Якісні меблі з натурального дерева

16.10.2017 11:45
просмотров
Дерев'яні меблі, створені з пристрастю для вимогливих клієнтів, надають неповторну атмосферу як в домашньому інтер'єрі, так і в ресторанах, готелях.

602-thickbox_defaultНаш магазин еко меблів — це висока якість виконання, а також висока технологічна обробка використовуваної деревини. Запрошуємо вас ознайомитися з нашим асортиментом меблів із деревини.

Інтернет-магазин меблів Klen.ua — це динамічна, розвиваюча компанія, в нашій пропозиції приготували для Вас високоякісні дерев’яні меблі, виконані з кращих доступних матеріалів. Підприємство гарантує якісну обробку та довговічність виробів протягом багатьох років використання. Крім моделей каталогу ми реалізуємо також індивідуальні замовлення.

Перевагою нашої продукції є той факт, що вони екологічно чисті. В роботі використовуємо натуральні матеріали й сировину, обмежуючи при цьому до мінімуму використання складних компонентів в природному розподілі та непридатних для утилізації. Завдяки досвіду у виробництві побутових і промислових меблів, ми в змозі задовольнити найвищі вимоги клієнтів, надаючи екологічні меблі в очікуваному стандарті.

Наш інтернет-магазин спеціалізується у виробництві дерев’яних меблів і виробів із деревини високої якості. Наш досвід та любов до дерева, привели до того, що наші дерев’яні вироби — надійні та довговічні. Для виробництва використовуємо матеріали вищої якості. Деревина бука, дуба та ясена покривається захисним покриттям, виготовленим на основі олії, який чудесним чином підкреслює текстуру даного виду деревини в старовинному стилі, біла еко-фарба для любителів скандинавського стилю та водний безбарвний лак для меблів в класичному стилі.

Ми впевнені, що досвід, набутий в меблевій галузі, дозволить Вам насолоджуватися прекрасними меблями в своїх квартирах, протягом багатьох років використання. Компанія постійно розширює асортимент і пропонує тимчасові акції, й тому варто регулярно повертатися на наш сайт.

Окремі колекції, представлені в нашому асортименті, відрізняються високою естетикою та практичними рішеннями, експлуатаційними властивостями. Ми прекрасно знаємо останні тенденції в дизайні меблів, завдяки чому пропонуємо продукцію в кращому стилі.

Також на сайті компанії розміщено розділ «Блог» на якому розміщена цікава інформація, яка допоможе при виборі потрібного виробу.

Приємних вражень від покупки та використання!

Добавить комментарий

Последние новости

Днепровская инспекция по труду «отчиталась» о результатах своей работы.

Вчера 21:07
108
просмотров

В Днепропетровской области продолжается операция «Нерест».

Вчера 20:31
53
просмотров

20 апреля в Днепре выбрали лучших учителей из нашего города.

Вчера 20:06
715
просмотров

Недавно на сайте Днепровского горсовета появился проект Кодекса этики для чиновников города и исполнительных органов городского совета.

Вчера 18:52
351
просмотров

Американское издание «Time» создало рейтинг самых влиятельных людей.

Вчера 17:43
239
просмотров

Как всегда весна в Украну приносит тепло и солнце, а забирает дороги.

Вчера 16:23
267
просмотров

На официальном сайте правительства появился «отчет» о проведенной работе за 2 года «службы» для народа.

Вчера 15:16
76
просмотров

На данный момент в Днепре продолжают активно развивать городской электротранспорт.

Вчера 14:05
1386
просмотров

Что в Украине хотят «позаимствовать» у НАТО?

Вчера 12:44
54
просмотров

Сразу двое детей из Днепропетровской области примут участие в программе «Круче всех» на «Интере» и докажут, что они – самые лучшие.

Вчера 12:00
25
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -40%

  Весенний SALE в ALITO!

 • -30%

  -30% на Нову колекцію в MONTON!

 • Акция!

  Літо все ближче! Підготуйся до спекотних днів разом із Women’secret 

 • -25%

  Традиционное предложение месяца вновь радует вас интересными скидками в наступившем месяце!

Наверх