Жіночі вишиванки

19.03.2017 10:53
просмотров
Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей.Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями.

Сучасні жіночі вишиванки: новий етап історії

З давніх-давен вишиванки на Україні були традиційним одягом, як для жінок, так і для чоловіків. За цим одягом можна було одразу визначити соціальний статус людини, а також оцінити майстерність жінки, яка виконувала роботу. Раніше дівчата вчилися вишивати з дитинства, переймаючи секрети у своїх матерів та бабусь. Вони власноруч створювали красиве вбрання для себе. Кожен рід мав свої особливі візерунки, за яким можна було відрізнити одні жіночі вишиванки від інших.

Первісне значення

Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей. Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями. Набагато пізніше виникло машинне виробництво таких сорочок, які вже не зберігають енергетику жінки, що створювала малюнок, але залишаються красивим і незвичайним одягом.

Зараз набагато простіше купити вишиванку жіночу, чоловічу або дитячу, не витрачаючи часу на копітку роботу. Самобутні культурні традиції наших пращурів стосовно сорочок збереглися до наших днів, але прогрес зробив цей одяг більш доступним для кожного.

Сучасна мода

Сьогодні, як не дивно, вишитий одяг знову в тренді. Українці не забувають своїх традицій, весь час повертаючись до пам’яті минулого. Особливим попитом користуються вишиті жіночі сорочки та сукні. Деякі організації навіть використовують таку спадщину предків в цілях підвищення прибутковості бізнесу. Для своїх робітників вони ввели дрес-код, який включає сорочки з вишивкою.

Але й самі жінки прагнуть відповідати модним тенденціям. Величезною популярністю користуються різноманітні блузи, туніки та сукні. Вони мають класичний крій або відповідають сьогоднішнім вимогам. Це приталені моделі вишитих хрестиком жіночих сорочок, які ідеально поєднуються зі спідницями, легінсами, джинсами та брюками.

Який одяг вибрати?

Прагнучи не відставати від моди, багато жінок шукають одяг з вишивкою. Обирати слід за своїм смаком та на основі власного гардеробу, з яким цей одяг має гармонувати. Тканина, з якої найчастіше виробляють сорочки для жінок, – це бавовна та льон. Але краще обирати одяг з доданням віскози та поліестеру, які подовжують термін його служби. Можна недорого купити жіночу вишиванку з цими характеристиками. Носять таку сорочку, як у будні, так і на свята. Вона зробить будь-яку жінку яскравою та елегантною, незалежно від обставин!

Добавить комментарий

Последние новости

В городе определят победителя историко-литературного конкурса.

Вчера 20:40
17
просмотров

Сотрудники Службы безопасности Украины разоблачили организованную группировку, которая под видом полиции осуществляло тяжкие преступления на территории региона.

Вчера 20:00
129
просмотров

И.о. государственного регистратора одного из сельсоветов Синельниковского района могут осудить на 8 лет несвободы.

Вчера 19:20
55
просмотров

Мужчина и ранее неоднократно привлекался к криминальной ответственности, а теперь будет судим еще как минимум по пяти эпизодам.

Вчера 18:40
55
просмотров

В пятницу, 20 апреля, в 22:00 на телеканале «Интер» – премьера самого скандального сериала последних лет: итало-испано-французской драмы «Молодой Папа».

Вчера 18:10
8
просмотров

Сейчас в Египте проводится антитеррористическая операция «Синай-2018».

Вчера 17:43
1159
просмотров

Наш город ожил от первого, по-настоящему громкого, пения птиц. Апрель ещё пугает холодными ветрами, но непогода быстро уходит и вновь прорезают небо яркие лучи весеннего солнца.

Вчера 16:23
26
просмотров

Молодого человека обнаружили повешенным в своем же дворе.

Вчера 16:14
368
просмотров

Об окончании расследования по делу хищений при строительстве Нового моста в Днепре рапортовал сам генпрокурор страны Юрий Луценко, который вчера с рабочим визитом посетил наш город.

Вчера 15:50
3194
просмотров

По состоянию на 18 апреля в стране проведена проверка техногенной и пожарной безопасности в 3 239 заведениях

Вчера 15:30
329
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -40%

  Весенний SALE в ALITO!

 • -30%

  -30% на Нову колекцію в MONTON!

 • Акция!

  Літо все ближче! Підготуйся до спекотних днів разом із Women’secret 

 • -25%

  Традиционное предложение месяца вновь радует вас интересными скидками в наступившем месяце!

Наверх