Где найти своего депутата и как попасть к нему на прием?

просмотров
30.03.2016 08:45
Мэр Днепропетровска Борис Филатов подписал распоряжение, согласно которому утверждены адреса и часы приема граждан депутатами горсовета.

Теперь найти депутата, избранного на вашем округе, чтобы задать вопросы или попросить о помощи, станет проще – согласно распоряжению, исполнительные органы и райсоветы обязаны помочь депутатам организовывать прием граждан, согласно законодательству.

Места приема граждан депутатами горсовета VII созыва

 

№ округа

Депутат

Місце прийому

Межі округа

АМУР –НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН

1

 

Краснов

Руслан Загідович

«Громадська сила»

Вул. Передова, 601,

СЗШ № 116

 

кожний перший понеділок місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Бережна: 146-148, 152, 154, 156, 158-158А, 160-160А, 164, 166, 168-168А, 170, 172, 174А, 176, 178-178А, 180-180А, 182, 184-184В, 201-373; вул.Епіка, вул.Загірська: 36-36А, 38, 40-63А; вул.Кінноспортивна, вул.Березанівська (Моріса Тореза), вул.Моторна: 187, 189-191А, 193-193А, 195, 197, 201, 203-203А, 205, 207, 209-209А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223-223А, 225, 227, 229-229А, 235, 240-296А; вул.Мохова: 90-92, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-104А, 106А, 108-246; вул.Новоставкова, вул.Передова: 673-677, 683-685, 687-689, 691, 693, 695, 699-699В, 701, 703, 705, 707, 709, 711-713А, 715, 717, 719, 721, 723, 725, 727, 729, 731, 733, 735-735А, 737-737А, 745, 747-749, 751, 753-755, 757, 759, 761, 763, 765, 767, 769-771, 773, 779-781, 783, 785-785А, 787, 789, 791, 793, 795, 797, 799-820; вул.Робкорівська: 26, 28, 30, 32-194; вул.Шпакова, пров.Моховий, пров.Новоставковий; вул.Арсенальна, вул.Бережна: 48, 50-50А, 52, 54-54А, 56-56А, 58, 60-60А, 62, 64, 66-68А, 70, 72, 74-74А, 76, 78, 80-80А, 82, 84-145, 149-151, 153-153А, 155-155А, 157-157А, 159, 161-161В, 165-165Б, 167, 169-169А, 171А, 173-174, 175, 177А, 179, 181, 183-183А, 185-199; вул.Дмитренка, вул.Загірська: 1-35, 37-37А, 39-39А; вул.Крайова, вул.Красносельська, вул.Лужникова, вул.Моторна: 59-61, 63-63А, 65-67, 69-69А, 71-71А, 73-73А, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95-95А, 97, 101, 103-103А, 105, 107, 113-128, 131-186, 188, 192-192А, 194-194А, 196-196А, 198, 202-202А, 204-204А, 206, 208, 210, 212, 214-214А, 216, 218, 220, 222, 224-224А, 226, 228, 230-234А, 236-238; вул.Новоозерна, вул.Обласна: 10-10Г, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24-24А, 26-28Б, 30, 32, 34-101; вул.Попудренка: 82-114, 116-140, 158; пров.Арсенальний, пров.Дмитренка, пров.Загірський; вул.Бережна: 1-47, 49, 51, 53, 55-55А, 57, 59, 61, 63, 65-65А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-83А; вул.Гіляровського, вул.Гуртова: 41, 43, 45, 49-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 82-140; вул.Житомирська: 263-406; вул.Злагоди, вул.Іжевська: 167-247; вул.Інгульська (Кіровоградська): 113, 115-115А, 117-117А, 119, 121-121А, 123-123А, 125-125Є, 127-127А, 129, 131-131А, 133-133Б, 135-135А, 137-139, 141, 143, 147; вул.Мінусинська: 149, 151, 153, 155-155А, 157-159А, 162-362А; вул.Моторна: 1-58Б, 62, 64-64А, 68, 70, 72, 74, 76-78, 80-80А, 84-84А, 86-86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98-100А, 102, 104, 106, 108-112, 130; вул.Обласна: 1-9, 11, 13-13А, 15-15А, 17-17Б, 19, 21, 23, 25-25А, 29, 31-31А, 33-33А; вул.Попудренка: 1-80, 115, 143; вул.Читинська, пров.Гуртовий, пров.Моторний, пров.Променистий; вул.Атлетична, вул.Бєлградська: 47-47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63-63А, 65-173; вул.Гуртова: 21, 23, 25, 27, 29, 31-31А, 33-33А, 35; вул.Казахстанська: 71, 73, 75, 77, 79, 81-81А, 83, 87-266; вул.Лєскова, вул.Невська, вул.Олексія Неживого, вул.Передова: 513, 517, 519-519А, 523, 525-525А, 527-531, 533, 535, 537, 539, 541-541А, 543, 545, 547, 549, 551, 555, 557, 559, 561, 563, 565-567А, 569-569А, 571-571З, 573-573Б, 575, 577-577А, 579, 581-581А, 583, 585, 587, 589, 591, 593, 599-599В, 601, 603, 605, 607-609, 611-669, 678, 686, 690, 692, 694, 696, 700, 702, 704-704А, 706, 708, 710, 714-714А, 716-716А, 718, 720, 722, 724, 726, 728, 730, 732, 734, 736-736А, 740-744, 746, 750-750А, 752, 756, 758, 760, 762, 764, 766, 768, 772-772А, 776А-778, 782, 784, 786, 788-788А, 790, 792, 794-794А, 796, 798; вул.Петриківська, вул.Східна, вул.Царичанська, пров.Лук’яненка, пров.Східний; вул.Алуштинська, вул.Анадирська, вул.Арктична, вул.Башкирська, вул.Бєлградська: 1-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Верховинська, вул.Вітряна, вул.Гуртова: 1-20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36-40, 42, 44, 46-46А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-64А, 66, 68, 70, 72, 74-78Б; вул.Джгутова, вул.Кубанська, вул.Лейтенанта Роя, вул.Межова, вул.Мохова: 1-89, 93-95Г, 97А-97Г, 99А, 101, 103, 105-105А, 107; вул.Приозерна, вул.Резервна, вул.Робкорівська: 1-25, 27, 29, 31-31А; вул.Стародубцева, вул.Таганрозька: 306Б, 308-308А, 310, 312, 314, 316, 318-318А, 324-326, 328, 330, 332-334А, 338, 340-348А, 358, 364-374; вул.Тайгова, вул.Чернявського, вул.Широка: 82, 84, 86-86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-108, 110, 112-112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124-124Б, 126, 128-299; вул.Шлюзова, пров.Вітряний, пров.Джгутовий, пров.Тайговий, пров.Шпаковий; вул.Дубовика, вул.Житомирська: 1-262А; вул.Іжевська: 1-163; вул.Кемеровська, вул.Кольчугіна, вул.Охтирська, вул.Рилєєва: 76А, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/129, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 211А, 212, 212А, 213, 214, 214А, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 245А, 247, 249, 251; вул.Чернігівська: 134-429; вул.230-ї стрілецької дивізії, пров.Визволення, пров.Донецький, пров.Житомирський, пров.Сміливий, пров.Чернігівський; вул.Вільхова, вул.Георгієвського, вул.Глущенка, вул.Інгульська (Кіровоградська): 198-320; вул.Петрозаводська: 184-188, 190-519; вул.Прянишникова, вул.Новгород-Сіверська (Сафонова), вул.Седнєва, вул.Сподівань: 111-111Б, 113, 115, 117-117А, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135-190; вул.Трансформаторна: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48-50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104-176; вул.Чернігівська: 4, 6, 8, 10-16, 18, 20-105; пров.Трансформаторний; Комунальний заклад «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №11″ Дніпропетровської обласної ради»

