Укус кліща: які хвороби передають ці паразити?

24.10.2017 13:14
просмотров
В більшості випадків, укус кліща швидко заживає (якщо його правильно видалити), не залишаючи після себе жодного сліду.

katze-zeckenschutz-grНайчастіше все це відбувається приблизно так само легко, як і з укусом оси, бджоли чи комара. Хоча прийдеться трошки потерпіти, бо місце укусу чешеться, свербить і болить. Слід пам’ятати: Кліщі передають небезпечні хвороби! Добре, якщо Ви вчасно і правильно витягли кліща, та все закінчилось добре, але додаткова безпека не завадить. Які хвороби передають кліщі? Ці паразити часто заражені вірусами, бактеріями та збудниками різних хвороб. Вони кусають, п’ють кров, присмоктуються до шкіри – таким шляхом небезпечні бацили потрапляють до організму людини. А про які саме хвороби йде мова, Ви дізнаєтесь із сьогоднішньої статті, найчастіші із них.

 • Кліщовий Борреліоз (хвороба Лайма) – найбільш поширена хвороба, що передається через укус кліща. Це інфекційне захворювання, симптоми якого дуже схожі на звичайний грип, застуду: головні болі, жар, втома, висипи на шкірі, почервоніння болючого місця. Найкраще лікується антибіотиками, при своєчасному виявленні;
 • Енцефаліт – страшна хвороба мозку, яка може закінчитись навіть смертельно. На щастя, зараження енцефалітом через укус кліщів трапляється досить рідко. А в деяких регіонах та країнах заражених кровопивць взагалі не має;
 • Бабезіоз, родич Малярії. Симптоми все ті ж: висока температура, відсутність сил, болі у м’язах ітп;
 • Ерліхіоз – відоме захворювання, що передається від зараженого кліща до людини. Жар, нудота, болі в усьому тілі. Інколи від цього страждають нирки, печінка але також рідко бувають смертельні випадки
 • Десятки інших захворювань, які передаються через укус від кліща до людини.

Загалом, не кожен укус кліща проходить безслідно. В першу чергу, перед походом до лісу треба підготуватися – захиститися! Одягти на себе закриту одежу, взяти захисні креми, спреї а після прогулянки оглянути все тіло, чи не має там прилиплих кровопивць. При виявленні цих паразитів, кліщів треба витягти: обережно, правильно і повністю (з головою). І якщо місце укусу довго не заживає, набрякає, почервоніло, піднялась температура – тоді точно треба до лікаря на огляд. Особливо обережно треба вести себе в екзотичних країнах. За рекомендацією, є зміст робити щеплення від багатьох хвороб. Іще одне: Діти переносять будь-які хвороби значно тяжче ніж дорослі. Саме тому, малі мають бути під пильним наглядом батьків.

Джерело: онлайн видання Mannton про здоров’я.

Добавить комментарий

Последние новости

20-го мая в Днепре в рамках INTERPIPE Dnipro Half Marathon состоялся инициированный компанией «Herbalife Nutrition» мини-забег «Мой первый километр», который собрал 300 человек, что на 100 человек больше, чем год назад.  

Сегодня 15:07
83
просмотров

Городской совет Днепра принял решение о проведении капитального ремонта на нескольких улицах Днепра.

Сегодня 14:48
145
просмотров

Стало известно, сколько жителей Днепропетровской области погибает на производстве по различным причинам.

Сегодня 14:10
108
просмотров

Друзья мужчины, который вчера погиб в парке Глобы, обратились к жителям Днепра с просьбой помочь семье погибшего узнать о трагедии.

Сегодня 12:47
3007
просмотров

Пляжный сезон уже вскоре начнется, и работодатели на курортах в Украине уже принимают на работу практически кого-угодно.

Сегодня 12:12
188
просмотров

Недавно коммунальное предприятие «Муниципальна варта» создало тендер, который вызвал множество вопросов к руководству предприятия.

Сегодня 10:56
982
просмотров

Действующий президент Украины Петр Порошенко намекнул на то, что собирается попытаться продолжить свою «президентскую карьеру».

Сегодня 10:04
851
просмотров

Автоэксперты заявляют, что зачастую виновниками авария становятся сами пешеходы. Почему возникают такие ситуации, и как каждый днепрянин может стать виновником ДТП?

Сегодня 08:59
1707
просмотров

В финальном матче Лиги Чемпионов в Киеве «Ливерпуль» не смог ничего противопоставить «Реалу».

Сегодня 07:56
234
просмотров

В жару скоропортящиеся продукты портятся еще быстрее, что и приводит к отравлениям и различным заболеваниям.

Вчера 21:00
231
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -20%

  Додаткова знижка до Вашої дисконтної карти!

 • -50%

  Лучшие предложения в новом каталоге!

 • Акция!

  4000 бонусов за олимпиаду по гаджетознанию

 • -60%

  Знижки до 60% на прикраси Pandora!

Наверх