Ибис
53 просмотров
12.06.2019 10:28
Скидка на все полуавтоматы ATA Arms

ata-arms_1280x740_ua

Зброя ATA Arms має заслужену репутацію надійного та якісного інструмента мисливця. Мабуть, серед усіх сучасних брендів це лідер у співвідношенні показників «ціна-якість». Тому не дивно, що акція «Десять років із ATA Arms!» проходить дуже активно, а її результати перевершують найсміливіші прогнози. Кількість акційних моделей рушниць поступово вичерпується. Тому, якщо Ви планували взяти участь у цій акції, будь ласка, покваптесь!

Нагадаємо, що на честь 10-річчя виходу на український ринок турецької компанії ATA Arms, мережа магазинів «ІБІС» дарує 10-відсоткову знижку на купівлю напівавтоматичних рушниць ATA Arms. Також діє знижка, передбачена Вашою персональною дисконтною карткою «ІБІС»! В акції беруть участь інерційні рушниці ATA Arms NEO12 та газовідвідні напівавтомати ATA Arms Venza.

За 10 років, що минули з часу появи на українському збройовому ринку, рушниці ATA Arms завоювали заслужене визнання власників як зброя, яка не змусить пошкодувати про зроблений вибір і втрачений трофей. Акційна пропозиція мережі магазинів «ІБІС» на рушниці ATA Arms — це дружнє запрошення особисто познайомитися із виробником найпопулярніших у світі турецьких напівавтоматів!

Нагадуємо Вам, що оплатити придбання зброї в мережі магазинів «ІБІС» можна ще до того, як будуть готові дозвільні документи. А згодом, отримавши на руки дозвіл на купівлю, Ви зможете забрати рушницю з магазину.

Читайте также

Вчера 12:29

Улюблені конструктори "їжачки" ТМ Energy Source зі знижкою до -30%!

Вчера 12:26

Часы покупай – браслет получай!

Вчера 11:51

На сайті englishhome.ua оновився розділ Sale😍😍😍Знижки ДО 75% 💥

Вчера 09:09

— 10%, — 20%, — 30% в LERROS

Комментарии

Добавить комментарий

Наверх