2

Павлов

Артем Григорович

«Українське обєднання патріотів – УКРОП»

СШ № 142

3-й четвер місяця

15.00-18.00

 

м.Дніпропетровськ – вул.Водопровідна, вул.Заярська, вул.Казахстанська: 1-70, 72, 74, 76-76А, 78, 80, 82, 84-86; вул.Інгульська (Кіровоградська): 61-61Б, 63, 65-67А, 69, 71, 73-73А, 75-75Б, 77, 79-79А, 81, 83А-85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111А; вул.Лазарева, вул.Мінусинська: 1-148, 150, 152, 154-154А, 156, 160-160А; вул.Передова: 313-319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 339, 341, 343, 345, 347-347А, 349, 351, 353-355А, 357-357А, 359, 361-363, 367, 369, 371, 373-373А, 375, 377, 379-379А, 383, 385, 389-389А, 391, 393-395, 397, 399, 401, 403-512, 516, 518-518А, 520-522, 524, 526-526Б, 532, 534, 536, 538, 540-540А, 542, 544, 546, 548, 550, 552-554А, 556, 558, 560, 562, 564, 568, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582-582А, 584, 586, 588, 590, 592, 594-598, 600, 602-602А, 604, 606, 610; вул.Шефська, пров.Арктичний, пров.Балканський, пров.Водопровідний, пров.Казахстанський, пров.Мінусинський, пров.Окопний, пров.Шефський; вул.Балхаська, вул.Гусяча: 41, 43, 45-45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-142; вул. Бєляєва: 10, 20; вул.Інгульська (Кіровоградська): 62, 64-64А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80-80А, 82-82А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-98А, 100-102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144-146, 148-196Г; вул.Параски Ангеліної, вул.Робесп’єра, вул.Руставелі, вул.Сподівань: 19-110, 112, 114, 116, 118-118А, 120-122, 124, 126, 128, 130, 132, 134-134А; вул.Таганрозька: 283-305/307, 307А, 309-309А, 311, 313, 315-315А, 317, 319-323, 327-327А, 329-329А, 331, 335, 339, 355-357А, 359-363; вул.Щитова, пров.Інгульський (Кіровоградський), пров.Новочеркаський, пров.Полєнова, пров.Робесп’єра; вул. Бєляєва: 8, 12; шосе Донецьке: 2, 3, 7, 9; вул. Бєляєва: 16-19, 21-35; шосе Донецьке: 15; вул.Висоцького: 2, 4; вул. Бєляєва: 4; шосе Донецьке: 1;

3

Кушнір

Станіслав

Васильович

«Громадська сила»

 

 

 

 

 

 

 

Постольник

Назарій

Ігорович

«Опозиційний блок»

 

Вул. Дементьєва, 14,

Приватне приміщення, вхід з боку

СЗШ № 134,

щопонеділка,

17.00-19.00

 

 

 

 

 

Просп. Мануйлівський (Воронцова), 3,

щовівторка, 16.00 – 18.00

Вул. Шолохова, 17,

СШ № 134, друга середа місяця; 16.00 – 19.00

Вул. Скрябіна, 41,

СШ № 56, третя середа місяця; 16.00 – 18.00

Вул. Янтарна, 39,

СШ № 86, четверта середа місяця; 16.00 – 18.00

 

