Як знайти житло своєї мрії

23.06.2017 12:29
просмотров
Шукати квартиру в новобудові можна й за допомогою карти міста. Найкраще це робити з інтерактивною картою, на яку нанесені всі нові житлові комплекси міст України.

16735На вибір квартири у будь-якому місті впливає багато факторів. Потрібно підібрати не лише саме помешкання за площею, вартістю та іншими параметрами, а й визначитися з районом подальшого проживання. Підбирати житлову нерухомість найзручніше з картою міста. Однак не завжди зрозуміло, чи є у вподобаному мікрорайоні цікаві пропозиції первинної нерухомості. Тоді як з інтерактивною картою ЛУН.ua, де є усі новобудови в одному каталозі, це зробити значно простіше.

Як карта допоможе вибрати помешкання

Зазвичай карту міста використовують, щоб оцінити зручність розташування того чи іншого мікрорайону Дніпра: наскільки він віддалений від центру міста, які у ньому є визначні пам’ятки, об’єкти інфраструктури, чи гарна транспортна доступність тощо.

Інтерактивна карта в каталозі новобудов ЛУН.ua значно розширює можливості вибору житла на первинному ринку нерухомості. Наприклад, якщо подобається Центральний район у Дніпрі, можна за допомогою фільтру вибрати пропозиції новобудов лише в цій частині міста. Однак і це ще не все. Тим, хто має обмежений бюджет, варто скористатися фільтрами за класом нерухомості – найдешевше житло має категорію «економ» чи «комфорт». Також не завадить зменшити діапазон ціни за квадратний метр. Варіанти нерухомості, що відповідають вказаним параметрам, будуть підсвічені на карті Дніпра відмітками помаранчевого кольору.

Dnipro

Охочим відразу вселитися у квартиру, потрібно вибрати вже завершені об’єкти. Ті ж, хто не проти почекати, можуть поставити відмітки на прийнятному році закінчення будівництва. Це допоможе заощадити гроші, адже таке житло коштує дешевше.

Отримавши кілька варіантів новобудов, кожну з них можна вивчити більш детально. Для цього треба натиснути на відмітку на карті та прочитати коротку інформацію про об’єкт. Якщо ж він вас зацікавив, можна перейти на сторінку житлового комплексу й переглянути всі доступні відомості про нього.

Главные новости Днепра в Telegram
 • Валя
  2017-06-16 15:12:18 Ответить

  да уж в ипотеку такое взять до конца жизни...

  Да(2)Нет(0)
 • Николай
  2017-06-16 15:10:57 Ответить

  неужели у нас научились строить дома

  Да(1)Нет(1)

Добавить комментарий

Последние новости

Патрульные нашли лиц, причастных к ограблению.

Сегодня 20:00
11
просмотров

В Париже на 93-м году жизни покинул сей мир знаменитый актер театра и кино Робер Ирш.

Сегодня 19:20
71
просмотров

На этот раз они поймали злоумышленника, портящего экологию, и дезертира, который обвиняется по ряду статей УК.

Сегодня 18:40
37
просмотров

В 2018 году в Украину зайдут три лоукостера.

Сегодня 17:41
61
просмотров

На Днепропетровщине расследуют резонансное убийство.

Сегодня 16:54
344
просмотров

Украинские депутаты пытались определиться - ленивая ли нация украинцы или нет.

Сегодня 16:53
275
просмотров

Капитан спортивного клуба «Днепр-1» рассказал о «Днепре», Коломойском и борьбе за чемпионство в сезоне 2013/2014.

Сегодня 16:33
188
просмотров

Национальная идея выступает консолидирующим понятием высших ценностей украинского государства. Она имеет особое значение в условиях войны, кризиса, становится действенным мобилизующим механизмом.

Сегодня 16:11
33
просмотров

С целью устранения посредничества и обмана граждан в сервисных центрах МВД напоминают о реальной стоимости самых популярных среди украинских граждан услуг.

Сегодня 15:58
405
просмотров

Из Днепра уезжают высококвалифицированные специалисты, так как он некомфортен для бизнеса.

Сегодня 15:55
85
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

Наверх