Palina

image
 • Где проходит Palina
 • Описание

  PALINA — інді-поп співачка і авторка з Мінська.
  Чарівництво, що створює порцелянова лялечка. (с)
  Нова музика Palina місцями звучить приречено, холодно, безсило, але дуже пронизливо, до зачарованості і трансу, а місцями являє собою легкі ліричні замальовки про приємне.
  Palina є рідкісною представницею сучасної білоруської культури, яка пише білоруською мовою так органічно і актуально.
  «Я не вмію писати «механічно» і поверхнево, я трансформатор: довго накопичую енергію з певного досвіду і трансформую це в музику. Думаю, в зв’язку з цим слухаючи те, що я роблю, люди переживають особливий емоційний досвід, який періодично необхідний для перезавантаження»© Palina
  «Найвульгарніше, що можна сказати про Palina: «Вона схожа на Земфіру». Але вона дійсно схожа — і тут не тільки і не стільки про вокал, скільки про загальний посил співачки: роблю добре, красиво, пристрасно і модно «© Citydog
  Cольна кар’єра Palina почалася в 2016 році, а другий альбом, що вийшов навесні 2019, зібрав за рік більше мільйона прослуховувань.
  У ранні роки творчості Palina виступала під псевдонімом Республіка Поліна, де виконувала ліричні пісні під гітару. У 2018 вона змінила ім’я на Palina, стала фіналісткою українського шоу «Х-фактор. 9 сезон», а зовсім нещодавно випустила свій другий сольний альбом в електронному звучанні «Грустные песни».
  Живі інструменти поступилися місцем електронній музиці, але це ніяк не вплинуло на жвавість пісень.
  Той аудіо-потік, який виходить зараз від Palina, зовсім не схожий на її ранню творчість. Palina, ступаючи наосліп на дорогу актуальної музики і соромлячись заглянути за поворот, робить натхненні впевнені кроки до вирощування в собі нового саунду і до здатності почути себе по-новому.
  Вона пише музику, яка звучить лагідно і дуже щиро. Романтична, мелодійна, навіть меланхолійна творчість, хоча в музичному асортименті ні-ні, та й майнуть бадьорі, а часом зухвалі композиції.

  19 вересня 2020 р. (субота) 20:00
  Махно-Паб (Дніпро, вул.Магдебурзького права, 4а)

  Вартість квитків — від 220 грн. (перші 50 квитків!)

  Кількість квитків обмежена!
  Подія відбудеться з дотриманням соціальної дистанції та усіх санітарно-епідеміологічних вимог!

  Квитки онлайн:
  https://dnepr.internet-bilet.ua/uk/palina
  а також в Махно-Пабі та в концертних касах міста

  Добавить комментарий

  Наверх