м.Дніпропетровськ – вул.Вишнева, вул.Інгульська (Кіровоградська): 2-60; вул.Клубна, вул.Опанаса Ковпака (Кузнецова), вул.Новочеркаська: 80-80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94-211; вул.Передова: 93, 95, 97, 99, 102-312А, 320-320А, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336-338, 340, 342, 344-344А, 346-346А, 348-348А, 350-350Є, 352-352А, 356-356А, 358, 360, 364-366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380-382, 384-384А, 386-388А, 390, 392, 396, 398, 400, 402; вул.Пестеля, вул.Райніса, вул.Славгородська, вул.Тернова, вул.Широка: 1-81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105-105А, 109, 111, 113-113А, 115, 117, 119, 121-121А, 123, 125, 127; вул.Штормова: 154-154А, 156-206; пров.Бурятський, пров.Клубний, пров.Олевський, пров.Передовий, пров.Поетичний, пров.Покришкіна, пров.Райніса, пров.Славгородський, пров.Снайперський, пров.Шатурський, пров.Широкий, пров.Штормовий; вул.Берегова: 204; вул.Висоцького: 2А; вул.Дементьєва: 6-8; вул.Шолохова: 5-7; шосе Донецьке: 6, 10; вул.Шолохова: 11-15, 25-29; шосе Донецьке: 12; вул.Дементьєва: 2, 12-14; вул.Шолохова: 19-23, 35-39; пров.Вишневий вул.Бальзака, вул.Берегова: 1-198; вул.Волго-Донська, вул.Самійла Величка (Краснопресненська), вул.Підвітряна, вул.Повздовжня, вул.Пожежна: 32-32А, 34, 36-40, 44-46, 50-52, 54-54А, 56, 58-66; вул.Івана Сокульського (Стахановців), вул.Таганрозька: 1-232; вул.Штормова: 1-153, 155; пров.Прохолодний, пров.Таврійський, пров.Таганрозький, пров.Терновий, пров.Шосейний, тупик Береговий, тупик Волго-Донський, тупик Самійлівський (Краснопресненський); вул.Архангельська, вул.Богомаза: 52-135, 137; вул.Гагринська: 27, 29, 31-158; вул.Дмитровградська, вул.Мольєра: 1-28, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Райдужна, вул.Семипалатинська, вул.Солончакова, вул.Спартака: 1-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Трипільська, вул.Ферганська, вул.Янтарна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 47, 49; пров.Гагринський, пров.Орільський, пров.Семипалатинський, пров.Солончаковий, тупик Орільський, тупик Солончаковий; вул.Богомаза: 136-136А, 138-184; вул.Вітчизняна: 62-95; вул.Грінченка: 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220-220А, 222, 224-459А; вул.Декабристів, вул.Дружня, вул.Данила Заболотного (Клочка), вул.Лебедєва-Кумача, вул.Новоковальська, вул.Петра Бикова (Орджонікідзе), вул.Петрозаводська: 1-167А, 189; вул.Рилєєва: 15, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Універсальна: 22-24, 26, 28, 30-69; вул.Чернігівська: 1-3, 5, 7, 9, 17, 19; пров.Одеський, пров.Петрозаводський, тупик Грінченка

4

Гороховський

Михайло Семенович

«Солідарність»

Вул. Саранська, 8,

щовівторка,

9.00-13.00

м.Дніпропетровськ – вул.Крюкова, вул.Осипенка, вул.Передова: 1-92, 94, 96, 98, 100; вул.Придніпровська, вул.Саранська, пров.Бахчисарайський, пров.Осипенка, пров.Тульчинський; вул.Айвазовського, вул.Бебеля, вул.Березова, вул.Бокова, вул.Васнецова, вул.Верстова, вул.Вузлова, вул.Генічеська, вул.Яна Гуса (Гудкова): 36-97; вул.Дар’яльська, вул.Долинська, вул.Жвава, вул.Портова (Івана Зінукова), вул.Кінцева, вул.Ковальська, вул.Колоскова, вул.Лісопильна, вул.Муравйова, вул.Обхідна, вул.Осетинська, вул.Павлоградська, вул.Лебединська (Пелагеї Поляхової), вул.Пожежна: 1-31, 33, 35, 41-43, 47, 53, 55, 57; вул.Прохолодна, вул.Ротна, вул.Скрябіна, вул.Сормовська, вул.Тобольська, вул.Торговельна, вул.Халтуріна, вул.Хустівська, вул.Олександра Потебні (Чапаєва), пров.Портовий (Івана Зінукова), пров.Ковальський, пров.Муравйова, пров.Обхідний, пров.Пожежний, пров.Чернишевського, тупик Верстовий, тупик Шосейний; вул.Артюшенка, вул.Вітчизняна: 1-59; вул.Волоколамська, вул.Волочаєвська, вул.Галі Андрусенко, вул.Голубовського, вул.Гребінки, вул.Груднева, вул.Яна Гуса (Гудкова): 10-35; вул.Афанасьєва-Чужбинського (Енгельса), вул.Желябова, вул.Заводська, вул.Піскова (Іскри), вул.Кільцева, вул.Олександра Оцупа (Крилова), вул.Миколи Кузьменка (Лепсе), вул.Лермонтова, вул.Минакова, вул.Михайлова, вул.Некрасова, вул.Новоросійська, вул.Північнодвінська, вул.Промислова, вул.Проміжна, вул.Пушкіна, вул.Роздільна, вул.Сизранська, вул.Тагільська, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, пров.Василівський, тупик Чайковського; вул.Бойова, вул.Варварівська, вул.Весела, вул.Гусяча: 2-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Делегатська, вул.Індустріальна, вул.Симиренківська (Каляєва), вул.Галі Мазуренко (Манкевича), вул.Новочеркаська: 1-79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Очеретяна, вул.Полєнова, вул.Швидкісна, вул.Щукіна, пров.Делегатський, пров.Очеретяний, пров.Весняних конвалій (Цюрупинський); вул.Алма-Атинська, вул.Лозова, вул.Мольєра: 29-31, 33-33/35, 35, 37, 39, 41, 43-162; вул.Онезька, вул.Ризька, вул.Спартака: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55-96; вул.Трансформаторна: 1-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51-51А, 53, 55, 57, 59-59А, 61-61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; пров.Онезький

5

Вишневецький

Руслан Юрійович

«Опозиційний блок»

вул. Богдана Хмельницкого, 16 щовівторка,

16.00 – 18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Грінченка: 55-203, 205, 207, 209, 211, 213-213А, 215, 217, 219, 221, 223; вул.Янтарна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 34, 38, 40, 42, 50; вул.Богомаза: 1-51; вул.Гагринська: 1-26, 28, 30; вул.Грінченка: 1-54; вул.Громадянська, вул.Депутатська, вул.Яхненківська (Комінтерну), вул.Комунальна, вул.Григорія Граб’янки (Пархоменка), вул.Скворцова, вул.Універсальна: 1-21, 25, 27, 29; вул.Ціолковського, пров.Березовий, пров.Богомаза, пров.Грінченка, пров.Радомський, пров.Янтарний; вул.Запорізька, вул.Калинова: 37, 65, 67, 71, 77А к.1, 77А к.2; вул.Лисичанська, вул.Василя Тютюнника (Малишева): 1-9, 15-19, 28-39; вул.Шепетівська, пров.Тютюнника (Малишева); вул.Калинова: 64, 68; вул.Софії Ковалевської: 49; вул.Хабарівська: 3; вул.Калинова: 29/31, 32, 33, 33/35, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/46, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 60, 61, 62;

