Жіночі вишиванки

19.03.2017 10:53
просмотров
Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей.Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями.

Сучасні жіночі вишиванки: новий етап історії

З давніх-давен вишиванки на Україні були традиційним одягом, як для жінок, так і для чоловіків. За цим одягом можна було одразу визначити соціальний статус людини, а також оцінити майстерність жінки, яка виконувала роботу. Раніше дівчата вчилися вишивати з дитинства, переймаючи секрети у своїх матерів та бабусь. Вони власноруч створювали красиве вбрання для себе. Кожен рід мав свої особливі візерунки, за яким можна було відрізнити одні жіночі вишиванки від інших.

Первісне значення

Українські сорочки мали вишитий малюнок, який перш за все був оберегом, і захищав свого власника від негараздів та дурного ока злих людей. Спочатку в кожній родині жінка наносила візерунки власноруч, наділяючи одяг захисними властивостями. Набагато пізніше виникло машинне виробництво таких сорочок, які вже не зберігають енергетику жінки, що створювала малюнок, але залишаються красивим і незвичайним одягом.

Зараз набагато простіше купити вишиванку жіночу, чоловічу або дитячу, не витрачаючи часу на копітку роботу. Самобутні культурні традиції наших пращурів стосовно сорочок збереглися до наших днів, але прогрес зробив цей одяг більш доступним для кожного.

Сучасна мода

Сьогодні, як не дивно, вишитий одяг знову в тренді. Українці не забувають своїх традицій, весь час повертаючись до пам’яті минулого. Особливим попитом користуються вишиті жіночі сорочки та сукні. Деякі організації навіть використовують таку спадщину предків в цілях підвищення прибутковості бізнесу. Для своїх робітників вони ввели дрес-код, який включає сорочки з вишивкою.

Але й самі жінки прагнуть відповідати модним тенденціям. Величезною популярністю користуються різноманітні блузи, туніки та сукні. Вони мають класичний крій або відповідають сьогоднішнім вимогам. Це приталені моделі вишитих хрестиком жіночих сорочок, які ідеально поєднуються зі спідницями, легінсами, джинсами та брюками.

Який одяг вибрати?

Прагнучи не відставати від моди, багато жінок шукають одяг з вишивкою. Обирати слід за своїм смаком та на основі власного гардеробу, з яким цей одяг має гармонувати. Тканина, з якої найчастіше виробляють сорочки для жінок, – це бавовна та льон. Але краще обирати одяг з доданням віскози та поліестеру, які подовжують термін його служби. Можна недорого купити жіночу вишиванку з цими характеристиками. Носять таку сорочку, як у будні, так і на свята. Вона зробить будь-яку жінку яскравою та елегантною, незалежно від обставин!

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Из них двое были детьми.

Сегодня 09:01
128
просмотров

Видеофиксация и «письма счастья» возвращаются к украинским автолюбителям.

Сегодня 08:32
496
просмотров

Уже на следующей недели украинский железнодорожный перевозчик – «Укрзализныця» в ночных поездах дальнего следования не будет продавать чай по 7 гривен 20 копеек.

Сегодня 07:42
658
просмотров

В Днепре запустили новое приложение.

Вчера 20:40
31
просмотров

Патрульные города задержали подозреваемого в мошенничестве.

Вчера 20:00
276
просмотров

Помешал злоумышленникам в этом доблестный водный патруль Днепра.

Вчера 19:20
92
просмотров

Уже в начале следующего месяца этого года в Украине пассажирские поезда будут курсировать по измененному расписанию. 

Вчера 18:40
167
просмотров

Хозяйственный суд Днепропетровской области стал на сторону жильцов дома.

Вчера 17:32
1528
просмотров

В одной из школ города запустили новый формат питания школьников.

Вчера 16:15
276
просмотров

На сайте горсовета Днепра появился проект решения исполкома о проведении нового конкурса.

Вчера 15:49
60
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

Наверх