Сергій Рибалка: вирішення проблем регіону не менш важливе загальнонаціональних питань

25.03.2017 21:56
просмотров
Так нещодавно був прийнятий дуже важливий закон для банківської системи, який дбає про банки саме з українським капіталом.

Сергій Рибалка – народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка. Голова  Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики ї банківської діяльності. Майже кожного пленарного тижня комітет  пропонує та втілює у життя дуже важливі закони, які формують економічну незалежність нашої країни та сприяють покращенню життя кожного українця. В цьому законі максимально спрощується процедури внесення додаткового капіталу з боку власників, процедури реорганізації чи об’єднання. Щоб не допустити чергової «банкопадної» паніки і збільшення навантаження на Фонд гарантування та держбюджет.

Нажаль не завжди вдається втілити у життя законопроекти, які дуже важливі для нашого суспільства. Так законопроекти про ломбарди та ломбардну діяльність, про електронні гроші залишились без ухвалу.

У приймальню політика завжди звертаються люди. Так і зараз громадян дуже турбує ситуація з ломбардами, ніякого впливу на ці організації немає. Ринок у 16 мільярдів гривень залишається неврегульованим, а це пенсії, стипендії, та інші соціальні виплати.  Життя змушує людей звертатись за послугами позики в ломбарди , але влада ніяк не захищає інтереси громадян.

Ситуація з законом про електронні гроші є не менш актуальна. Тисячі людей стають жертвами кіберзлочинців, а влада не може притягнути їх до кримінальної відповідальності. Найбільш вразливими, на жаль, є пенсіонери, люди яких легше ввести в оману, та позбавити  коштів.

Та незважаючи на щільний графік, політик ніколи не забуває про свою рідну Дніпропетровщину. Місцеві мешканці знають, що Сергій Рибалка завжди переймається проблемами регіону. Нещодавно до політика звернувся директор Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського аграрно-економічного університету з проханням підтримати законопроект, який дозволяє вищим навчальним закладам I-II рівня акредитації здійснювати прийом абітурієнтів на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». Закон прийняли в парламенті. Наші діти повинні отримувати вищу освіту за тим фахом, який обрали для себе і держава повинна сприяти цьому, а не відбирати останню надію на це, — говорить Сергій Рибалка.

Мешканці м. Вільногірськ, а також Верхньодніпровського та Криничанського районів звернулись до народного депутата з проханням  сприяння у вирішенні проблеми постачання питної води.

Це справжній «крик душі». Забезпечення людей із цих районів питною водою є вкрай поганим. Водопровід зношений і знаходиться в аварійному стані. Постійні та довготривалі відключення водопостачання стали нормою. Якість води, що таки постачається, не відповідає мінімальним нормам. А вартість такого неякісного забезпечення водою значно перевищує усі допустимі межі. Це є абсолютно неприпустимим,- резюмує Рибалка.

Розуміючи та переймаючись питанням, народний депутат звернувся до Прем’єр-міністра України та Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації з депутатським запитом, в якому просить  докласти всіх зусиль для вирішення проблеми забезпечення питною водою населення.

Тож ми бачимо, що Сергій Рибалка, як представник нової плеяди політиків,  займаючись загальнодержавними справами, велику увагу приділяє і вирішенню проблем Дніпропетровщини. Саме таким і повинен бути політик нової генерації, політик який здатний змінити Україну та нести відповідальність перед громадянами. 

 

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Вилкул прокомментировал реформу медицины в Украине.

Сегодня 21:20
15
просмотров

По словам президента Украины ввести миротворцев на Донбасс без согласия России не получится.

Сегодня 20:40
44
просмотров

Полиция провела в Днепропетровской области задержание 6 участников преступной группировки, которая занималась изготовлением и продажей наркотических веществ.

Сегодня 20:00
74
просмотров

Уже совсем скоро, в октябре 2017 года, в нашей стране официально подряд будет три выходных!

Сегодня 19:20
94
просмотров

Улицы, жилмассивы и проспекты правого берега будут отключены от водоснабжения на несколько дней.

Сегодня 18:40
231
просмотров

Что делать, если в студии программы потеряли самый настоящий алмаз? А один из ведущих решил все бросить и уйти в балет? В новом выпуске детского талант-шоу «Круче всех», который зрители телеканала «Интер» увидят в 18:30 уже в это воскресенье, 24…

Сегодня 17:30
19
просмотров

Министром обороны Украины был подписан приказ на 19 сентября текущего года об увольнении в запас военнослужащих-срочников.

Сегодня 16:30
69
просмотров

«Лаборатория Касперского» недавно сообщила о том, что опасный троян может установится на смартфон под видом Flash-плеера.

Сегодня 16:09
793
просмотров

Помимо съемок в музее АТО провели сбор средств для раненных воинов.

Сегодня 16:03
30
просмотров

Какие задачи осталось выполнить власти Украины до конца 2017 года? Какие нововведения нас ждут в январе 2018 года?

Сегодня 15:47
28
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

Наверх