Жіночі вишиванки

19.03.2017 10:53
просмотров
Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей.Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями.

Сучасні жіночі вишиванки: новий етап історії

З давніх-давен вишиванки на Україні були традиційним одягом, як для жінок, так і для чоловіків. За цим одягом можна було одразу визначити соціальний статус людини, а також оцінити майстерність жінки, яка виконувала роботу. Раніше дівчата вчилися вишивати з дитинства, переймаючи секрети у своїх матерів та бабусь. Вони власноруч створювали красиве вбрання для себе. Кожен рід мав свої особливі візерунки, за яким можна було відрізнити одні жіночі вишиванки від інших.

Первісне значення

Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей. Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями. Набагато пізніше виникло машинне виробництво таких сорочок, які вже не зберігають енергетику жінки, що створювала малюнок, але залишаються красивим і незвичайним одягом.

Зараз набагато простіше купити вишиванку жіночу, чоловічу або дитячу, не витрачаючи часу на копітку роботу. Самобутні культурні традиції наших пращурів стосовно сорочок збереглися до наших днів, але прогрес зробив цей одяг більш доступним для кожного.

Сучасна мода

Сьогодні, як не дивно, вишитий одяг знову в тренді. Українці не забувають своїх традицій, весь час повертаючись до пам’яті минулого. Особливим попитом користуються вишиті жіночі сорочки та сукні. Деякі організації навіть використовують таку спадщину предків в цілях підвищення прибутковості бізнесу. Для своїх робітників вони ввели дрес-код, який включає сорочки з вишивкою.

Але й самі жінки прагнуть відповідати модним тенденціям. Величезною популярністю користуються різноманітні блузи, туніки та сукні. Вони мають класичний крій або відповідають сьогоднішнім вимогам. Це приталені моделі вишитих хрестиком жіночих сорочок, які ідеально поєднуються зі спідницями, легінсами, джинсами та брюками.

Який одяг вибрати?

Прагнучи не відставати від моди, багато жінок шукають одяг з вишивкою. Обирати слід за своїм смаком та на основі власного гардеробу, з яким цей одяг має гармонувати. Тканина, з якої найчастіше виробляють сорочки для жінок, – це бавовна та льон. Але краще обирати одяг з доданням віскози та поліестеру, які подовжують термін його служби. Можна недорого купити жіночу вишиванку з цими характеристиками. Носять таку сорочку, як у будні, так і на свята. Вона зробить будь-яку жінку яскравою та елегантною, незалежно від обставин!

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Из-за проведения ремонтных работ некоторые жители Днепра на определенное время останутся без света. Об этом сообщили в ДТЭК «Днепробоэнерго».

Сегодня 12:21
2
просмотров

Это первая в Украине вечеринка для любителей парить в формате пляжного отдыха и с ночной дискотекой.

Сегодня 12:09
6
просмотров

В Каменском впервые за 70 лет капитально ремонтируют центральный парк. Для комфортного отдыха десятков тысяч горожан и гостей города обустроят спортивные площадки, зоны аттракционов и пикников, установят фонтаны и восстановят водоем, сообщил председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Сегодня 11:42
12
просмотров

Объявление о проведении допороговой закупки было опубликовано в системе ProZorro.

Сегодня 11:32
98
просмотров

Впервые за все годы независимости Украины в Днепропетровской области начались масштабные ремонты дорог государственного значения. Как сообщил советник главы Днепропетровской ОГА Юрий Голик, сегодня работы ведутся уже на трех трассах – Днепр-Кривой Рог, Днепр-Запорожье, Днепр-Донецк.

Сегодня 10:33
11
просмотров

В Подгорном девушка проходила мимо свалки и услышала лай бродячих собак. Увидеть такое она никак не ожидала.

Сегодня 10:21
640
просмотров

2 года с момента декоммунизации принесли множество изменений. И это еще не конец.

Сегодня 09:40
413
просмотров

На жилмассиве «Победа-6» продолжает гибнуть озеро. Водоем зарос водорослями и начинает гнить.

Сегодня 08:06
1314
просмотров

9 июня в нашем городе запланирована ночная пешеходная экскурсия.

Сегодня 07:35
824
просмотров

Сегодня, 29 мая 2017 года состоится очередное заседание Высшего Административного суда по делу о незаконном переименовании Днепропетровска в Днепр.

Вчера 21:00
111
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция

  скидки до -30% на летнюю коллекцию!

 • Акция

  скидки от -30% до -50% на весь ассортимент

 • Акция

  -50% на классические костюмы!

 • Акция

  Купи ранец — получи подарки!

Наверх