Як знайти житло своєї мрії

23.06.2017 12:29
просмотров
Шукати квартиру в новобудові можна й за допомогою карти міста. Найкраще це робити з інтерактивною картою, на яку нанесені всі нові житлові комплекси міст України.

16735На вибір квартири у будь-якому місті впливає багато факторів. Потрібно підібрати не лише саме помешкання за площею, вартістю та іншими параметрами, а й визначитися з районом подальшого проживання. Підбирати житлову нерухомість найзручніше з картою міста. Однак не завжди зрозуміло, чи є у вподобаному мікрорайоні цікаві пропозиції первинної нерухомості. Тоді як з інтерактивною картою ЛУН.ua, де є усі новобудови в одному каталозі, це зробити значно простіше.

Як карта допоможе вибрати помешкання

Зазвичай карту міста використовують, щоб оцінити зручність розташування того чи іншого мікрорайону Дніпра: наскільки він віддалений від центру міста, які у ньому є визначні пам’ятки, об’єкти інфраструктури, чи гарна транспортна доступність тощо.

Інтерактивна карта в каталозі новобудов ЛУН.ua значно розширює можливості вибору житла на первинному ринку нерухомості. Наприклад, якщо подобається Центральний район у Дніпрі, можна за допомогою фільтру вибрати пропозиції новобудов лише в цій частині міста. Однак і це ще не все. Тим, хто має обмежений бюджет, варто скористатися фільтрами за класом нерухомості – найдешевше житло має категорію «економ» чи «комфорт». Також не завадить зменшити діапазон ціни за квадратний метр. Варіанти нерухомості, що відповідають вказаним параметрам, будуть підсвічені на карті Дніпра відмітками помаранчевого кольору.

Dnipro

Охочим відразу вселитися у квартиру, потрібно вибрати вже завершені об’єкти. Ті ж, хто не проти почекати, можуть поставити відмітки на прийнятному році закінчення будівництва. Це допоможе заощадити гроші, адже таке житло коштує дешевше.

Отримавши кілька варіантів новобудов, кожну з них можна вивчити більш детально. Для цього треба натиснути на відмітку на карті та прочитати коротку інформацію про об’єкт. Якщо ж він вас зацікавив, можна перейти на сторінку житлового комплексу й переглянути всі доступні відомості про нього.

Главные новости Днепра в Telegram
 • Валя
  2017-06-16 15:12:18 Ответить

  да уж в ипотеку такое взять до конца жизни...

  Да(2)Нет(0)
 • Николай
  2017-06-16 15:10:57 Ответить

  неужели у нас научились строить дома

  Да(1)Нет(1)

Добавить комментарий

Последние новости

Вилкул прокомментировал реформу медицины в Украине.

Вчера 21:20
18
просмотров

По словам президента Украины ввести миротворцев на Донбасс без согласия России не получится.

Вчера 20:40
54
просмотров

Полиция провела в Днепропетровской области задержание 6 участников преступной группировки, которая занималась изготовлением и продажей наркотических веществ.

Вчера 20:00
89
просмотров

Уже совсем скоро, в октябре 2017 года, в нашей стране официально подряд будет три выходных!

Вчера 19:20
111
просмотров

Улицы, жилмассивы и проспекты правого берега будут отключены от водоснабжения на несколько дней.

Вчера 18:40
271
просмотров

Что делать, если в студии программы потеряли самый настоящий алмаз? А один из ведущих решил все бросить и уйти в балет? В новом выпуске детского талант-шоу «Круче всех», который зрители телеканала «Интер» увидят в 18:30 уже в это воскресенье, 24…

Вчера 17:30
22
просмотров

Министром обороны Украины был подписан приказ на 19 сентября текущего года об увольнении в запас военнослужащих-срочников.

Вчера 16:30
72
просмотров

«Лаборатория Касперского» недавно сообщила о том, что опасный троян может установится на смартфон под видом Flash-плеера.

Вчера 16:09
863
просмотров

Помимо съемок в музее АТО провели сбор средств для раненных воинов.

Вчера 16:03
33
просмотров

Какие задачи осталось выполнить власти Украины до конца 2017 года? Какие нововведения нас ждут в январе 2018 года?

Вчера 15:47
30
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

Наверх