Через аварію на водогоні руйнується будівля

10.07.2009 15:32
просмотров
Працівники міськводоканалу замінили частину водопровідної труби на вводі до житлового будинку, а місцевий ЖЕК видав припис про заборону користуватися прибудовою, на тріщини встановлено спостережні маячки.

У Жовтневому районі обласного центру 9 липня, в одній з квартир двоповерхівки на Лоцманській станції, зявилися тріщини на прибудові до квартири та внутрішній міжкімнатній стіні, почала осипатися штукатурка зі стелі.

 

 За інформацією від МНС  попередня причина руйнування — просадка житлового будинку через підтоплення підвалу, в якому прорвало водогін питної води. 10 липня має відбутися засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка й визначатиме подальші заходи на аварійній будівлі.

 

Подібна недбалість могла призвести до плачевних наслідків. DNEPR.INFO вже не перший день відстежує такі інциденти. Якщо ви стали жертвою комунальників, у вас є питання чи скарги на роботу комунальних служб  — звертайтесь до нашої рубрики «Коммунальная инспекция». У цьому розділі ви маєте можливість поставити запитання безпосередньо людям, які несуть відповідальність за зразкову роботу комунальників та життєзабезпечення житлового господарства.

 

DNEPR.INFO

 

Автор: Админ Админский


Добавить комментарий

Последние новости

На Днепропетровщине планируют установить границы заповедников впервые за историю данных объектов.

Вчера 20:35
11
просмотров

Исполняющая обязанности министра здравоохранения Ульяна Супрун рассказала о рисках, мифах и лечении повышенного давления.

Вчера 20:05
58
просмотров

Заместитель мэра Днепра Михаил Лысенко рассказал историю из своей жизни и призвал днепрян быть добрее, добавив довольно неплохую мотивацию.

Вчера 19:32
407
просмотров

Сотрудники водного патруля Днепропетровской области пресекли незаконную деятельность в одной из лесополос области.

Вчера 18:30
64
просмотров

Стали известны сроки подачи заявлений на получение монетизации за сэкономленные зимой ресурсы.

Вчера 18:01
207
просмотров

Исполняющая обязанности министра здравоохранения Ульяна Супрун сообщила о том, что правительство теперь будет по-новому принимать законы.

Вчера 17:36
458
просмотров

В министерстве юстиции рассказали о том, что в Украине скоро могут ввести новую полезную услугу, но доступна она будет далеко не всем.

Вчера 16:42
532
просмотров

Проезд в днепровском электротранспорте существенно подорожает.

Вчера 16:25
368
просмотров

В Днепропетровской области установили факт незаконной транспортировки оружия с зоны проведения операции Объединенных сил (ООС).

Вчера 15:41
160
просмотров

Нацполиция рассказала о результатах борьбы с организованными преступными группировками (ОПГ) и огласила раскрываемость преступлений в 2018 году.

Вчера 14:45
437
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -60%

  Знижки до 60% обрані прикраси PANDORA!

 • -70%

  Summer SALE в Miraton!

 • -30%

  Перші надходження нової колекції у women’secret! 

 • -50%

  Довгоочікуваний Summer SALE від ZARINA!

Наверх