Сергій Рибалка: вирішення проблем регіону не менш важливе загальнонаціональних питань

25.03.2017 21:56
просмотров
Так нещодавно був прийнятий дуже важливий закон для банківської системи, який дбає про банки саме з українським капіталом.

Сергій Рибалка – народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка. Голова  Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики ї банківської діяльності. Майже кожного пленарного тижня комітет  пропонує та втілює у життя дуже важливі закони, які формують економічну незалежність нашої країни та сприяють покращенню життя кожного українця. В цьому законі максимально спрощується процедури внесення додаткового капіталу з боку власників, процедури реорганізації чи об’єднання. Щоб не допустити чергової «банкопадної» паніки і збільшення навантаження на Фонд гарантування та держбюджет.

Нажаль не завжди вдається втілити у життя законопроекти, які дуже важливі для нашого суспільства. Так законопроекти про ломбарди та ломбардну діяльність, про електронні гроші залишились без ухвалу.

У приймальню політика завжди звертаються люди. Так і зараз громадян дуже турбує ситуація з ломбардами, ніякого впливу на ці організації немає. Ринок у 16 мільярдів гривень залишається неврегульованим, а це пенсії, стипендії, та інші соціальні виплати.  Життя змушує людей звертатись за послугами позики в ломбарди , але влада ніяк не захищає інтереси громадян.

Ситуація з законом про електронні гроші є не менш актуальна. Тисячі людей стають жертвами кіберзлочинців, а влада не може притягнути їх до кримінальної відповідальності. Найбільш вразливими, на жаль, є пенсіонери, люди яких легше ввести в оману, та позбавити  коштів.

Та незважаючи на щільний графік, політик ніколи не забуває про свою рідну Дніпропетровщину. Місцеві мешканці знають, що Сергій Рибалка завжди переймається проблемами регіону. Нещодавно до політика звернувся директор Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського аграрно-економічного університету з проханням підтримати законопроект, який дозволяє вищим навчальним закладам I-II рівня акредитації здійснювати прийом абітурієнтів на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». Закон прийняли в парламенті. Наші діти повинні отримувати вищу освіту за тим фахом, який обрали для себе і держава повинна сприяти цьому, а не відбирати останню надію на це, — говорить Сергій Рибалка.

Мешканці м. Вільногірськ, а також Верхньодніпровського та Криничанського районів звернулись до народного депутата з проханням  сприяння у вирішенні проблеми постачання питної води.

Це справжній «крик душі». Забезпечення людей із цих районів питною водою є вкрай поганим. Водопровід зношений і знаходиться в аварійному стані. Постійні та довготривалі відключення водопостачання стали нормою. Якість води, що таки постачається, не відповідає мінімальним нормам. А вартість такого неякісного забезпечення водою значно перевищує усі допустимі межі. Це є абсолютно неприпустимим,- резюмує Рибалка.

Розуміючи та переймаючись питанням, народний депутат звернувся до Прем’єр-міністра України та Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації з депутатським запитом, в якому просить  докласти всіх зусиль для вирішення проблеми забезпечення питною водою населення.

Тож ми бачимо, що Сергій Рибалка, як представник нової плеяди політиків,  займаючись загальнодержавними справами, велику увагу приділяє і вирішенню проблем Дніпропетровщини. Саме таким і повинен бути політик нової генерації, політик який здатний змінити Україну та нести відповідальність перед громадянами. 

 

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Прокуратура направила в суд обвинительный акт в отношении сотрудницы.

Вчера 21:03
38
просмотров

Астрономы ранее зафиксировали стремительное приближение к Земле пяти гигантских опасных метеоритов.

Вчера 20:24
718
просмотров

В Днепропетровской области проходит модернизация системы семейной медицины.

Вчера 19:31
90
просмотров

Ученые проанализировали собранные данные, среди которых обнаружены 11 событий, которые, вероятно, могут быть проявлением деятельности внеземных цивилизаций.

Вчера 18:47
99
просмотров

Военнослужащий получил ранение в боях под Зайцевым.

Вчера 18:11
34
просмотров

Борис Филатов подписал распоряжение о проверке в одном из коммунальных предприятий Днепровского горсовета.

Вчера 17:25
883
просмотров

ЧАО Телесистемы Украины (TM PEOPLEnet) сокращает покрытие до двух областей.

Вчера 16:48
126
просмотров

В течение недели сотрудники коммунальных предприятий работают днем ​​и ночью, убирая последствия непогоды в Днепре.

Вчера 16:07
89
просмотров

Министерство молодежи и спорта Украины приглашает молодежь к участию в программе «Молодежный делегат от Украины в ООН».

Вчера 15:25
1132
просмотров

Если в ближайшее время задолженность предприятия не будет погашена хотя бы частично, энергоснабжение комбината будет прекращено полностью.

Вчера 14:45
1024
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция

  Время покупать Skif Tac! Скидки до 60%!

 • Акция

  Межсезонный SALE одежды и обуви коллекции Весна-Лето 2017. Скидка до 40%

 • Акция!

  Безлимит в тренажерный зал (до 17:00)

 • Акция!

  Безлимит в тренажерный зал!

Наверх