MOZART L’Opera Rock LE CONCERT в Днепре

image
 • Описание

  КОНЦЕРТ РОКУ!

  Блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери – MOZART L’Opera Rock LE CONCERT.

  Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений концерт у стилі рок, і пристрасті під грім ударних.

  У концерті задіяно понад 100 артистів. Меломани та шанувальники якісних шоу будуть вражені яскравими костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!

  Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!

  Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.

  Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!

  Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!

  MOZART L’Opera Rock LE CONCERT – це те, що повинен побачити й почути кожний!

  Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.

  Світова прем’єра MOZART L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою – розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!

  Рок-оперу MOZART відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.

  Зануртеся у чарівництво прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 4 грудня о 19:00 у Дніпровському Оперному театрі на MOZART L’Opera Rock LE CONCERT!

  У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.

  Не пропустіть цю яскраву можливість!

  Купуйте квитки на MOZART L’Opera Rock LE CONCERT вчасно.

  Моцарт або Сальєрі – час обирати, на чиїй ви стороні…

  Кращі квитки:

  www.dnk-bilet.com

  +38-066-387-27-29

  Билеты на: www.dnk-bilet.com

   

  Добавить комментарий

  Наверх