ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» працює під ТМ PROPECS

08.11.2015 16:06
просмотров
Професійний підхід та ефективне проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт на Вашому підприємстві

ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» працює під ТМ PROPECS

та пропонує надання послуг в сфері інтегрованого контролю за шкідниками (комплекс заходів захисту від шкідливих та небезпечних комах, гризунів та патогенних мікроорганізмів). Професійний підхід та ефективне проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт на Вашому підприємстві, дозволяють позбутися від шкідливих організмів, які завдають значних економічних збитків та можуть бути джерелами або переносниками небезпечних інфекційних захворювань.

Комплексний підхід, а також застосування сучасних методів і засобів, сприяють досягненню високої ефективності в системі інтегрованого контролю за шкідниками, що дозволяє відповідати сучасним вимогам міжнародних стандартів у сфері менеджменту та безпеки харчових продуктів: FSSC 22000 (НАССР, ISO 22000), IFS (HACCP, GMP, GLP, GHP, CIES) NPMA, AIB, BRC.

Фахівці нашої компанії мають успішний багаторічний досвід у сфері захисту від шкідників на підприємствах харчової промисловості, логістичних центрах, об’єктах сільськогосподарського призначення, крупних торгівельних мереж.

Вартість послуг визначається, після проведення попередньої первинної інспекції підприємства з метою визначення аналізу небезпечних чинників, виявлення критичних контрольних точок, визначення процедури моніторингу, особливостей розташування, загальної оцінки ризиків від шкідливих організмів їх видового складу та ступеня зараженості.

Індивідуальний підхід, сприятливі ціни та надання гарантії якості послуг, забезпечують високу ефективність робіт та дотримання всіх міжнародних стандартів якості.

Фахівці компанії мають успішний багаторічний досвід усунення шкідників на великих підприємствах України: харчової промисловості, логістичних центрах, сільгосппідприємствах, супермаркетах та ін. В нашій команді працюють науковці із захисту рослин, дезінфекційної справи, ентомології та орнітології, які готові надати фахову допомогу та необхідні рекомендації у вирішені найскладніших проблем. Компанія входить до складу ГС «Європейська Аграрна Асоціація» та приймає участь в міжнародних конференціях, присвячених проблематиці контролю шкідників.

123

PROPECS – професійний контроль шкідників, це:

 • Безпосередня участь при проходженні аудитів у сфері пестменеджменту та безпеки харчових продуктів;
 • Використання тільки перевірених та сертифікованих засобів та препаратів;
 • Використання сучасного обладнання;
 • Оперативне та відповідальне вирішення кожної Вашої проблеми;
 • Надання послуг в зручний для Вас час;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Главные новости Днепра в Telegram

Последние новости

Нардеп подрался с руководителем Управления Госохраны Валерием Гелетеем.

Сегодня 20:00
10
просмотров

Вчера 16 октября, около 12 часов дня на проспекте Богдана Хмельницкого экипаж патрульных заметил двух подозрительных неизвестных мужчин.

Сегодня 19:20
22
просмотров

17 октября, рано утром (около 4:00) на «102» поступило сообщение о том, что на проспекте Поля было совершено разбойное нападение. Трое неизвестных, угрожая ножом, отняли у мужчины деньги.

Сегодня 18:40
39
просмотров

21 октября приглашаем жителей города на открытие нового торгового центра НАБЕРЕЖНЫЙ

Сегодня 17:56
56
просмотров

Александр Вилкул не доволен работой Верховной Рады.

Сегодня 17:35
14
просмотров

В Книгу рекордов Украины внесены достижения двух детей.

Сегодня 17:19
12
просмотров

В Украине участились случаи обнаружения фальшивых банкнот.

Сегодня 17:07
123
просмотров

Проблема краж в магазинах страны становится все более актуальной.

Сегодня 16:21
1029
просмотров

ДнепрОГА - лидер по работе в системе электронных закупок Prozorro среди обладминистраций страны.

Сегодня 16:00
14
просмотров

От чего умерли все эти люди и каких правил необходимо придерживаться, чтобы не пополнить список печальной статистики, рассказал один из экспертов на пресс-конференции.

Сегодня 15:36
6446
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -30%

  Скидка 30% на весь уход

 • -60%

  В English Home -60% на товари для кухні та дитячих кімнат!

 • Акция!

  - 500 грн. на будь-яку другу одиницю в чеку

 • -30%

  Платье покорившее Париж своей простотой и шиком

Наверх