Які промислові ворота в Луцьку підходить для СТО та автомийок?

07.06.2017 17:53
просмотров
Дізнайтеся від brama-market.lviv.ua

255 Вимоги до скляних воріт для автомийки

Зрозуміло, що воротна система обирається з огляду на її технічні характеристики та відповідність до умов експлуатації. До особливостей такого приміщення, як автомийка, відноситься підвищена вологість, концентрація миючих засобів та утримання температурного режиму на рівні, не нижчому 15 градусів. І для того, щоб одночасно захистити приміщення від перемерзання та забезпечити гарне освітлення, виробниками були розроблені засклені брами. Ціни на промислові ворота за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-promyslovi-hormann-ryterna-alutech  

Технічні характеристики та складові панорамних воріт

Ми вже визначилися із задачами, які повинні вирішувати такі конструкції. Тепер перейдемо до технічної складової.

  • Секційні брами набагато краще захищають від втрат тепла завдяки багатошаровим панелям, які називають «сендвічі». Вони складаються зі сталевих листів, простір між ними наповнюється щільним поліуретаном – матеріалом, який за своїми теплоізоляційними характеристиками порівнюють із бруківкою.
  • Каркас може бути виготовлено з алюмінію, нержавіючої або оцинкованої сталі. Для додаткового захисту від вологи застосовують полімери або силіконові герметики.
  • Завдяки еластичним ущільнювачам по периметру та на нижній секції, такі ворота фіксуються навіть на нерівній підлозі.
  • Полотно із секцій витягується наверх по напрямним, та зберігається під стелею, не заважаючи проходу.уыеркыко

Ворота із скла – це різновид секційних брам та відрізняються вони лише тим, що замість суцільних «сендвічей»  мають алюмінієві або сталеві рамки із напівпрозорим полікарбонатом або акрилом. Засклення може бути, як частковим, так і суцільним. За потребою обидва типи заповнення можна комбінувати. Плюси та мінуси панорамних воріт+ ефектний зовнішній вигляд для будь-якого будинку, офісу чи гаража;+ природнє освітлення;− чутливість до пошкоджень;−коштують трохи більше, ніж суцільні брами. В антикорозійний комплект для приміщень із підвищеною вологістю входять: нержавіючі кріплення та троси, напрямні із захисним покриттям, нержавіючі ролики та акрилове засклення із подвійною системою герметизації.

Ціни на ворота із панорамним заскленням від відомих виробників, (мм/євро):

 Untitled-1

Вуличні брами з профлиста на замовлення у Луцьку

ооооооооооооВ компанії БРАМА МАРКЕТ ви можете замовити не тільки гаражні та промислові, а також в’їзні ворота із заповненням профільним листом, деревом, сендвіч-панеллю.  

В асортимент послуг нашої компанії також входить виготовлення кованих воріт, хвірток, огорож за індивідуально розробленим дизайном. До вуличного комплекту маємо набори фурнітури, ДУ пульти, шлагбауми, фотоелементи та інше.

Підберемо найкращу автоматику для будь-якого типу воріт

На сайті ви знайдете каталоги з автоматикою італійських (Came, Найс, Faac) та німецьких (Hormann, Sommer) виробників. Для підбору приводу звертайтеся до менеджерів магазину, вони підкажуть, двигун якої потужності підійде саме вам.

Де купити скляні конструкції швидко та недорого?

Робіть замовлення на сайті brama-market.lviv.ua або відправляйтеся до офісу компанії у Луцьку. Точну адресу салону питайте у менеджера за телефонами: (067) 3488399, (050) 1604611. Для усіх гостей салону – знижки на автоматику до 30%!

Компанія БРАМА МАРКЕТ пропонує прийняти участь в АКЦІЇ: у період з 7 по 21 червня 2017 року, купуючи промислові ворота Hormann – електропривод у подарунок!

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Как взрослым, так и детям МОЗ рекомендует есть меньше сладкого.

Вчера 20:40
40
просмотров

Сразу несколько синоптиков страны дали свои прогнозы на зиму 2017-2018.

Вчера 20:00
197
просмотров

К счастью, все участники аварии остались живы, а вот китайский мотоцикл довольно серьезно пострадал и его могут не восстановить.

Вчера 19:20
72
просмотров

Полиция поймала его с целым ворохом украденных «сокровищ».

Вчера 18:40
36
просмотров

Днепропетровщина приняла бюджет-2018, в области создали 57-ю громаду, а представители уже существующих объединений поехали на стажировку в Польшу. Об этом во время еженедельного публичного отчета областной власти рассказал первый заместитель председателя ДнепрОГА Олег Кужман.

Вчера 16:56
32
просмотров

В Украине хотят принять законопроект о запрете показа фильмов при участии граждан РФ.

Вчера 16:44
227
просмотров

В Верховной Раде рассмотрят новый законопроект о нарушении ПДД.

Вчера 16:29
1313
просмотров

Украинский боксер Василий Ломаченко продолжает доминировать.

Вчера 16:03
80
просмотров

Миллиардер, владелец фабрик, заводов, газет и пароходов, а также футбольных команд, Сергей Курченко, спустя некоторое время, прокомментировал обвинения генерального прокурора страны Луценко, в том, что олигарх времен Януковича финансировал протесты Михеила Саакашвили с целью свержения действующей украинской власти.

Вчера 16:01
139
просмотров

Государство позаботиться об обеспечении жилья семьям погибших в АТО.

Вчера 15:39
254
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