6

Черкаський

Олександр Валерійович

«Українське обєднання патріотів – УКРОП»

Вул. Троїцька (Червона),1,

Гімназія № 33, 1-й та останній вівторок місяця,

17.30-19.30

м.Дніпропетровськ – вул.Брацлавська (Баглія), вул.Каруни: 24/26-125, 127А; вул.Ростовська: 1-46; вул.Трамвайна: 1-22; пров.Ростовський, просп.Мануйлівський (Воронцова): 3-11, 13, 15, 19; вул.Бажова: 28, 32, 34, 36; вул.Джузеппе Гарібальді (Варейкіса), вул.Каруни: 127; вул.Євгена Вирового (Кочкіна), вул.Лаврова, вул.Луговська: 1-74В, 76, 78, 80, 82, 84; вул.Миколи Сумцова (Менжинського), вул.Радистів: 1-11А; вул.Серафимовича, провулок .Веселковий (вул.Сиворонова), вул.Просвітянська (Червоноармійська), вул.Ялтинська, вул.Ясельна, пров.Кочкіна; вул.Лесі Українки, вул.Луговська: 168, 170, 172, 174, 176-176А, 178-255; вул.Маріупольська, вул.Новозаводська, вул.Василя Каразіна (Пролетарської перемоги), вул.Проскурівська, вул.Радистів: 12-21; вул.Смарагдова, вул.Спортивна, вул.Ясна, пров.Луговський, пров.Новозаводський, пров.Проскурівський, пров.Смарагдовий, просп.Мануйлівський (Воронцова): 12, 14, 16, 20-28, 32-48, 50-50А, 52, 54, 56, 58-62; вул.Балаклавська, вул.Балашовська, вул.Бутлерова, вул.Виноградна, вул.Водників, вул.Краківська (Войкова), вул.Дмитра Марковича (Гайдара), вул.Празької весни (Галана): 26-28, 30-44; вул.Братиславська (Годовикова), вул.Зарічна, вул.Карпенка-Карого, вул.Карпова, вул.Луганська, вул.Луговська: 75, 77, 79, 81, 83, 85-167, 169, 171-171А, 173, 175-175А, 177-177А; вул.Майбороди, вул.Обухівська, вул.Парадна, вул.Ростовська: 48-201; вул.Саперна: 2-94; вул.Трамвайна: 23-57; вул.Фруктова, вул.Чернівецька, пров.Водників, пров.Каразінський (Пролетарської перемоги), пров.Шкільний, тупик Німанський, тупик Ростовський; вул.Полонської-Василенко (Желваківського): 4-6Б; вул.Каруни: 2, 4; вул.Котляревського: 2, 5-9Б; просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 19, 21; вул.Празької весни (Галана): 1-25, 29; вул.Сарматська (Галковського), вул.Костонаєва, вул.Котляревського: 4, 11-63; вул.Побежимова, вул.Саперна: 96-138; пров.Озерний, просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 1, 7, 11, 13, 15, 15А, 17; Комунальний заклад «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №9″ Дніпропетровської обласної ради»

7

Дмитрова

Юлія

Сергіївна

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Просп. Карла Маркса, 14,

СЗШ № 23,

1-й та останній вівторок,

17.00-19.00, хол

(приміщення гардероба)

м.Дніпропетровськ – вул.Бажова: 2-27, 29-30, 33, 35, 37-53; вул.Військова, вул.Полонської-Василенко (Желваківського): 2, 12-113; вул.Каруни: 1, 2А, 6-23; вул.Тьоміна, пров.Желваківського, просп.Мануйлівський (Воронцова): 49, 51, 53-53А, 55-55А, 57-57А, 64-78; вул.Артеківська: 26-27; вул.Калинова: 26, 28; вул.Обоянська, вул.Решетилівська, вул.Софії Ковалевської: 1, 3, 5, 7, 7А, 11, 17, 17/19, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/31, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/43, 43, 45, 45/47, 47; вул.Андрюшинська, вул.Арбузова, вул.Аржанова, вул.Гірничорудна, вул.Дарницька: 4-19, 24-28; вул.Доватора, вул.Іванівська, вул.Магнітна, вул.Новосамарська, вул.Новоселівська, вул.Перовської, вул.Приміська, вул.Самарська, вул.Тбіліська, вул.Тимчасова, вул.Шостинська, вул.Юр’ївська, пров.Перовської, пров.Прапорний, пров.Срібний; вул.Кожем’яки: 1, 9, 17; вул.Мінська, вул.Новомосковська, вул.Шукліна, пров.Дорожний, просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 65, 69, 71, 73, 77; вул.Дмитра Багалія (Воровського), вул.Генерала Кравченка, вул.Дарницька: 21; вул.Динника, вул.Глухівська (Захаренка), вул.Канівська, вул.Левітана, вул.Івана Пулюя (Логаша), пров.Івана Пулюя (Логаша), просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 63, 67, 79, 81, 83, 83А, 85, 85А; вул.Кожем’яки: 3-7, 11, 22-77; вул.Куликовська, вул.Василя Тютюнника (Малишева): 11-12, 21-27; вул.Полтавська, вул.Прапорна, вул.Симеїзька, вул.Тиха, вул.Углицька, вул.Юридична, пров.Динника, пров.Кожем’яки, пров.Приміський, пров.Тагільський, просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 87, 87А; тупик Тютюнника (Малишева)

8

Рублівський

Вадим Григорович

«Опозиційний блок»

пров. Крушельницької

(Людмили Мокиевской), 1 щопонеділка,

9.00 – 15.00

м.Дніпропетровськ – шосе Донецьке: 104, 106, 108, 110, 114, 116; вул.Богомаза: 188А-204; пров.Крушельницької (Людмили Мокієвської): 7; вул.Терещенківська (Червоного козацтва): 25, 27; пров.Крушельницької (Людмили Мокієвської): 5, 12-20; вул.Березинська: 23, 25, 27; пров.Крушельницької (Людмили Мокієвської): 2-4, 6, 8; шосе Донецьке: 124; вул.Марії Лисиченко (Героїв Громадянської війни), вул.Терещенківська (Червоного козацтва): 2-12; пров.Крушельницької (Людмили Мокієвської): 1; вул.Терещенківська (Червоного козацтва): 14-24, 26; шосе Донецьке: 120, 122;

9

Ельдаров

Абдула

Ісаєвич

«Громадська сила»

Вул. Софії

Ковалевської, 59А,

переговорний пункт.

