Які промислові ворота в Луцьку підходить для СТО та автомийок?

07.06.2017 17:53
просмотров
Дізнайтеся від brama-market.lviv.ua

255 Вимоги до скляних воріт для автомийки

Зрозуміло, що воротна система обирається з огляду на її технічні характеристики та відповідність до умов експлуатації. До особливостей такого приміщення, як автомийка, відноситься підвищена вологість, концентрація миючих засобів та утримання температурного режиму на рівні, не нижчому 15 градусів. І для того, щоб одночасно захистити приміщення від перемерзання та забезпечити гарне освітлення, виробниками були розроблені засклені брами. Ціни на промислові ворота за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-promyslovi-hormann-ryterna-alutech  

Технічні характеристики та складові панорамних воріт

Ми вже визначилися із задачами, які повинні вирішувати такі конструкції. Тепер перейдемо до технічної складової.

 • Секційні брами набагато краще захищають від втрат тепла завдяки багатошаровим панелям, які називають «сендвічі». Вони складаються зі сталевих листів, простір між ними наповнюється щільним поліуретаном – матеріалом, який за своїми теплоізоляційними характеристиками порівнюють із бруківкою.
 • Каркас може бути виготовлено з алюмінію, нержавіючої або оцинкованої сталі. Для додаткового захисту від вологи застосовують полімери або силіконові герметики.
 • Завдяки еластичним ущільнювачам по периметру та на нижній секції, такі ворота фіксуються навіть на нерівній підлозі.
 • Полотно із секцій витягується наверх по напрямним, та зберігається під стелею, не заважаючи проходу.уыеркыко

Ворота із скла – це різновид секційних брам та відрізняються вони лише тим, що замість суцільних «сендвічей»  мають алюмінієві або сталеві рамки із напівпрозорим полікарбонатом або акрилом. Засклення може бути, як частковим, так і суцільним. За потребою обидва типи заповнення можна комбінувати. Плюси та мінуси панорамних воріт+ ефектний зовнішній вигляд для будь-якого будинку, офісу чи гаража;+ природнє освітлення;− чутливість до пошкоджень;−коштують трохи більше, ніж суцільні брами. В антикорозійний комплект для приміщень із підвищеною вологістю входять: нержавіючі кріплення та троси, напрямні із захисним покриттям, нержавіючі ролики та акрилове засклення із подвійною системою герметизації.

Ціни на ворота із панорамним заскленням від відомих виробників, (мм/євро):

 Untitled-1

Вуличні брами з профлиста на замовлення у Луцьку

ооооооооооооВ компанії БРАМА МАРКЕТ ви можете замовити не тільки гаражні та промислові, а також в’їзні ворота із заповненням профільним листом, деревом, сендвіч-панеллю.  

В асортимент послуг нашої компанії також входить виготовлення кованих воріт, хвірток, огорож за індивідуально розробленим дизайном. До вуличного комплекту маємо набори фурнітури, ДУ пульти, шлагбауми, фотоелементи та інше.

Підберемо найкращу автоматику для будь-якого типу воріт

На сайті ви знайдете каталоги з автоматикою італійських (Came, Найс, Faac) та німецьких (Hormann, Sommer) виробників. Для підбору приводу звертайтеся до менеджерів магазину, вони підкажуть, двигун якої потужності підійде саме вам.

Де купити скляні конструкції швидко та недорого?

Робіть замовлення на сайті brama-market.lviv.ua або відправляйтеся до офісу компанії у Луцьку. Точну адресу салону питайте у менеджера за телефонами: (067) 3488399, (050) 1604611. Для усіх гостей салону – знижки на автоматику до 30%!

Компанія БРАМА МАРКЕТ пропонує прийняти участь в АКЦІЇ: у період з 7 по 21 червня 2017 року, купуючи промислові ворота Hormann – електропривод у подарунок!

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Незаконная схема разворовывания бюджетных средств была разоблачена полицией Днепропетровской области.

Сегодня 14:36
18
просмотров

Ведомство планирует отказаться от тарифных сеток.

Сегодня 14:35
15
просмотров

16 сентября  2017 года в г. Днепр состоится конференция «НЕСТАНДАРТНЫЕ решения для бизнеса и денег»

Сегодня 14:06
15
просмотров

В Верховной Раде зарегистрировали новый законопроект, который вносит некоторые изменения в оплате труда.

Сегодня 13:55
52
просмотров

Разыскивается пропавшая без вести 85-летняя Алексейчик Ева Петровна.

Сегодня 13:17
52
просмотров

Недавно во время застолья между двумя знакомыми мужчинами возникла ссора. Один из них от слов перешел к делу и изрезал ножом оппонента.  От полученных ранений мужчина скончался на месте.

Сегодня 13:14
70
просмотров

Сколько средств уходит на обновление сезонного гардероба? Если мужчины с легкостью ответят на такой вопрос, то женщины – не всегда. Ведь в их шкафу можно найти десятки платьев, несколько пар джинсов, свитера, блузы, юбки, брюки и еще много всего.

Сегодня 13:01
88
просмотров

Стратегические цели Днепра – увеличить приток туристов и создать 100 тысяч рабочих мест

Сегодня 12:50
60
просмотров

Команда быстрого реагирования на компьютерные чрезвычайные события Украины CERT-UA (сокращенно Computer Emergency Response Team of Ukraine ), функционирующая в рамках Государственной службы специальной связи и защиты информации, сообщает о новой возможной кибератаке на ІТ-систему госсектора и объекты критической инфраструктуры.

Сегодня 12:34
486
просмотров

«Укрзализныця» заявляет, что в ЕС на поездах стали ездить гораздо чаще. При этом в РФ стали ездить реже.

Сегодня 12:08
61
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  MEGA SALE до -70%

 • Акция!

  Скидки -50% -70%!!!

 • Акция!

  скидки до -70% на ВСЕ!

 • Акция!

  марафон скидок — от 50%, а также праздничный мини-фуршет

Наверх