Як знайти житло своєї мрії

23.06.2017 12:29
просмотров
Шукати квартиру в новобудові можна й за допомогою карти міста. Найкраще це робити з інтерактивною картою, на яку нанесені всі нові житлові комплекси міст України.

16735На вибір квартири у будь-якому місті впливає багато факторів. Потрібно підібрати не лише саме помешкання за площею, вартістю та іншими параметрами, а й визначитися з районом подальшого проживання. Підбирати житлову нерухомість найзручніше з картою міста. Однак не завжди зрозуміло, чи є у вподобаному мікрорайоні цікаві пропозиції первинної нерухомості. Тоді як з інтерактивною картою ЛУН.ua, де є усі новобудови в одному каталозі, це зробити значно простіше.

Як карта допоможе вибрати помешкання

Зазвичай карту міста використовують, щоб оцінити зручність розташування того чи іншого мікрорайону Дніпра: наскільки він віддалений від центру міста, які у ньому є визначні пам’ятки, об’єкти інфраструктури, чи гарна транспортна доступність тощо.

Інтерактивна карта в каталозі новобудов ЛУН.ua значно розширює можливості вибору житла на первинному ринку нерухомості. Наприклад, якщо подобається Центральний район у Дніпрі, можна за допомогою фільтру вибрати пропозиції новобудов лише в цій частині міста. Однак і це ще не все. Тим, хто має обмежений бюджет, варто скористатися фільтрами за класом нерухомості – найдешевше житло має категорію «економ» чи «комфорт». Також не завадить зменшити діапазон ціни за квадратний метр. Варіанти нерухомості, що відповідають вказаним параметрам, будуть підсвічені на карті Дніпра відмітками помаранчевого кольору.

Dnipro

Охочим відразу вселитися у квартиру, потрібно вибрати вже завершені об’єкти. Ті ж, хто не проти почекати, можуть поставити відмітки на прийнятному році закінчення будівництва. Це допоможе заощадити гроші, адже таке житло коштує дешевше.

Отримавши кілька варіантів новобудов, кожну з них можна вивчити більш детально. Для цього треба натиснути на відмітку на карті та прочитати коротку інформацію про об’єкт. Якщо ж він вас зацікавив, можна перейти на сторінку житлового комплексу й переглянути всі доступні відомості про нього.

Главные новости Днепра в Telegram
 • Валя
  2017-06-16 15:12:18 Ответить

  да уж в ипотеку такое взять до конца жизни...

  Да(2)Нет(0)
 • Николай
  2017-06-16 15:10:57 Ответить

  неужели у нас научились строить дома

  Да(1)Нет(1)

Добавить комментарий

Последние новости

Жители Днепра решили создать петицию с просьбой о реконструкции заброшенного детского центра, который находится на улице Гладкова 8.

Сегодня 16:15
20
просмотров

Близкие друзья Андрея Кузьменко записали песню «Друзья не идут навсегда» ко дню его рождения – сегодня певцу исполнилось бы 49 лет. В клип вошли уникальные фото из семейного архива певца. Впервые клип вышел в телеэфир в программе «Утро с «Интером»…

Сегодня 16:08
8
просмотров

Российские хакеры воспользовались украинскими программами, что бы атаковать сервера США.

Сегодня 15:59
19
просмотров

Трое мужчин проникли в квартиру к женщине, связали ее и вынесли все ценные вещи.

Сегодня 15:35
135
просмотров

Современнй мобильный рентген-аппарат стоимостью почти в три миллиона гривен передали военному госпиталю благотворители из Франции.

Сегодня 15:16
15
просмотров

Его нашла пожилая женщина, но взяться за лечение сама не рискнула, а обратилась к защитникам животных. 

Сегодня 15:02
699
просмотров

На Днепропетровщине, в селе Славянка Государственной службой по вопросам безопасности пищевых продуктов была зафиксирована африканская чума у 2 свиней.

Сегодня 15:02
361
просмотров

Ежегодно к месту гибели известного музыканта съезжаются его друзья и родственники, а также фанаты его творчества.

Сегодня 14:50
952
просмотров

Полиция задержала 42-летнего наркоторговца в Днепре.

Сегодня 14:01
145
просмотров

Администрация YouTube собирается добавить новую возможность для пользователей.

Сегодня 13:19
253
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  Мы празднуем — Вы получаете подарки!

 • Акция!

  с понедельника по четверг скидка — 20%

 • Акция!

  Летняя акция от Arber

 • Акция!

  Новые акционные предложелия магазина Trend

Наверх