Як знайти житло своєї мрії

23.06.2017 12:29
просмотров
Шукати квартиру в новобудові можна й за допомогою карти міста. Найкраще це робити з інтерактивною картою, на яку нанесені всі нові житлові комплекси міст України.

16735На вибір квартири у будь-якому місті впливає багато факторів. Потрібно підібрати не лише саме помешкання за площею, вартістю та іншими параметрами, а й визначитися з районом подальшого проживання. Підбирати житлову нерухомість найзручніше з картою міста. Однак не завжди зрозуміло, чи є у вподобаному мікрорайоні цікаві пропозиції первинної нерухомості. Тоді як з інтерактивною картою ЛУН.ua, де є усі новобудови в одному каталозі, це зробити значно простіше.

Як карта допоможе вибрати помешкання

Зазвичай карту міста використовують, щоб оцінити зручність розташування того чи іншого мікрорайону Дніпра: наскільки він віддалений від центру міста, які у ньому є визначні пам’ятки, об’єкти інфраструктури, чи гарна транспортна доступність тощо.

Інтерактивна карта в каталозі новобудов ЛУН.ua значно розширює можливості вибору житла на первинному ринку нерухомості. Наприклад, якщо подобається Центральний район у Дніпрі, можна за допомогою фільтру вибрати пропозиції новобудов лише в цій частині міста. Однак і це ще не все. Тим, хто має обмежений бюджет, варто скористатися фільтрами за класом нерухомості – найдешевше житло має категорію «економ» чи «комфорт». Також не завадить зменшити діапазон ціни за квадратний метр. Варіанти нерухомості, що відповідають вказаним параметрам, будуть підсвічені на карті Дніпра відмітками помаранчевого кольору.

Dnipro

Охочим відразу вселитися у квартиру, потрібно вибрати вже завершені об’єкти. Ті ж, хто не проти почекати, можуть поставити відмітки на прийнятному році закінчення будівництва. Це допоможе заощадити гроші, адже таке житло коштує дешевше.

Отримавши кілька варіантів новобудов, кожну з них можна вивчити більш детально. Для цього треба натиснути на відмітку на карті та прочитати коротку інформацію про об’єкт. Якщо ж він вас зацікавив, можна перейти на сторінку житлового комплексу й переглянути всі доступні відомості про нього.

Главные новости Днепра в Telegram
 • Валя
  2017-06-16 15:12:18 Ответить

  да уж в ипотеку такое взять до конца жизни...

  Да(2)Нет(0)
 • Николай
  2017-06-16 15:10:57 Ответить

  неужели у нас научились строить дома

  Да(1)Нет(1)

Добавить комментарий

Последние новости

Синоптики прогнозируют большие морозы и снегопады на ближайшие несколько дней.

Сегодня 12:50
2
просмотров

8 февраля в Днепре инвестиционная платформа Startup.Network и образовательный хаб Spalah организовывают 103-ю Битву Стартапов!

Сегодня 12:16
23
просмотров

Украинцам рассказали, какие изменения произошли в вопросе наследования.

Сегодня 12:08
78
просмотров

Дерзкие мошенники решили не мелочиться и начали «разводить» людей, что говорится, по-крупному. 

Сегодня 12:00
48
просмотров

В 2025 году в Днепре 10 % трудоспособного населения будет задействовано в сфере IТ и на новых рабочих местах, созданных благодаря им.

Сегодня 11:17
146
просмотров

Согласно постановлению Кабмина цены на энергоносители в Украине будут пересматриваться дважды в год.

Сегодня 11:06
741
просмотров

В течение 2017 года на «горячую линию» психологической поддержки участников АТО при ДнепрОГА обратились более полутысячи человек. Среди тех, кто нуждался в помощи психолога, – и сами АТОшники, и члены их семей. Все консультации - бесплатные и конфиденциальные. Об этом…

Сегодня 10:56
9
просмотров

После заявлений министра инфраструктуры, после встречи главы государства с представителями американской компании по производство железнодорожных локомотивов, понадобилась еще одна встреча.

Сегодня 10:30
78
просмотров

В киберполиции рассказали о самых неприятных схемах, которые используют мошенники в отношении украинских граждан.

Сегодня 10:23
1430
просмотров

Об их состоянии рассказал кандидат Биологических наук доцент кафедры физиологии и интродукции растений, директор ботанического сада ДНУ им. Олеся Гончара Анатолий Кабар.

Сегодня 09:48
151
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -70%

  Недетские скидки на детскую одежду аж до -70%!

 • -50%

  Скидки 30% и 50% во всех магазинах Kleo

 • -70%

  РАСПРОДАЖА до -70%

 • -50%

  Акція «-30%, -40%, -50%» в Brocard!