ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» працює під ТМ PROPECS

08.11.2015 16:06
просмотров
Професійний підхід та ефективне проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт на Вашому підприємстві

ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» працює під ТМ PROPECS

та пропонує надання послуг в сфері інтегрованого контролю за шкідниками (комплекс заходів захисту від шкідливих та небезпечних комах, гризунів та патогенних мікроорганізмів). Професійний підхід та ефективне проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт на Вашому підприємстві, дозволяють позбутися від шкідливих організмів, які завдають значних економічних збитків та можуть бути джерелами або переносниками небезпечних інфекційних захворювань.

Комплексний підхід, а також застосування сучасних методів і засобів, сприяють досягненню високої ефективності в системі інтегрованого контролю за шкідниками, що дозволяє відповідати сучасним вимогам міжнародних стандартів у сфері менеджменту та безпеки харчових продуктів: FSSC 22000 (НАССР, ISO 22000), IFS (HACCP, GMP, GLP, GHP, CIES) NPMA, AIB, BRC.

Фахівці нашої компанії мають успішний багаторічний досвід у сфері захисту від шкідників на підприємствах харчової промисловості, логістичних центрах, об’єктах сільськогосподарського призначення, крупних торгівельних мереж.

Вартість послуг визначається, після проведення попередньої первинної інспекції підприємства з метою визначення аналізу небезпечних чинників, виявлення критичних контрольних точок, визначення процедури моніторингу, особливостей розташування, загальної оцінки ризиків від шкідливих організмів їх видового складу та ступеня зараженості.

Індивідуальний підхід, сприятливі ціни та надання гарантії якості послуг, забезпечують високу ефективність робіт та дотримання всіх міжнародних стандартів якості.

Фахівці компанії мають успішний багаторічний досвід усунення шкідників на великих підприємствах України: харчової промисловості, логістичних центрах, сільгосппідприємствах, супермаркетах та ін. В нашій команді працюють науковці із захисту рослин, дезінфекційної справи, ентомології та орнітології, які готові надати фахову допомогу та необхідні рекомендації у вирішені найскладніших проблем. Компанія входить до складу ГС «Європейська Аграрна Асоціація» та приймає участь в міжнародних конференціях, присвячених проблематиці контролю шкідників.

123

PROPECS – професійний контроль шкідників, це:

  • Безпосередня участь при проходженні аудитів у сфері пестменеджменту та безпеки харчових продуктів;
  • Використання тільки перевірених та сертифікованих засобів та препаратів;
  • Використання сучасного обладнання;
  • Оперативне та відповідальне вирішення кожної Вашої проблеми;
  • Надання послуг в зручний для Вас час;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Главные новости Днепра в Telegram

Последние новости

Министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян отправился с рабочим визитом из Киева в Днепропетровскую область. Сделал он это необычным способом – поехал в поезде в плацкартном вагоне.

Сегодня 19:20
8
просмотров

Президент Порошенко поздравил украинских военных с успешным испытанием отечественной военной техники.

Сегодня 18:40
15
просмотров

2-3 сентября в пансионате "Лесной" пройдет V Международный Фестиваль Детского Развития и Творчества «КАРУСЕЛЬ».

Сегодня 17:39
11
просмотров

Украинская Православная Церковь объявила 2018-й годом Киево-Печерской Лавры.

Сегодня 16:50
50
просмотров

Завтра, 28 июля, в нашем городе ночью местами возможен кратковременный дождь, днем — дожди с грозами.

Сегодня 16:41
145
просмотров

Украинское правительство будет определять «глубину» бедности украинцев по новой разработанной методике.

Сегодня 16:12
68
просмотров

В учебно-воспитательном комплексе №6, что в городе Желтые Воды, активно работают над термомодернизацией помещения. В конце июня в заведении стартовал капитальный ремонт. После утепления энергоэффективность школы повысится почти на 50 процентов. Об этом рассказал председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Сегодня 15:56
18
просмотров

Недокомплект полицейских в органах и подразделениях Национальной полиции, по состоянию на начало июля 2017 года, составляет 17 137 человек.

Сегодня 15:30
48
просмотров

По мнению следователя и прокурора, супруги Кудрявцевы, подозреваемые в надругательстве и убийстве шестилетней Амины Менго, могли уничтожить все улики. Они могут находиться в доме и доказывать факт надругательства над девочкой.

Сегодня 15:10
1605
просмотров

Сотрудники налоговой милиции Офиса крупных плательщиков смогли добиться возмещения в государственный бюджет более 19,3 миллиона гривен нанесенного ущерба в виде неуплаченных налогов.

Сегодня 15:06
68
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

Наверх