Від обраного весільного салону буде залежати все ваше майбутнє свято.

22.03.2017 17:51
просмотров
Салон повинен бути просторим, із зручними диванчиками, на яких можуть розміститися подружки, мама, все це розташовує до комфортного перебування під час примірки сукні та інших аксесуарів.

Рано чи пізно все люблячі пари приходять до весілля. І тоді постає питання, який весільний салон вибрати.
У великому місті їх величезна кількість. Тому необхідно до цієї справи підійти з усією відповідальністю і завчасно до майбутнього торжества. На пошук може знадобитися кілька місяців, і це нормально.
На першому етапі необхідно зібрати інформацію про обраних салонах, тобто подивитися каталоги весільних суконь, дізнатися, чи надає салон знижки, може бути, проводяться акції. Почитати відгуки про нього.

Нарешті ви визначилися салоном. Друге на що необхідно звернути увагу, це на працівників. Бути фахівцем своєї справи мало, потрібно бути комунікабельним, ввічливим, послужливим, уважним. Чого часом так не вистачає у обслуговуючого персоналу в сфері послуг.

Продавець — консультант повинен бути ввічливим і чемним, і, звичайно ж, володіти професійними навичками. Саме він підкаже, яку краще модель сукні вам приміряти відповідно до фігури, розповість про останні модні тенденції.

Салон повинен бути просторим, із зручними диванчиками, на яких можуть розміститися подружки, мама, все це розташовує до комфортного перебування під час примірки сукні та інших аксесуарів.
Звичайно, варто звернути увагу на те, щоб в салоні надавалися не тільки сукні, а й взуття, і костюм, можливо, і інші весільні атрибути.

Весільний салон може пропонувати інші послуги, такі як:

Прокат і продаж коктейльних суконь, дитячих, а також смокінгів;
Можливість вибору вбрання за каталогом з подальшим пошиттям;
Оформлення урочистості (залу, кортежу) і багато інших послуг.

Якщо вас влаштовує ціна, можна скористатися послугами весільного салону, і обговорити можливість отримання знижки, якщо брати весь комплексом послуг.

Ще один важливий момент — це складання договору, при взятті сукні напрокат.
Необхідно уважно прочитати всі пункти договору. Щоб потім не виникло нюансів при псуванні весільної сукні або іншого майна.
Все це повинно бути прописано в договорі.

Від обраного весільного салону буде залежати все ваше майбутнє свято, адже це і образ, і оформлення свята, тому до вибору потрібно підійти серйозно, з усією відповідальністю.
Для пошуку весільних салонів у Львові, можна скористатися довідником організацій Львова, потім вибрати розділ «Весільні салони у Львові», в якому представлено понад 26 салонів. Там ви зможете знайти всю інформацію про салони, це контактні телефони, адреси і навіть відгуки реальних клієнтів.

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Из-за проведения ремонтных работ некоторые жители Днепра на определенное время останутся без света. Об этом сообщили в ДТЭК «Днепробоэнерго».

Сегодня 12:21
2
просмотров

Это первая в Украине вечеринка для любителей парить в формате пляжного отдыха и с ночной дискотекой.

Сегодня 12:09
6
просмотров

В Каменском впервые за 70 лет капитально ремонтируют центральный парк. Для комфортного отдыха десятков тысяч горожан и гостей города обустроят спортивные площадки, зоны аттракционов и пикников, установят фонтаны и восстановят водоем, сообщил председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Сегодня 11:42
12
просмотров

Объявление о проведении допороговой закупки было опубликовано в системе ProZorro.

Сегодня 11:32
98
просмотров

Впервые за все годы независимости Украины в Днепропетровской области начались масштабные ремонты дорог государственного значения. Как сообщил советник главы Днепропетровской ОГА Юрий Голик, сегодня работы ведутся уже на трех трассах – Днепр-Кривой Рог, Днепр-Запорожье, Днепр-Донецк.

Сегодня 10:33
11
просмотров

В Подгорном девушка проходила мимо свалки и услышала лай бродячих собак. Увидеть такое она никак не ожидала.

Сегодня 10:21
641
просмотров

2 года с момента декоммунизации принесли множество изменений. И это еще не конец.

Сегодня 09:40
413
просмотров

На жилмассиве «Победа-6» продолжает гибнуть озеро. Водоем зарос водорослями и начинает гнить.

Сегодня 08:06
1314
просмотров

9 июня в нашем городе запланирована ночная пешеходная экскурсия.

Сегодня 07:35
825
просмотров

Сегодня, 29 мая 2017 года состоится очередное заседание Высшего Административного суда по делу о незаконном переименовании Днепропетровска в Днепр.

Вчера 21:00
111
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция

  скидки до -30% на летнюю коллекцию!

 • Акция

  скидки от -30% до -50% на весь ассортимент

 • Акция

  -50% на классические костюмы!

 • Акция

  Купи ранец — получи подарки!

Наверх