«Я розраховую на вашу допомогу», — нардеп Максим Курячий звернувся до дніпрян

18.07.2019 16:30
просмотров
Шановні мешканці Чечелівського та Амур-Нижньодніпровського районів! 21 липня на дострокових виборах до парламенту ви зробите вибір за того, хто представлятиме ваші  інтереси у Верховній Раді України. Я йду на вибори без партійної символіки, самовисуванцем, представником Дніпра, щоб реалізувати на практиці ті зміни, які зроблять комфортними наші житлові мікрорайони, допоможуть людям захистити їхні інтереси й права, зроблять […]

Шановні мешканці Чечелівського та Амур-Нижньодніпровського районів!

21 липня на дострокових виборах до парламенту ви зробите вибір за того, хто представлятиме ваші  інтереси у Верховній Раді України.

Я йду на вибори без партійної символіки, самовисуванцем, представником Дніпра, щоб реалізувати на практиці ті зміни, які зроблять комфортними наші житлові мікрорайони, допоможуть людям захистити їхні інтереси й права, зроблять наше місто більш затишним, а Україні нададуть можливість стати справжньою європейською державою, а не вважатися такою.

За декілька років, що минули, мені, як вашому представникові у парламенті, вдалося ухвалити одну найважливішу з реформ – децентралізацію, завдяки якій бюджет міста зріс у багато разів. Це дозволяє ремонтувати дороги,  внутрішньоквартальні проїзди, школи, дитячі садки, замінювати вікна у будинках, ремонтувати інженерні мережі, оздоблювати зони сімейного відпочинку, проектувати нові інфраструктурні об’єкти у Дніпрі. Усі ці роботи продовжуватимуться і у майбутньому.

Будуть продовжені програми допомоги ОСББ, реалізація проектів з модернізації житлового фонду Чечелівського та АНД районів, а також соціальні програми допомоги і турботи про людей, які потребують підтримки. Піклуватися та допомагати – моє покликання.

Після того, як мене оберуть до парламенту, буде відкрито додаткову приймальню в Амур-Нижньодніпровському районі: так буде зручніше мешканцям лівого берега.

Я щиро прошу вибачення у кожного з вас за все те, що не встигло виконати це скликання парламенту. На жаль, багато парламентарів забули, навіщо вони там перебувають, і втратили зв’язок з людьми. На відміну від багатьох, я перебував у постійному діалозі з виборцями та продовжу працювати з тими, хто зацікавлений у справжній роботі, а не переймається коментуванням подій у соціальних мережах. Я є практиком, а не теоретиком.

Цей парламент справедливо було відправлено новим Президентом України Володимиром Зеленським у відставку. Це була вимога українського суспільства, і я її підтримую.

Я поділяю вимоги виборців з якомога швидкого очищення української влади і різкого підвищення її прозорості. Відповідальність за незаконне збагачення, корупцію та інші злочини, пов’язані з розкраданням державного майна, має бути посилена.

Крім цього, я буду відстоювати і законопроекти, спрямовані на захист інтересів і прав людей з урахуванням можливості економіки, яка має бути максимально виведена з «тіні».

Ми вже не маємо часу на експерименти: люди бажають жити гідно тут і зараз, а не лише бажати нормального життя для дітей та онуків. Втрачено більше двадцяти років, як і не склалися долі десятків мільйонів українців через нерішучість та вузькість поглядів партійних «вождів».

До парламенту йду як представник Дніпра – міста з цікавим та вольовим характером. Я готовий об’єднати у новому парламенті тих, хто послідовно відстоюватиме інтереси дніпрян на найвищому рівні. Партійних прапорів багато, а Дніпро – одне.

Зараз багато кандидатів маскуються під «слуг народу», але дніпряни ставлять їм справедливе запитання: а де ж ви були раніше, і чому почали говорити про проблеми лише напередодні виборів? І це є вірним запитанням, адже працювати протягом декількох років вони не бажали або  не вміють.

Прошу підтримати мене на виборах 21 липня, щоб продовжити системну допомогу Чечелівському, Амур-Нижньодніпровському районам та його мешканцям.

Щоб завершити інфраструктурні проекти та прискорити програми, спрямовані на допомогу людям. Щоб домогтись прийняття тих законопроектів, які наблизять до європейських стандартів освіту, науку та медицину. Щоб зменшити вплив посадовців на життя простої людини.

Щоб люди відчували себе захищеними від свавілля суддів та правоохоронців.

Я розраховую на вашу допомогу у підготовці та прийнятті тих законів, що принесуть користь державі, служитимуть і захищатимуть її інтереси, а не обмеженій касті «недоторканих».

Разом з вами ми зможемо нарешті побудувати країну, яка заслужила право на краще.

Моїми головними принципами були і залишаються: люди, Дніпро, Україна.

Автор:


Добавить комментарий

Последние новости

В Днепре во время карантина вырос спрос на ряд профессий.

Сегодня 11:08
109
просмотров

Днепрянин Павел Петель погиб в дорожно-транспортном происшествии в России.

Сегодня 10:59
309
просмотров

Всех желающих приглашают присоединиться к акции и домашним тренировкам во время карантина.

Сегодня 10:11
141
просмотров

БФ «Помогаем» продолжает сбор средств на продукты и медикаменты.

Сегодня 09:59
64
просмотров

Мэр Днепра высказался о «теориях заговора», связанных с карантином.

Сегодня 09:32
1513
просмотров

На сегодня Украина занимает 53-е место в мире по количеству заболевших коронавирусом.

Сегодня 08:43
940
просмотров

Доллар и евро подешевеют.

Сегодня 07:40
17
просмотров

Сегодня, 6 апреля, в Днепре небо на протяжении всего дня будет ясным.

Сегодня 07:00
28
просмотров

Собака погибла, парня забрали в больницу врачи.

Вчера 20:47
695
просмотров

Мужчину разыскивали на протяжении месяца, но нашли уже мертвым. Что случилось, будут устанавливать правоохранители.

Вчера 19:48
887
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

Наверх