Від обраного весільного салону буде залежати все ваше майбутнє свято.

22.03.2017 17:51
просмотров
Салон повинен бути просторим, із зручними диванчиками, на яких можуть розміститися подружки, мама, все це розташовує до комфортного перебування під час примірки сукні та інших аксесуарів.

Рано чи пізно все люблячі пари приходять до весілля. І тоді постає питання, який весільний салон вибрати.
У великому місті їх величезна кількість. Тому необхідно до цієї справи підійти з усією відповідальністю і завчасно до майбутнього торжества. На пошук може знадобитися кілька місяців, і це нормально.
На першому етапі необхідно зібрати інформацію про обраних салонах, тобто подивитися каталоги весільних суконь, дізнатися, чи надає салон знижки, може бути, проводяться акції. Почитати відгуки про нього.

Нарешті ви визначилися салоном. Друге на що необхідно звернути увагу, це на працівників. Бути фахівцем своєї справи мало, потрібно бути комунікабельним, ввічливим, послужливим, уважним. Чого часом так не вистачає у обслуговуючого персоналу в сфері послуг.

Продавець — консультант повинен бути ввічливим і чемним, і, звичайно ж, володіти професійними навичками. Саме він підкаже, яку краще модель сукні вам приміряти відповідно до фігури, розповість про останні модні тенденції.

Салон повинен бути просторим, із зручними диванчиками, на яких можуть розміститися подружки, мама, все це розташовує до комфортного перебування під час примірки сукні та інших аксесуарів.
Звичайно, варто звернути увагу на те, щоб в салоні надавалися не тільки сукні, а й взуття, і костюм, можливо, і інші весільні атрибути.

Весільний салон може пропонувати інші послуги, такі як:

Прокат і продаж коктейльних суконь, дитячих, а також смокінгів;
Можливість вибору вбрання за каталогом з подальшим пошиттям;
Оформлення урочистості (залу, кортежу) і багато інших послуг.

Якщо вас влаштовує ціна, можна скористатися послугами весільного салону, і обговорити можливість отримання знижки, якщо брати весь комплексом послуг.

Ще один важливий момент — це складання договору, при взятті сукні напрокат.
Необхідно уважно прочитати всі пункти договору. Щоб потім не виникло нюансів при псуванні весільної сукні або іншого майна.
Все це повинно бути прописано в договорі.

Від обраного весільного салону буде залежати все ваше майбутнє свято, адже це і образ, і оформлення свята, тому до вибору потрібно підійти серйозно, з усією відповідальністю.
Для пошуку весільних салонів у Львові, можна скористатися довідником організацій Львова, потім вибрати розділ «Весільні салони у Львові», в якому представлено понад 26 салонів. Там ви зможете знайти всю інформацію про салони, це контактні телефони, адреси і навіть відгуки реальних клієнтів.

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Вилкул прокомментировал реформу медицины в Украине.

Сегодня 21:20
15
просмотров

По словам президента Украины ввести миротворцев на Донбасс без согласия России не получится.

Сегодня 20:40
44
просмотров

Полиция провела в Днепропетровской области задержание 6 участников преступной группировки, которая занималась изготовлением и продажей наркотических веществ.

Сегодня 20:00
74
просмотров

Уже совсем скоро, в октябре 2017 года, в нашей стране официально подряд будет три выходных!

Сегодня 19:20
94
просмотров

Улицы, жилмассивы и проспекты правого берега будут отключены от водоснабжения на несколько дней.

Сегодня 18:40
231
просмотров

Что делать, если в студии программы потеряли самый настоящий алмаз? А один из ведущих решил все бросить и уйти в балет? В новом выпуске детского талант-шоу «Круче всех», который зрители телеканала «Интер» увидят в 18:30 уже в это воскресенье, 24…

Сегодня 17:30
19
просмотров

Министром обороны Украины был подписан приказ на 19 сентября текущего года об увольнении в запас военнослужащих-срочников.

Сегодня 16:30
69
просмотров

«Лаборатория Касперского» недавно сообщила о том, что опасный троян может установится на смартфон под видом Flash-плеера.

Сегодня 16:09
793
просмотров

Помимо съемок в музее АТО провели сбор средств для раненных воинов.

Сегодня 16:03
30
просмотров

Какие задачи осталось выполнить власти Украины до конца 2017 года? Какие нововведения нас ждут в январе 2018 года?

Сегодня 15:47
28
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

Наверх