Вул. Калинова, 81,

художня школа.

Вул. Калинова, 79А,

диспетчерська

ЖЕК № 39.

 

Остання субота місяця,

10.00-15.00

м.Дніпропетровськ – вул.Будапештська, вул.Георгія Камінського, вул.Калинова: 73, 75, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4, 85; вул.Івана Труби (Котовського), вул.Ломоносова, вул.Меліоративна, вул.Микитінська, вул.Парникова, вул.Підгороднянська, вул.Сашка Мірошниченка, вул.Урожайна, вул.Федеративна, вул.Янтарна: 44, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; пров.Універсальний; вул.Калинова: 76, 77, 79, 79А к.1, 79А к.2, 81; вул.Академіка Образцова: 14/16, 17, 20/18, 22/24, 24; вул.Араратська: 4, 6, 8, 10, 11; вул.Калинова: 74, 78, 80; вул.Софії Ковалевської: 63, 65, 78, 80; вул.Василя Макуха (Червонопартизанська): 1, 3, 5, 6, 7; вул.Калинова: 66, 70, 72; вул.Софії Ковалевської: 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 74, 76; вул.Хабарівська: 24, 26, 28, 30, 30/32, 32, 34, 36, 38, 40, 40/42, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Артеківська: 11-25, 29; вул.Дівоча, вул.Калинова: 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/27, 27; вул.Путилівська, вул.Срібна, просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 89, 91, 93;

10

Краснов

Загід

Геннадійович

«Громадська сила»

 

Вул. Маршала Малиновського, 62,

опорний пункт поліції

 

1-й і 3-й вівторок місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Бердянська: 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 55, 56, 57, 59; вул.Любарського (Білостоцького): 10-59, 61; вул.Маршала Малиновського: 16, 18; вул.Олени Пчілки (Піонерська), вул.Прогресивна: 1-5, 17; вул.Нестора Махна (Радгоспна), вул.Степана Разіна: 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; пров.Любарського (Білостоцького); вул.Маршала Малиновського: 6, 8, 10, 12, 34; вул.Маршала Малиновського: 14, 20, 22, 26, 38, 54; вул.Прогресивна: 6-10; вул.Бердянська: 58, 65, 66; вул.Любарського (Білостоцького): 60, 62-85; вул.Маршала Малиновського: 44, 48, 48А, 58; вул.Мурманська, вул.Планетна; вул. вул.Любарського (Білостоцького): 86-141; вул.Каспійська, вул.Маршала Малиновського: 36, 42, 60, 62, 80, 80К; вул.Стрілочна

 

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ (БАБУШКІНСЬКИЙ) РАЙОН

11

Черкаський

Олександр Валерійович

«Українське обєднання патріотів – УКРОП»

Вул. Троїцька (Червона),1,

Гімназія № 33, 1-й та останній вівторок місяця,

17.30-19.30

м.Дніпропетровськ – вул.Барикадна: 3; вул.Магдебурзького права (Гопнер), вул.Леніна: 1А, 1А к.1, 1А к.2, 1Б, 2А, 4; вул.Володимира Мономаха (Московська): 23-31; вул.Січеславська Набережна (Набережна В.І.Леніна): 19, 19А, 20, 27, 27А; вул.Князя Володимира Великого (Плеханова): 10А, 12, 12А, 14; вул.Харківська: 2-5; вул.Ширшова: 10-14; вул.Юліуша Словацького: 7, 10; просп.Карла Маркса: 42, 46, 46А; бульв.Європейський, вул.Глинки, вул.Леніна: 1, 4А, 6, 8, 9, 11, 12; вул.Європейська (Миронова), вул.Володимира Мономаха (Московська): 2-21; вул.Князя Володимира Великого (Плеханова): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 15А, 15Б; вул.Андрія Фабра (Сєрова): 1А; вул.Харківська: 6-21; вул.Центральна, вул.Ширшова: 1-9; площа.Успенська (Дем’яна Бєдного): 1; просп.Карла Маркса: 54, 54А, 58, 68, 70, 70А; вул.Старокозацька (Комсомольська): 25, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 41, 41/43, 42, 44, 45, 46А, 48, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Леніна: 15, 20, 21, 21А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40; вул.Мечникова, вул.Андрія Фабра (Сєрова): 3, 5, 13, 15, 17, 19, 19Д, 21, 21А, 23, 25, 27; вул.Челюскіна, вул.Святослава Хороброго (Чкалова): 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50А, 52, 54А, 60, 62; просп.Карла Маркса: 67, 69, 77, 79, 81, 83; вул.Бородинська: 4-35А; вул.Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта): 4Б, 10, 12; вул.Старокозацька (Комсомольська): 7, 9, 10, 12, 12А, 12Д, 13, 14, 15, 16/18, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32; вул.Короленка: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 14/16, 15, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Паторжинського: 33; вул.Південна: 2Б, 4, 6, 8; вул.Троїцька (Червона): 3А-20; площа Троїцька (Червона), просп.Карла Маркса: 55; тупик Свєтлова вул.Січових стрільців (Артема): 1-19; вул.Виконкомівська: 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24А, 25, 27, 27А, 29, 31; вул.Олександра Кониського (Володарського): 1-38; вул.Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта): 1 к.1-3Б, 5/7-9, 11-11А, 13; вул.Старокозацька (Комсомольська): 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6; вул.Свєтлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 20В; вул.Святослава Хороброго (Чкалова): 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; вул.Шевченка: 36, 36А, 38, 53, 55, 55А; пл.Цегляна, пров.Іртиський, пров.Павлодарський, пров.Південний, пров.Цегляний, просп.Карла Маркса: 49, 53, 53А; вул.Січових стрільців (Артема): 21-52; вул.Барвінківська: 20, 22, 22А, 24, 26; вул.Бородинська: 37, 39-43А; вул.Виконкомівська: 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 56, 56Б, 58, 58А, 60, 62, 62А, 64, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 77А, 79, 81, 83А, 85, 87, 91Б, 93; вул.Михайла Драгоманова (Димитрова): 20, 22, 26, 28; вул.Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта): 14-28, 30, 36, 40, 42, 46, 48, 50-50А, 54, 58; вул.Свєтлова: 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 39, 40, 45; вул.Ігоря Сікорського (Тельмана): 21, 23, 27Б, 29; вул.Українська: 17/19, 21, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 30, 32; вул.Вознесенська (ХХІІ партз’їзду): 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 37, 39; вул.Троїцька (Червона): 21А, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45-47А, 49А, 51-51А, 53-53А, 55, 61А, 63-63А; вул.Симона Петлюри (Шпіндяка): 27, 29, 30, 31, 31А, 32, 33А, 34, 36; тупик Виконкомівський, вул.Січових стрільців (Артема): 53-61; вул.Барвінківська: 30, 32, 34, 36, 40; вул.Сергія Подолинського (Благоєва): 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 16; вул.Бородинська: 38-38А, 45-51; вул.Виконкомівська: 26, 28, 32, 34, 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Дарвіна: 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 47, 49, 53; вул.Михайла Драгоманова (Димитрова):17, 19, 19А, 21, 30, 32, 32А, 36; вул.Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта): 29-29А, 31-35, 39, 41, 43-45, 47, 49, 53-53А, 55А-57А, 59-73; вул.Короленка: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 69Б, 71, 71А, 71Б, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 81Б, 83, 85, 89, 91; вул.Свєтлова: 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б; вул.Ігоря Сікорського (Тельмана): 18, 18А, 20, 31, 35, 37; вул.Українська: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13/15, 13/15А, 14, 16, 18, 20, 27, 29, 31, 31А, 33, 33А, 34, 36, 38; вул.Вознесенська (ХХІІ партз’їзду): 34, 36, 36А, 36Б, 38, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Троїцька (Червона): 20А-20Д, 22-22А, 24, 26, 28, 32-34, 36, 38-40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56А-60А, 62, 64-74; вул.Святослава Хороброго (Чкалова): 23; вул.Симона Петлюри (Шпіндяка): 1, 1В, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 33, 35, 35А, 37, 38, 39, 40, 42; пров.Виконкомівський Комунальний заклад «Дніпропетровський міський пологовий будинок №1″ Дніпропетровської обласної ради

