Від обраного весільного салону буде залежати все ваше майбутнє свято.

22.03.2017 17:51
просмотров
Салон повинен бути просторим, із зручними диванчиками, на яких можуть розміститися подружки, мама, все це розташовує до комфортного перебування під час примірки сукні та інших аксесуарів.

Рано чи пізно все люблячі пари приходять до весілля. І тоді постає питання, який весільний салон вибрати.
У великому місті їх величезна кількість. Тому необхідно до цієї справи підійти з усією відповідальністю і завчасно до майбутнього торжества. На пошук може знадобитися кілька місяців, і це нормально.
На першому етапі необхідно зібрати інформацію про обраних салонах, тобто подивитися каталоги весільних суконь, дізнатися, чи надає салон знижки, може бути, проводяться акції. Почитати відгуки про нього.

Нарешті ви визначилися салоном. Друге на що необхідно звернути увагу, це на працівників. Бути фахівцем своєї справи мало, потрібно бути комунікабельним, ввічливим, послужливим, уважним. Чого часом так не вистачає у обслуговуючого персоналу в сфері послуг.

Продавець — консультант повинен бути ввічливим і чемним, і, звичайно ж, володіти професійними навичками. Саме він підкаже, яку краще модель сукні вам приміряти відповідно до фігури, розповість про останні модні тенденції.

Салон повинен бути просторим, із зручними диванчиками, на яких можуть розміститися подружки, мама, все це розташовує до комфортного перебування під час примірки сукні та інших аксесуарів.
Звичайно, варто звернути увагу на те, щоб в салоні надавалися не тільки сукні, а й взуття, і костюм, можливо, і інші весільні атрибути.

Весільний салон може пропонувати інші послуги, такі як:

Прокат і продаж коктейльних суконь, дитячих, а також смокінгів;
Можливість вибору вбрання за каталогом з подальшим пошиттям;
Оформлення урочистості (залу, кортежу) і багато інших послуг.

Якщо вас влаштовує ціна, можна скористатися послугами весільного салону, і обговорити можливість отримання знижки, якщо брати весь комплексом послуг.

Ще один важливий момент — це складання договору, при взятті сукні напрокат.
Необхідно уважно прочитати всі пункти договору. Щоб потім не виникло нюансів при псуванні весільної сукні або іншого майна.
Все це повинно бути прописано в договорі.

Від обраного весільного салону буде залежати все ваше майбутнє свято, адже це і образ, і оформлення свята, тому до вибору потрібно підійти серйозно, з усією відповідальністю.
Для пошуку весільних салонів у Львові, можна скористатися довідником організацій Львова, потім вибрати розділ «Весільні салони у Львові», в якому представлено понад 26 салонів. Там ви зможете знайти всю інформацію про салони, це контактні телефони, адреси і навіть відгуки реальних клієнтів.

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Днепр никогда не называли «зеленым городом», хотя парков и скверов, пестрящих зеленью в нем довольно много. Но вот, почему-то не прижилось к нему такое определение... Теперь вот точно называть так не станут, ведь практически ежедневно в городе на Днепре пилят…

Сегодня 15:25
33
просмотров

Полиция провела обыск в доме мужчины, живущего в Черемушках, в Каменском.

Сегодня 14:27
21
просмотров

Строительство комплекса для игровых видов спорта было начато сегодня.

Сегодня 14:07
669
просмотров

Главной целью онлайн трансляций с Азовского моря эксперты называют повышение доверия к курортам и укрепление их положительного имиджа.

Сегодня 13:40
562
просмотров

Жительница Днепра Кристина Счастная, которая хорошо известна местным жителям, как активист, помогающий фронту, подала жалобу на местное отделение Ощадбанка после того, как сотрудница финучреждения отказалась обслуживать ее на родном и государственном украинском языке.

Сегодня 13:39
431
просмотров

Президент Петр Порошенко подписал закон, который ужесточает наказание для водителей, которые паркуются на местах для инвалидов.

Сегодня 13:35
57
просмотров

Проблемы в этом уголке города накапливались десятилетиями. Народный депутат, председатель Днепровской городской организации БПП «Солидарность» Татьяна Рычкова на днях встретилась с жителями улицы Крутая балка, которая находится в Соборном районе областного центра.

Сегодня 13:20
133
просмотров

Почти 3 миллиона гривен выделили из областного бюджета на помощь семьям погибших АТОшников. Родные погибших из сельской местности Днепропетровщины ежемесячно будут получать 1640 гривен, сообщил председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Сегодня 13:15
19
просмотров

Тринадцать управлений соцзащиты населения и семь Центров предоставления админуслуг Днепропетровщины улучшили качество своей работы. В учреждениях установили новые компьютеры и мебель, сделали ремонт при поддержке немецкой федеральной компании GIZ, которая действует по поручению Правительства Германии. Проект направлен на улучшение жизни…

Сегодня 13:07
12
просмотров

В одном из домов Днепра на улице Паникахи у мужчины украли телефон весьма необычным способом.

Сегодня 13:03
525
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  СКИДКА 40% на весь ассортимент ТМ Baldinini в BAGS etc!

 • Акции!

  В Intertop sale до -70%!!!

 • Акция!

  В Miraton Super sale — скидки до 60%!

 • Акция!

  Скидки от 10 до 30% на укашения

Наверх