жители Днепропетровщины вышли на акцию, чтобы почтить память музыканта.

Вчера 18:29
198
просмотров

В одном из жилых домов в Днепре случился пожар.

Вчера 17:13
407
просмотров

Житель Днепра напал на человека из-за обслуживания.

Вчера 16:21
296
просмотров

Жители заметили президента в метрополитене.

Вчера 15:40
3228
просмотров

На днепровском пляже появилось нововведение.

Вчера 15:02
991
просмотров

Помимо прочего, в доме находились еще двое неизвестных.

Вчера 14:26
4009
просмотров

Стало известно, кому придется некоторое время прожить без электричества в ближайшие дни.

Вчера 13:17
3174
просмотров

У спасателей рассказали подробности возгорания на Вокзальной площади.

Вчера 12:21
1698
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -70%

  Outlet SALE -70%

 • -60%

  Розпродаж у Чудо Острів!

 • -50%

  Если ты ждал ЛЕТНИЙ FINAL SALE, то это ИМЕННО ОН !!! 💣💣💣

 • -70%

  До -70% на колекцію взуття та аксесуарів!

Наверх