У Дніпрі 13-річну дівчинку водій видворив з останньої маршрутки на темну незнайому вулицю

16.09.2019 18: 55
переглядів
Причина такого вчинку - наявність тільки ксерокопії пільгового посвідчення.

Батько дівчинки обурений і вимагає справедливості.

У Дніпрі 13-річну дівчинку водій видворив з останньої маршрутки на темну незнайому вулицю. Новини Дніпра

За даними чоловіки, його дочка в результаті була сильно налякана і не знала, що їй робити. Вся історія почалася ж з посвідчення про інвалідність.

Справа в тому, що у дитини не було з собою грошей, але було посвідчення на безкоштовний проїзд. Проте, була у неї тільки її ксерокопія. За словами чоловіка, ніхто до цього не відмовлявся приймати копію документа, але в цей раз водій маршрутки №58 не став нічого слухати.

Перевіряти документи він почав вже коли вони від'їхали від зупинки. У процесі він зажадав надати оригінал, адже копія нібито може виявитися підробкою. Природно, оригіналу у 13-річної дівчинки не знайшлося. В результаті водій прийняв досить жорстоке рішення - він просто зупинився і відмовлявся їхати, поки дитина не покине салон. Чи не збентежило його і обурення всіх інших пасажирів.

У Дніпрі 13-річну дівчинку водій видворив з останньої маршрутки на темну незнайому вулицю. Новини Дніпра

Підсумок такий, що дівчинка таки була висаджена в темний час доби посеред незнайомої їй вулиці. Природно, вона злякалася, розплакалася, але, на щастя, у неї був з собою телефон, і вона змогла зателефонувати батькові, який приїхав і забрав її.

Найбільше вражає інший факт: саме ця маршрутка була останньою на цей день. Водій не знати про це не міг, а значить він свідомо висадив дитину посеред вулиці по темряві, знаючи, що інша маршрутка її вже не забере.

Чоловік знайшов потрібного водія. Він провини своєї ніяк не визнає, і називати своє ім'я також відмовився. Батько дівчинки прикріпив до мого повідомлення фото маршрутки і водія.

У Дніпрі 13-річну дівчинку водій видворив з останньої маршрутки на темну незнайому вулицю. Новини Дніпра

Джерело: hyevuy.dnepr.

Якщо ви стали очевидцем важливих або цікавих подій, повідомляйте про них в телеграм-чаті новин Дніпра.

Читайте також:

Автор:


  • Наталія
    2019-11-05 16:07:59 Відповісти

    Водила сволочь !!! А пасажири - що ніхто не міг заплатити за дитину ??? !!! Теж виродки повні !!!

  • Євлампія
    2019-09-21 12:54:17 Відповісти

    ЗВІЛЬНИТИ ТРЕБА ЦЬОГО НЕГІДНИКА ...

  • Наталія
    2019-09-18 09:09:37 Відповісти

    Водила урод, а пасажири, що не могли захистити дитину? Слів немає.

  • Олександр
    2019-09-17 19:29:46 Відповісти

    Різниці немає хворої дитини висадили або здорового.Люді ми ж люди, які не кожна тварина так-би надійшло як це, у нього напевно своїх дітей немає або він для них 7 гривень пошкодував.

  • обиватель
    2019-09-17 13:42:33 Відповісти

    «На Україні» жлобство вкладено в уми совком.
    В Україні - у людей в серцях є місце для состроданія і розуміння.

    Мабуть в маршрутці їхало перше покоління.

  • Наталка
    2019-09-17 12:14:11 Відповісти

    Водій само собою тварюка, але пасажири? Не можу зрозуміти, у нас на Україні жлобство-це історично закладено, або все-таки так впливає недосконалість виховання у мас!

  • пеніцилін
    2019-09-17 10:32:44 Відповісти

    Цікаво, а якби була слабка дівчинка, а кремезний чоловік, як би вчинив водятел?

  • Андрій
    2019-09-17 09:31:50 Відповісти

    Водій моральний урод і жлоб, а ще більше виродки пасажири. Потім ці люди приходять додому збираються на кухні і розповідають як погано живеться в країні. Через вас виродків в цій країні і бардак. Жлобьyo.

  • Віктор
    2019-09-17 06:47:45 Відповісти

    Водій, зрозуміло хто, а хто пасажири? Обуриться - добре, зробити - правильно! Пасажири насправді такі ж.

  • ніхто
    2019-09-17 03:39:33 Відповісти

    Чол стає все добріші і добріші, від нього так і пре вірою надією і любов'ю до ближніх. Правда воно розумне?!?

  • Светанка
    2019-09-16 23:21:20 Відповісти

    Входила ти козліна. Хіба можливо буті таким виродком. Я за заільнення таких. ЗВІЛЬНІТІ та ніде НЕ брати ДО РОБОТИ. ЛЮДИ репоста. Неможливо продати образи за дитину. Це звірячій вчинок

  • Лана
    2019-09-16 23:16:27 Відповісти

    Тварина а не водила. Під суд таких мразь. Зе для дітей стратили взагалі дітей до 14 проїзд безкоштовно.

  • здивований
    2019-09-16 21:54:01 Відповісти

    І ніхто з пасажирів не міг допомогти оплатити проїзд?

  • Кіра
    2019-09-16 20:57:16 Відповісти

    Козел, а не водій