Сергій Рибалка: вирішення проблем регіону не менш важливе загальнонаціональних питань

25.03.2017 21:56
просмотров
Так нещодавно був прийнятий дуже важливий закон для банківської системи, який дбає про банки саме з українським капіталом.

Сергій Рибалка – народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка. Голова  Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики ї банківської діяльності. Майже кожного пленарного тижня комітет  пропонує та втілює у життя дуже важливі закони, які формують економічну незалежність нашої країни та сприяють покращенню життя кожного українця. В цьому законі максимально спрощується процедури внесення додаткового капіталу з боку власників, процедури реорганізації чи об’єднання. Щоб не допустити чергової «банкопадної» паніки і збільшення навантаження на Фонд гарантування та держбюджет.

Нажаль не завжди вдається втілити у життя законопроекти, які дуже важливі для нашого суспільства. Так законопроекти про ломбарди та ломбардну діяльність, про електронні гроші залишились без ухвалу.

У приймальню політика завжди звертаються люди. Так і зараз громадян дуже турбує ситуація з ломбардами, ніякого впливу на ці організації немає. Ринок у 16 мільярдів гривень залишається неврегульованим, а це пенсії, стипендії, та інші соціальні виплати.  Життя змушує людей звертатись за послугами позики в ломбарди , але влада ніяк не захищає інтереси громадян.

Ситуація з законом про електронні гроші є не менш актуальна. Тисячі людей стають жертвами кіберзлочинців, а влада не може притягнути їх до кримінальної відповідальності. Найбільш вразливими, на жаль, є пенсіонери, люди яких легше ввести в оману, та позбавити  коштів.

Та незважаючи на щільний графік, політик ніколи не забуває про свою рідну Дніпропетровщину. Місцеві мешканці знають, що Сергій Рибалка завжди переймається проблемами регіону. Нещодавно до політика звернувся директор Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського аграрно-економічного університету з проханням підтримати законопроект, який дозволяє вищим навчальним закладам I-II рівня акредитації здійснювати прийом абітурієнтів на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». Закон прийняли в парламенті. Наші діти повинні отримувати вищу освіту за тим фахом, який обрали для себе і держава повинна сприяти цьому, а не відбирати останню надію на це, — говорить Сергій Рибалка.

Мешканці м. Вільногірськ, а також Верхньодніпровського та Криничанського районів звернулись до народного депутата з проханням  сприяння у вирішенні проблеми постачання питної води.

Це справжній «крик душі». Забезпечення людей із цих районів питною водою є вкрай поганим. Водопровід зношений і знаходиться в аварійному стані. Постійні та довготривалі відключення водопостачання стали нормою. Якість води, що таки постачається, не відповідає мінімальним нормам. А вартість такого неякісного забезпечення водою значно перевищує усі допустимі межі. Це є абсолютно неприпустимим,- резюмує Рибалка.

Розуміючи та переймаючись питанням, народний депутат звернувся до Прем’єр-міністра України та Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації з депутатським запитом, в якому просить  докласти всіх зусиль для вирішення проблеми забезпечення питною водою населення.

Тож ми бачимо, що Сергій Рибалка, як представник нової плеяди політиків,  займаючись загальнодержавними справами, велику увагу приділяє і вирішенню проблем Дніпропетровщини. Саме таким і повинен бути політик нової генерації, політик який здатний змінити Україну та нести відповідальність перед громадянами. 

 

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

По словам активистов, большинство выполненных проектов имеют претензии к качеству работ и затянутым срокам выполнения.

Сегодня 17:35
21
просмотров

В местном музее пройдет выставка работ, которые созданы из артефактов, привезенных из АТО.

Сегодня 16:37
73
просмотров

В январе 2018 года железнодорожные хулиганы дважды разрисовывали вагоны пригородных поездов.

Сегодня 16:11
30
просмотров

В Пятихатках реконструируют канализационные сети и очистные сооружения - впервые за 20 лет. Сейчас работы уже на завершающем этапе. Об этом сообщил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.

Сегодня 16:03
13
просмотров

Вторым по важности на работе наши соотечественники видят спокойную совесть.

Сегодня 16:00
125
просмотров

Грипп не щадит никого и продолжает «сбивать» с ног днепрян (ПОДРОБНОСТИ)

Сегодня 15:05
379
просмотров

Теперь и эта категория граждан сможет почувствовать внимание и заботу со стороны местных властей.

Сегодня 14:40
740
просмотров

Минкульт добавил в «черный список» четырёх звезд российских сериалов.

Сегодня 14:37
699
просмотров

Посетившие ее днепряне смогут узнать, как древнеегипетская мумия может быть связана с нашим краем и какие загадочные мифы окружают экспонат.

Сегодня 14:11
41
просмотров

В 2017 году в Европе от кори умерло 35 человек.

Сегодня 14:05
230
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  Сезонные скидки на зимнюю одежду и обувь!

 • -60%

  В NAF NAF знижки до -60%!

 • -77%

  MEN’S DAYS TOTAL Sale до -77% FW17/18 & -23% NEW Collection! 

 • Акция

  Акции февраля!

Наверх