12

Панченко

Володимир Григорович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

Вул. Одоєвського, 16,

СШ № 49,

2-й вівторок місяця,

16.00-18.00

 

Вул. Олександра Кониського (Володарського), 79,

СШ № 48,

1-й вівторок місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Січових стрільців (Артема): 62-87, 89-89Б; вул.Барвінківська: 2, 4, 6, 6А; вул.Сергія Подолинського (Благоєва): 1 к.1, 1А, 2, 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 10, 10А, 10Б; вул.Виборна, вул.Олександра Кониського (Володарського): 39-67А, 69-77Б, 79-79А, 97; вул.Володимирська, вул.Дарвіна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 11В, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24А, 25, 27, 28, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Дегтярьова, вул.Михайла Драгоманова (Димитрова):1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; вул.Заміська, вул.Карабинівська, вул.Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта): 87А-87В; вул.Курганська, вул.Леонтовича, вул.Пирогова, вул.Повітова, вул.Рибалкова, вул.Рівненська, вул.Саксаганського, вул.Слобідська, вул.Ігоря Сікорського (Тельмана): 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 8, 9, 11, 13; вул.Товстикова, пров.Олександра Блока, пров.Сорочинський, просп.Пилипа Орлика (Ілліча): 2; вул.Січових стрільців (Артема): 88, 90-147 к.В/Ч 4608; вул.Олександра Кониського (Володарського): 68, 78, 82-96, 98-195; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 9, 11, 13А, 15, 23А; вул.Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта): 87; вул.Куп’янська, вул.Призаводська, вул.Пугачова; вул.Абхазька: 9, 9А, 10А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22; вул.Батарейна, вул.Болгарська: 1А-10, 12, 14-20; вул.Генерала Пушкіна: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2К, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Динамо: 1-32, 35, 37; вул.Казакова: 1, 3, 5, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Миколаївська, вул.Одоєвського, вул.Катерини Мессарош (Пеліна): 1-34, 36, 38-38А, 40; вул.Рибінська: 1-14А, 17, 19, 21-23А, 27, 31-33, 37, 41, 43, 47, 49, 51/53, 55, 57, 61, 63-63А, 65, 71, 73, 75; вул.Толстого, вул.Ярославська: 1-34; пров.Абхазький, пров.Одоєвського, пров.Рибінський, просп.Гагаріна: 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84А, 86, 88; тупик Казакова, тупик Одоєвського 1-й, тупик Одоєвського 2-й, тупик Одоєвського 3-й, тупик Рибінський 1-й, тупик Рибінський 2-й, тупик Толстого; вул.Абхазька: 17, 19, 26; вул.Болгарська: 11-11А, 13-13А; вул.Великолуцька, вул.Генерала Пушкіна: 26, 26А, 28, 32, 34, 36, 36Б, 36Д, 38, 38А, 47, 49, 51, 53А, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А, 119, 121, 121А, 122А, 123, 123А; вул.Динамо: 34, 36, 38-123; вул.Катерини Мессарош (Пеліна): 35, 37, 39, 41-86А; вул.Рибінська: 16, 18, 20, 24-26, 28-30, 34-36, 40, 42, 44, 48, 50, 52-54, 56, 58-60, 62, 64, 66-68, 72, 74, 76-148; вул.Ярославська: 36-130; просп.Гагаріна: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; бульв.Зоряний, просп.Гагаріна: 104, 108, 112, 118, 120, 122, 124; Комунальний заклад «Міська клінічна лікарня №16″ Дніпропетровської обласної ради

13

Глядчишин

Геннадій Вікторович

 

