Жіночі вишиванки

19.03.2017 10:53
просмотров
Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей.Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями.

Сучасні жіночі вишиванки: новий етап історії

З давніх-давен вишиванки на Україні були традиційним одягом, як для жінок, так і для чоловіків. За цим одягом можна було одразу визначити соціальний статус людини, а також оцінити майстерність жінки, яка виконувала роботу. Раніше дівчата вчилися вишивати з дитинства, переймаючи секрети у своїх матерів та бабусь. Вони власноруч створювали красиве вбрання для себе. Кожен рід мав свої особливі візерунки, за яким можна було відрізнити одні жіночі вишиванки від інших.

Первісне значення

Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей. Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями. Набагато пізніше виникло машинне виробництво таких сорочок, які вже не зберігають енергетику жінки, що створювала малюнок, але залишаються красивим і незвичайним одягом.

Зараз набагато простіше купити вишиванку жіночу, чоловічу або дитячу, не витрачаючи часу на копітку роботу. Самобутні культурні традиції наших пращурів стосовно сорочок збереглися до наших днів, але прогрес зробив цей одяг більш доступним для кожного.

Сучасна мода

Сьогодні, як не дивно, вишитий одяг знову в тренді. Українці не забувають своїх традицій, весь час повертаючись до пам’яті минулого. Особливим попитом користуються вишиті жіночі сорочки та сукні. Деякі організації навіть використовують таку спадщину предків в цілях підвищення прибутковості бізнесу. Для своїх робітників вони ввели дрес-код, який включає сорочки з вишивкою.

Але й самі жінки прагнуть відповідати модним тенденціям. Величезною популярністю користуються різноманітні блузи, туніки та сукні. Вони мають класичний крій або відповідають сьогоднішнім вимогам. Це приталені моделі вишитих хрестиком жіночих сорочок, які ідеально поєднуються зі спідницями, легінсами, джинсами та брюками.

Який одяг вибрати?

Прагнучи не відставати від моди, багато жінок шукають одяг з вишивкою. Обирати слід за своїм смаком та на основі власного гардеробу, з яким цей одяг має гармонувати. Тканина, з якої найчастіше виробляють сорочки для жінок, – це бавовна та льон. Але краще обирати одяг з доданням віскози та поліестеру, які подовжують термін його служби. Можна недорого купити жіночу вишиванку з цими характеристиками. Носять таку сорочку, як у будні, так і на свята. Вона зробить будь-яку жінку яскравою та елегантною, незалежно від обставин!

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Финальный отбор представителя Украины на главный песенный конкурс Европы не обошелся без скандалов.

Сегодня 00:01
91
просмотров

Жители Днепра жалуются на неподходящие для пешеходов условия в одной из пешеходных зон Днепра.

Вчера 21:03
109
просмотров

На улице Рабочей столкнулись легковушка и маршрутка.

Вчера 20:24
1654
просмотров

Закон об реинтеграции Донбасса уже начал действовать в Украине.

Вчера 20:03
106
просмотров

Днепровский ученый попал в один из всеукраинских рейтингов.

Вчера 19:08
338
просмотров

Вчера на улице передовой лоб в лоб столкнулись легковой автомобиль и маршрутка.

Вчера 18:07
278
просмотров

Группа быстрого реагирования преследовала разбойников, которые убегали на автомобиле.

Вчера 17:56
1206
просмотров

Флаг нашей олимпийской команды понесет человек, добывший для сборной единственную медаль.

Вчера 17:39
64
просмотров

На резкое оскорбление в сторону и.о. министра здравоохранения отреагировал премьер-министр Украины.

Вчера 16:45
445
просмотров

Школы Днепропетровской области были проверены на соблюдение правил пожарной безопасности.

Вчера 15:34
123
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  Наша фишка дарит Вам 20 грн!

 • Акция!

  З Women’secret весна починається раніше!

 • -60%

  Fellini final sale

 • -25%

  Скидка на наборы Lego Friends

Наверх