Жіночі вишиванки

19.03.2017 10:53
просмотров
Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей.Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями.

Сучасні жіночі вишиванки: новий етап історії

З давніх-давен вишиванки на Україні були традиційним одягом, як для жінок, так і для чоловіків. За цим одягом можна було одразу визначити соціальний статус людини, а також оцінити майстерність жінки, яка виконувала роботу. Раніше дівчата вчилися вишивати з дитинства, переймаючи секрети у своїх матерів та бабусь. Вони власноруч створювали красиве вбрання для себе. Кожен рід мав свої особливі візерунки, за яким можна було відрізнити одні жіночі вишиванки від інших.

Первісне значення

Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей. Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями. Набагато пізніше виникло машинне виробництво таких сорочок, які вже не зберігають енергетику жінки, що створювала малюнок, але залишаються красивим і незвичайним одягом.

Зараз набагато простіше купити вишиванку жіночу, чоловічу або дитячу, не витрачаючи часу на копітку роботу. Самобутні культурні традиції наших пращурів стосовно сорочок збереглися до наших днів, але прогрес зробив цей одяг більш доступним для кожного.

Сучасна мода

Сьогодні, як не дивно, вишитий одяг знову в тренді. Українці не забувають своїх традицій, весь час повертаючись до пам’яті минулого. Особливим попитом користуються вишиті жіночі сорочки та сукні. Деякі організації навіть використовують таку спадщину предків в цілях підвищення прибутковості бізнесу. Для своїх робітників вони ввели дрес-код, який включає сорочки з вишивкою.

Але й самі жінки прагнуть відповідати модним тенденціям. Величезною популярністю користуються різноманітні блузи, туніки та сукні. Вони мають класичний крій або відповідають сьогоднішнім вимогам. Це приталені моделі вишитих хрестиком жіночих сорочок, які ідеально поєднуються зі спідницями, легінсами, джинсами та брюками.

Який одяг вибрати?

Прагнучи не відставати від моди, багато жінок шукають одяг з вишивкою. Обирати слід за своїм смаком та на основі власного гардеробу, з яким цей одяг має гармонувати. Тканина, з якої найчастіше виробляють сорочки для жінок, – це бавовна та льон. Але краще обирати одяг з доданням віскози та поліестеру, які подовжують термін його служби. Можна недорого купити жіночу вишиванку з цими характеристиками. Носять таку сорочку, як у будні, так і на свята. Вона зробить будь-яку жінку яскравою та елегантною, незалежно від обставин!

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Днепр никогда не называли «зеленым городом», хотя парков и скверов, пестрящих зеленью в нем довольно много. Но вот, почему-то не прижилось к нему такое определение... Теперь вот точно называть так не станут, ведь практически ежедневно в городе на Днепре пилят…

Сегодня 15:25
40
просмотров

Полиция провела обыск в доме мужчины, живущего в Черемушках, в Каменском.

Сегодня 14:27
21
просмотров

Строительство комплекса для игровых видов спорта было начато сегодня.

Сегодня 14:07
690
просмотров

Главной целью онлайн трансляций с Азовского моря эксперты называют повышение доверия к курортам и укрепление их положительного имиджа.

Сегодня 13:40
565
просмотров

Жительница Днепра Кристина Счастная, которая хорошо известна местным жителям, как активист, помогающий фронту, подала жалобу на местное отделение Ощадбанка после того, как сотрудница финучреждения отказалась обслуживать ее на родном и государственном украинском языке.

Сегодня 13:39
443
просмотров

Президент Петр Порошенко подписал закон, который ужесточает наказание для водителей, которые паркуются на местах для инвалидов.

Сегодня 13:35
61
просмотров

Проблемы в этом уголке города накапливались десятилетиями. Народный депутат, председатель Днепровской городской организации БПП «Солидарность» Татьяна Рычкова на днях встретилась с жителями улицы Крутая балка, которая находится в Соборном районе областного центра.

Сегодня 13:20
133
просмотров

Почти 3 миллиона гривен выделили из областного бюджета на помощь семьям погибших АТОшников. Родные погибших из сельской местности Днепропетровщины ежемесячно будут получать 1640 гривен, сообщил председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Сегодня 13:15
19
просмотров

Тринадцать управлений соцзащиты населения и семь Центров предоставления админуслуг Днепропетровщины улучшили качество своей работы. В учреждениях установили новые компьютеры и мебель, сделали ремонт при поддержке немецкой федеральной компании GIZ, которая действует по поручению Правительства Германии. Проект направлен на улучшение жизни…

Сегодня 13:07
12
просмотров

В одном из домов Днепра на улице Паникахи у мужчины украли телефон весьма необычным способом.

Сегодня 13:03
532
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  СКИДКА 40% на весь ассортимент ТМ Baldinini в BAGS etc!

 • Акции!

  В Intertop sale до -70%!!!

 • Акция!

  В Miraton Super sale — скидки до 60%!

 • Акция!

  Скидки от 10 до 30% на укашения

Наверх