Пригоди «Небравого» Вояка Шрамка

image
 • Описание

  ПРИГОДИ «НЕБРАВОГО» ВОЯКА ШРАМКА
  (За творами В.Запеки)

  Сучасна сатирична комедія на 1 дію
   Режисер – заслужений діяч мистецтв України О.Варун
  Художник – М.Ткаченко

  Театр знову повертається до теми, яка небайдужа кожному українцю та кожній сучасній людині світу – подіям на сході нашої держави.  Але цього разу все йде шкереберть! Суцільне непорозуміння у військових буднях. Негеройский головний герой. Горілку іноді п’є, у військових картах погано тямить, та й сам незграбний, з пивним черевцем замість кубиків на могутньому торсі. З гімном в атаку не йде, голими руками гусениці танків на шматки не розриває. Ще й співати не вміє. Іншими словами – сором, а не герой. А вже про генералів наших доблесних що думає… Сором, а не думки.

  Війна ще не закінчилася, а вже про неї і написано, і сказано… Там герої, так герої. Там генерали тактично стратегічні. І солдати з великою точністю і ентузіазмом виконують накази. При цьому за своєю ініціативою гімн співають при виконанні цих цінних наказів, й ані кроку в бік від вказівок зверху. А ще солдати ці ситі, взуті, одягнені та у кожного є тепловізор. Про бронежилети взагалі не обговорюється – у всіх по два, а у відмінників підготовки – аж по три штуки відразу, восьмого класу захисту.

  А ось ця історія не про богатирів і стратегічно геніальних генералів наших. А про простого бухгалтера, вчителя і студента, оперного співака. Про тих, що на війну пішли добровольцями.

  Унікальність виставі додає, що головну роль виконує актор, який свого часу приєднався до добровольчого руху та відомий у колі ветеранів за позивним «Артист».

  Вся творча група вдячна «Спілбергу» (це позивний автора Віталія Запеки) з надією, що ця сатира невдовзі втратить свою актуальність, а також із міцною впевненістю у якнайшвидше відновлення миру та спокою в  нашій державі.

  Слава Україні!

  Прем’єра 29 січня 2020 року

  ***

  Дійові особи та виконавці:
  ДОБРОВОЛЕЦЬ – Ігор КИРИЛЬЧАТЕНКО
  МЕДСЕСТРА – Вероніка ГОЛОВАНЬОВА
                              Ганна МЕРІНКОВА
  ПОРАНЕНИЙ – Ярослав БЕЗКОРОВАЙНИЙ
                              Олег ОЛЕКСИШИН

   

  Добавить комментарий

  Наверх