Вуличні ворота з двигуном в Тернополі: характеристика відкатних і роспашних воріт від brama-market.lviv.ua

21.06.2017 17:27
просмотров
Усім нам відомо, що таке розпашні брами та як вони працюють. Трохи пізніше з’явилися вуличні зсувні ворота, які мають лише одну стулку та рухаються вздовж огорожі.

ппппппппппппОбидва типи активно встановлюються і досі, проте для кожної ділянки ідеальний варіант підбирається суто індивідуально. І у цій статті ми розповімо, у чому різниця, і де купити автоматичні ворота у Тернополі.

Порівняння характеристик відкатних та розпашних систем

Ми будемо порівнювати їх за 8 критеріями:

Робоча зона відкривання та закривання ворітних стулок. Більше місця займають двостулкові брами (розпашні). Для їх відкривання потрібно відвести як мінімум 2 метри у дворі, або на під’їзді. Другий тип займає інший простір – вздовж паркану, приблизно 5-6 метрів. Встановлюйте той тип, який не займає корисного місця.

Парусність або опір вітру. Завдяки тому, що відсувна конструкція тримається на бетонній основі, її опір вітровому навантаженню значно кращий. Розпашні брами дуже часто страждають від парусності, особливо, якщо стулки мають велику площу.

Шуми в роботі. Автоматика обох типів працює без шуму, а неприємного звуку відкотної стулки можна позбавитися, встановивши фурнітуру з полімерними роликами та нейлоновою рейкою.  

Час на розблокування приводу при вимкненні електроенергії – обидва типи мають механізми розблокування та відкриваються однаково просто та швидко.

Дизайн – тут все залежить від фантазії покупця. Обидва типи можна прикрасити кованими елементами, патинуванням, зашити кольоровими сендвіч-панелями, встановити фільончастий або «шоколадний» профнастил та вигадати власний дизайн. Автоматика встановлюється зі зворотного боку двору та не псує загальний вигляд.

А скільки коштують? В’їзні відкатні ворота потребують підготовки фундаменту та окремої фурнітури, тому виходять дорожче на першому етапі. Однак, розпашна система вимагає догляду на протязі усього строку експлуатації – заміни петель та іншого.

Захист від злому. Будь-який захист можна зламати, а для того, щоб це зробити, потрібно потрапити всередину двору або мати спеціальний ключ від привода.  

І нарешті – надійність. Строк роботи автоматичних воріт вимірюється надійністю електроприводу, а будь-який механізм працює довше, якщо він простіший. У автоматичної системи двостулкових воріт у два рази більше моторів, редукторів та кінцевих вимикачів.  

Як зекономити на відсувних брамах без втрати якості?

Як бачимо з порівняльних характеристик, по багатьом пунктам виграють зсувні ворота. Єдиним питанням залишається їх ціна. Ми винесли до таблиці вартість бюджетних брам та варіанти економії:

 

Замовити виготовлення сталевих воріт українського виробництва з профнастилу від компанії БРАМА МАРКЕТ (3000х2000 мм)

 

430 євро

Самостійно підготувати фундамент, зварити каркас, окремо купити фурнітуру та замовити нарізку матеріалу

 

Економія 350 євро

 

Вулична автоматика Faac, Nice, Каме: як обрати?оооо

Електродвигун підбирається індивідуально, з урахуванням ваги стулок, їх площі, довжини та зони вітрового навантаження. Ще однією важливою характеристикою є інтенсивність. Враховуйте її, якщо збираєтесь встановлювати привод на інтенсивному проїзді. 

Де купити ворота з безкоштовною доставкою у Тернополі?  

 БРАМА МАРКЕТ може виготовити на замовлення будь-який тип автоматизованих воріт. Дзвоніть за номерами: (067) 3488399, (050) 1604611 та отримайте прорахунок вартості за 5 хвилин! Скажіть менеджеру промо-код #bramaMail та отримайте безкоштовну доставку до вашого міста! Фото автоматичних воріт на подвір’я можна подивитися у розділі «Фотогалерея».  

Компанія brama-market.lviv.ua запускає тиждень ЗНИЖОК: отримайте 150 євро при покупці комплекту гаражних та вуличних воріт з 21 червня по 5 липня 2017 року!

брама

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Фильм из Украины «Пятый самурай», снятый студией Red Glass для дизайнера Валерии Ковальской, победил в одной из номинаций London Fashion Film Festival.

Сегодня 16:37
3
просмотров

Житель столицы создал Telegram-бота, который производит мониторинг цен на поездки в сервисе Uber и сообщает, когда они опускатюся.

Сегодня 16:01
162
просмотров

Задолженность по зарплате составляет 82 миллиона гривен. При встрече с представителями профсоюза Кабинет министров пообещал выплатить долг до конца 2017 года.

Сегодня 15:45
8
просмотров

В случае принятия пенсионной реформы и повышения выплат для нынешних пенсионеров правительство должно найти решение, как сохранить для них субсидии на коммунальные услуги.

Сегодня 15:35
76
просмотров

Согласно еще не подписанному закону, оклад у педагогического работника будет соответствовать трем минимальным зарплатам в стране.

Сегодня 15:02
37
просмотров

Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) наложил штраф на мобильного оператора Lifecell в размере 19,5 миллионов гривен за нарушение законодательства о защите от недобросовестной конкуренции.

Сегодня 14:51
763
просмотров

Минобороны твердо намерено до конца года завершить необходимые процедуры, чтобы в полном объеме заработало соглашение между украинским оборонным ведомством и Агентством НАТО по поддержке и снабжению (NSPA).

Сегодня 14:20
82
просмотров

В Украине Фонд государственного имущества разработал новый законопроект «Об аренде государственного и коммунального имущества».

Сегодня 14:18
53
просмотров

На одном из пешеходных переходов в Днепре появились надписи, которые напоминают пешеходам, как правильно переходить дорогу.

Сегодня 14:00
102
просмотров

Ремонт трассы Днепр-Запорожье завершается.

Сегодня 13:43
46
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  -20-80% на белье и одежду для отдыха

 • Акция!

  Скидки до 70%

 • Акция!

  Скидки -15%

 • Акция!

  -33% на більше ніж 33 моделі вашої улюбленної білизни!

Наверх