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Пл. Шевченка, 7,

Жовтнева районна у місті рада, к. 127,

11.00-14.00,

остання п’ятниця місяця

м.Дніпропетровськ – вул.Міськдачі: 25; шосе Запорізьке: 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 16; шосе Запорізьке: 56; ж/м Тополя-1: 18 к.1-20 к.2; вул.Мукаша Салакунова, шосе Запорізьке: 60; ж/м Тополя-1: 10-13, 25; ж/м Тополя-1: 6, 15 к.1-17, 23-24; пров.Джинчарадзе, ж/м Тополя-1: 1-5; шосе Запорізьке: 48; ж/м Тополя-1: 7-9, 14;

14

Стєпанян

Олена Олександрівна

«Опозиційний блок»

Вул. Єрмолової, 50,

СЗШ № 61,

1-й четвер місяця

16.00-18.00

 

 

смт. Авіаторське,

СШ № 137,

3-й вівторок місяця,

16.00 – 18.00

м.Дніпропетровськ – шосе Запорізьке: 38, 40; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 29, 31, 35, 39, 41, 45, 47, 49Б; вул.Грушова, вул.Єрмолової: 1-34; вул.Івана Франка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 37, 39; вул.Корейська, вул.Матроська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Молодіжна: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14; вул.Панельна, вул.Перемоги: 202-216; вул.Осипа Бодянського (Подвойського), вул.Ржевська, вул.Шинна, вул.1 Травня, пров.Івана Франка, пров.Матроський, пров.Молодіжний; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111; вул.Донська: 1, 5А; вул.Киргизька; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 113; вул.Гладкова: 43-45; вул.Єрмолової: 36-52; вул.152-ї дивізії; вул.Гладкова: 36-39; вул.Інженерна: 1, 3-7А, 9, 11; вул.Солідарна; смт Авіаторське

15

Головаха

Павло

Володимирович

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 

Вул. Козака Мамая

(Юних Ленінців), 17-а

СШ № 119,

1-й та 3-й четвер,

15.00-18.00

 

м.Дніпропетровськ – ж/м Тополя-2: 2 к.1-3 к.6, 5; вул.Панікахи: 75; ж/м Тополя-3: 1 к.1-2 к.2, 4 к.1-9, 56-57; вул.Ангарська, вул.Астраханська, вул.Березнева, вул.Відрадна, вул.Гладкова: 47; вул.Говорова, вул.Дніпровська, вул.Естонська, вул.Костянтинівська, вул.Ленська, вул.Макаренка, вул.Монтажна: 1-24, 26; вул.Моцарта, вул.Новикова-Прибоя, вул.Патріотична, вул.Олександри Риндовської (Перекопської перемоги), вул.Перемоги: 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87-198; вул.Печорська, вул.Привільна, вул.Серпнева: 7-36; вул.Серпуховська, вул.Стариць-кого, вул.Старова, вул.Сурська: 29-143; вул.Тичини, вул.Філатова; вул.Ачинська, вул.Волгоградська, вул.ВОХР, вул.Гладкова: 20; вул.Зоологічна, вул.Зустрічна, вул.Казакевича: 6; вул.Каховська, вул.Квітнева, вул.Марганцевська, вул.Мирна, вул.Перемоги: 1-64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78-80, 82, 84, 86; вул.Серпнева: 1-6; вул.Сурська: 1-28; вул.Чорноморська, вул.Шпакова, вул.Козака Мамая (Юних ленінців): 1-1А, 3, 5-5А, 7А-7Б, 9-9А, 11-11А, 13А, 15-15А, 17-17Б, 19-19А, 21-25А, 27-27А, 29-29А, 31-33Б; пров.Агрономічний, пров.Анжерський, пров.Пожарського, пров.Студентський; вул.Екскаваторна, вул.Звенигородська, вул.Калузька, вул.Кисловодська, вул.Бориса Мозолевського (Корнійчука): 2-6; вул.Магнітогор-ська, вул.Майкопська, вул.Машинобудівна, вул.Монтажна: 25, 27-73; вул.Подільсь-ка, вул.Пресова, вул.Старобєльська, вул.Тракторна, вул.Уманська, вул.Козака Мамая (Юних ленінців): 26, 35-46; пров.Новомиргородський, пров.Пресовий;

16

Головаха

Павло

Володимирович

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Вул.. Тополина, 37,

СШ № 78,

1-а та 3-я середа,

15.00-18.00

м.Дніпропетровськ – ж/м Тополя-2: 1 к.1-1 к.3, 4, 6-7А, 43; ж/м Тополя-2: 10 к.1-14, 34; бульв.Платонова, вул.Тополина: 14, 16, 18, 26; ж/м Тополя-2: 16, 32-33, 40-42; вул.Паршина, ж/м Тополя-2: 27 к.1-28 к.7, 35-37; вул.Тополина: 1-13, 15, 17, 19, 33; ж/м Тополя-2: 20, 39; ж/м Тополя-2: 22 к.2-26, 38;

17

Лаппо

Ігор Миколайович

 

«Громадська сила»

 

 

 

 

Вул. Комбрига Петрова,17,

СЗШ № 99,

2-й та 4-й понеділок місяця,

15.00-17.00

 

 

 

 

 

 

м.Дніпропетровськ – вул.Комбрига Петрова, ж/м Тополя-3: 3, 47 к.1-49; вул.Паніка-хи: 65; шосе Запорізьке: 62, 66; ж/м Тополя-3: 10-12 к.2, 14, 51 к.1-55; вул.Панікахи: 36, 77А к.1-77А к.3; ж/м Тополя-3: 13 к.1-13 к.4, 19-19А, 21 к.1-21 к.2; вул.Панікахи: 91-109; ж/м Тополя-3: 18, 20 к.1-20 к.4, 22-24; шосе Запорізьке: 78, 80, 82; ж/м Тополя-3: 30 к.1-31Б; вул.Панікахи: 117-121; шосе Запорізьке: 68, 72, 74;

18

Кривошеєв

Євген Валерійович

«Українське обєднання патріотів – УКРОП»

