Якісні меблі з натурального дерева

16.10.2017 11:45
просмотров
Дерев'яні меблі, створені з пристрастю для вимогливих клієнтів, надають неповторну атмосферу як в домашньому інтер'єрі, так і в ресторанах, готелях.

602-thickbox_defaultНаш магазин еко меблів — це висока якість виконання, а також висока технологічна обробка використовуваної деревини. Запрошуємо вас ознайомитися з нашим асортиментом меблів із деревини.

Інтернет-магазин меблів Klen.ua — це динамічна, розвиваюча компанія, в нашій пропозиції приготували для Вас високоякісні дерев’яні меблі, виконані з кращих доступних матеріалів. Підприємство гарантує якісну обробку та довговічність виробів протягом багатьох років використання. Крім моделей каталогу ми реалізуємо також індивідуальні замовлення.

Перевагою нашої продукції є той факт, що вони екологічно чисті. В роботі використовуємо натуральні матеріали й сировину, обмежуючи при цьому до мінімуму використання складних компонентів в природному розподілі та непридатних для утилізації. Завдяки досвіду у виробництві побутових і промислових меблів, ми в змозі задовольнити найвищі вимоги клієнтів, надаючи екологічні меблі в очікуваному стандарті.

Наш інтернет-магазин спеціалізується у виробництві дерев’яних меблів і виробів із деревини високої якості. Наш досвід та любов до дерева, привели до того, що наші дерев’яні вироби — надійні та довговічні. Для виробництва використовуємо матеріали вищої якості. Деревина бука, дуба та ясена покривається захисним покриттям, виготовленим на основі олії, який чудесним чином підкреслює текстуру даного виду деревини в старовинному стилі, біла еко-фарба для любителів скандинавського стилю та водний безбарвний лак для меблів в класичному стилі.

Ми впевнені, що досвід, набутий в меблевій галузі, дозволить Вам насолоджуватися прекрасними меблями в своїх квартирах, протягом багатьох років використання. Компанія постійно розширює асортимент і пропонує тимчасові акції, й тому варто регулярно повертатися на наш сайт.

Окремі колекції, представлені в нашому асортименті, відрізняються високою естетикою та практичними рішеннями, експлуатаційними властивостями. Ми прекрасно знаємо останні тенденції в дизайні меблів, завдяки чому пропонуємо продукцію в кращому стилі.

Також на сайті компанії розміщено розділ «Блог» на якому розміщена цікава інформація, яка допоможе при виборі потрібного виробу.

Приємних вражень від покупки та використання!

Автор: Админ Админский


Добавить комментарий

Последние новости

Городские власти взялись устанавливать в местах скопления мусора бетонные плиты, которые будут преграждать путь машинам.

Сегодня 15:50
19
просмотров

Малыши, рождающиеся с маленьким весом, имеют все шансы на здоровую жизнь.

Сегодня 15:03
23
просмотров

С сегодняшнего дня заработает услуга, благодаря которой каждый абонент «Киевстара» будет задействован в поиске детей.

Сегодня 14:51
151
просмотров

Ночные катания на вейкбордах – это захватывающее и невероятно красивое зрелище, которое каждый год проходит на базе воднолыжного парка Sentosa в Днепре.

Сегодня 13:59
84
просмотров

Мужчина, которого сбил мотоциклист, получил перелом таза.

Сегодня 13:55
501
просмотров

Прошедшей новостью в Днепре произошло изнасилование.

Сегодня 13:44
424
просмотров

А вот к среднему классу себя относят меньше 1% жителей области.

Сегодня 13:05
107
просмотров

Мелочью рекомендуют пользоваться в терминалах по оплате услуг и менять ее на купюры в банках.

Сегодня 12:56
201
просмотров

27 июля в 17:00 в ТРЦ «Мост Сити» на 1 этаже откроется уникальный магазин с продукцией «Apple».

Сегодня 12:34
133
просмотров

Чиновники прогнозируют серьезный рост зарплат по стране уже в следующем году.

Сегодня 12:30
439
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  «3 по цене 2: Хлопковое белье» в магазинах Білизна.Street

 • -30%

  Скидки -30% и 20% на пляжный ассортимент.

 • -70%

  МЕГА АКЦИЯ в Miraton!

 • -20%

  –20% при купівлі від 3-х товарів в Marks & Spencer!

Наверх