ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» працює під ТМ PROPECS

08.11.2015 16:06
просмотров
Професійний підхід та ефективне проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт на Вашому підприємстві

ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» працює під ТМ PROPECS

та пропонує надання послуг в сфері інтегрованого контролю за шкідниками (комплекс заходів захисту від шкідливих та небезпечних комах, гризунів та патогенних мікроорганізмів). Професійний підхід та ефективне проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт на Вашому підприємстві, дозволяють позбутися від шкідливих організмів, які завдають значних економічних збитків та можуть бути джерелами або переносниками небезпечних інфекційних захворювань.

Комплексний підхід, а також застосування сучасних методів і засобів, сприяють досягненню високої ефективності в системі інтегрованого контролю за шкідниками, що дозволяє відповідати сучасним вимогам міжнародних стандартів у сфері менеджменту та безпеки харчових продуктів: FSSC 22000 (НАССР, ISO 22000), IFS (HACCP, GMP, GLP, GHP, CIES) NPMA, AIB, BRC.

Фахівці нашої компанії мають успішний багаторічний досвід у сфері захисту від шкідників на підприємствах харчової промисловості, логістичних центрах, об’єктах сільськогосподарського призначення, крупних торгівельних мереж.

Вартість послуг визначається, після проведення попередньої первинної інспекції підприємства з метою визначення аналізу небезпечних чинників, виявлення критичних контрольних точок, визначення процедури моніторингу, особливостей розташування, загальної оцінки ризиків від шкідливих організмів їх видового складу та ступеня зараженості.

Індивідуальний підхід, сприятливі ціни та надання гарантії якості послуг, забезпечують високу ефективність робіт та дотримання всіх міжнародних стандартів якості.

Фахівці компанії мають успішний багаторічний досвід усунення шкідників на великих підприємствах України: харчової промисловості, логістичних центрах, сільгосппідприємствах, супермаркетах та ін. В нашій команді працюють науковці із захисту рослин, дезінфекційної справи, ентомології та орнітології, які готові надати фахову допомогу та необхідні рекомендації у вирішені найскладніших проблем. Компанія входить до складу ГС «Європейська Аграрна Асоціація» та приймає участь в міжнародних конференціях, присвячених проблематиці контролю шкідників.

123

PROPECS – професійний контроль шкідників, це:

 • Безпосередня участь при проходженні аудитів у сфері пестменеджменту та безпеки харчових продуктів;
 • Використання тільки перевірених та сертифікованих засобів та препаратів;
 • Використання сучасного обладнання;
 • Оперативне та відповідальне вирішення кожної Вашої проблеми;
 • Надання послуг в зручний для Вас час;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Главные новости Днепра в Telegram

Последние новости

С начала года плательщики ГНИ в Центральном районе города Днепр заплатили более 413 миллионов гривен единого социального взноса(ЕСВ).

Вчера 20:58
18
просмотров

В Соборном районе Днепра произошла драка со стрельбой. В результате потасовки один человек получил огнестрельное ранение.

Вчера 19:40
172
просмотров

судья Бабушкинского районного суда в Днепре подозревается в краже кальсон из магазина спортивных товаров.

Вчера 18:44
64
просмотров

Лучшими пулеметчиками в зоне АТО признали днепровских воинов.

Вчера 17:18
340
просмотров

Индустриальный парк в г. Днепре — это высокооплачиваемые рабочие места, современная инфраструктура для горожан и благоприятные условия ведения бизнеса для инвесторов.

Вчера 16:33
51
просмотров

Всё произошло в ночь на 27 мая в Покровском районе.

Вчера 15:26
1600
просмотров

Проезд будет ограничен в связи с проведением международного полумарафона INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017.

Вчера 15:00
547
просмотров

Департамент ЖКХ потратил 3 млн.грн., которые предполагалось использовать на реализацию программы «Безопасный город».

Вчера 14:23
264
просмотров

26 мая, исполнился ровно год с момента открытия уличной экспозиции Музея АТО в Днепре «Дорогами Донбасса».

Вчера 13:28
223
просмотров

Возможности для фальсификаций техосмотра (ТО) все равно остаются.

Вчера 12:43
2086
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция

  -50% на классические костюмы!

 • Акция

  Купи ранец — получи подарки!

 • Акция

  скидки до -40%* на самую яркую одежду и обувь

 • Акция

  -30% на обувь коллекции весна-лето 2017!

Наверх