Вул. Казакевича, 7,

СШ № 126,

1-ий четвер місяця,

9.00-11.00,

останній четвер місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Гладкова: 26, 30; вул.Інженерна: 8, 10, 12; вул.Казакевича: 5, 9; вул.Козака Мамая (Юних ленінців): 2-2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Гладкова: 12, 16, 19, 22-24, 32; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 126А, 127; вул.Гладкова: 17, 21, 25, 27-29, 31, 33-35; вул.Інженерна: 2-2А; вул.Казакевича: 1-4; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 133Б, 134, 136; вул.Гладкова: 3-5, 7-11, 13; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 138, 140Г, 142, 148; вул.Гладкова: 6, 19А; вул.Бориса Мозолевського (Корнійчука): 1, 11-15; вул.Михайла Максимовича (Мануїльського), вул.Козака Мамая (Юних ленінців): 28, 30; Комунальний заклад «Міська клінічна лікарня №15″ Дніпропетровської обласної ради

19

Кривошеєв

Євген Валерійович

«Українське обєднання патріотів – УКРОП»

Вул. Казакевича, 7,

СШ № 126,

1-ий четвер місяця,

9.00-11.00,

останній четвер місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Данили Нечая: 4-8; вул.Бутакова, вул.Веселки, вул.Данили Нечая: 9-15; вул.Дивізіонна: 108, 114, 126, 135, 139, 145, 147, 157; вул.Земська, вул.Оранжева, вул.Підмогильного, вул.Солом’янська, пров.Блакитний, пров.Бурштиновий, пров.В’ячеслава Тютіна, пров.Рожевий, пров.Смарагдовий, пров.Фіалковий; вул.Данили Нечая: 17-31; вул.Блока, вул.Бурденка, вул.Весніна: 58А, 60-111; вул.Гнучка, вул.Денисова, вул.Єгорова, вул.Затишна: 1-3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 22-29А, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Василя Курбаса (Петра Моїсеєнка): 52-66А; вул.Платова, вул.Россі: 21-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-78; вул.Струмкова, вул.Суміжна, вул.Супутника: 21-57; вул.Сурикова: 46, 48, 54, 56-69; вул.Черешнева, вул.Антіна Синявського (40 років комсомолу): 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28-30, 32, 34, 36-38, 40-42, 44-46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78-78А; пров.Астронавтів, пров.Баженова: 41-59; пров.Бурденка, пров.Весніна 1-й, пров.Весніна 2-й, пров.Весніна 3-й, пров.Вечірній, пров.Денисова, пров.Карамзіна, пров.Кінцевий, пров.Малий, пров.Нарвський, пров.Паганіні, пров.Платова, пров.Чудський; вул.Адміральська, вул.Альвінського, вул.Баженова, вул.Весніна: 1-58, 58Б; вул.Затишна: 3А-4, 5А-6, 7А-8, 9А-12, 14, 15А-16, 17А-18, 19А-20, 21А-21Б, 29Б, 31А, 33А, 35, 37-37А, 39-39А, 41; вул.Василя Курбаса (Петра Моїсеєнка): 2-50; вул.Россі: 1-20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36-36А, 38; вул.Супутника: 1-20; вул.Сурикова: 1-45, 47, 49-53, 55; вул.Штрауса, вул.Антіна Синявського (40 років комсомолу): 3, 5, 7, 9, 11-15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; пров.Баженова: 1-40; пров.Весніна, пров.Затишний, пров.Молодості, пров.Привільний, пров.Россі, пров.Старова, пров.Сурикова, пров.Штрауса, пров.Антіна Синявського (40 років комсомолу); вул.Вдовенка, вул.Геофізична, проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 164Д, 167; вул.Василя Кука (Дибенка): 1-37; вул.Добра, вул.Бориса Познанського (Копилова), вул.Семена Скляренка (Лалаянца): 11-72, 76; вул.Рум’янцева, вул.Садовниченка, вул.Стасова, вул.Терпигорева, вул.Вадима Сідура (Ткаченка): 57, 59-72, 74, 76; вул.Тонконіг, вул.Михайла Вербицького (Чередниченка): 1-8А, 10; вул.Антіна Синявського (40 років комсомолу): 101, 103, 105, 107, 109, 111-113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139-141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165-167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191-193, 195, 197, 199, 201-205, 207, 209-209А, 211-213, 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 231; пров.Вдовенка, пров.Бориса Познанського (Копилова), пров.Садовниченка, пров.Стасова, пров.Терпигорева, пров.Тонконіг; вул.Берестова, вул.Гомоненка, вул.Василя Кука (Дибенка): 38-79А; вул.Курака, вул.Семена Скляренка (Лалаянца): 73-75, 77-125; вул.Маковського, вул.Манжури, вул.Струннікова, вул.Вадима Сідура (Ткаченка): 58, 73, 75, 77-89; вул.Василя Біднова (Цхакая), вул.Михайла Вербицького (Чередниченка): 9, 11-104; вул.Івана Сулими (Якіра), вул.Антіна Синявського (40 років комсомолу): 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132-136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-188, 190, 194, 196, 198, 200, 206, 208, 210, 214, 216, 218-220, 222, 224, 226, 228, 230, 232-234; пров.Азіатський, пров.Привабливий (Дибенка), пров.Дубовий, пров.Скляренка (Лалаянца), пров.Маковського, пров.Улюблений (Цхакая), пров.Вербицького (Чередниченка), пров.Ювілейний, пров.Яворницького, пров.Сулимівський (Якіра)

 

СОБОРНИЙ (ЖОВТНЕВИЙ) РАЙОН

20

Дмитрова

Юлія

Сергіївна

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 

 

Примаков

Каміль Юрійович

«Солідарність»

Просп. Карла Маркса, 14,

СЗШ № 23,

1-й та останній вівторок,

17.00-19.00, хол

(приміщення гардероба)

 

 

 

 

Площа Шевченка, 7,

Жовтнева районна у місті Дніпропетровську рада,

щосереди ,

11.00-13.00

м.Дніпропетровськ – вул.Дмитра Донцова (Дмитра Донського), вул.Набережна Перемоги: 2Р; вул.Івана Акінфієва (Фучика), вул.Яворницького, вул.Яружна, вул.8 Березня, площа.Соборна (Жовтнева): 7-9А; пров.Феодосія Макаревського (Радянський); вул.Сергія Єфремова (Ворошилова): 15-21К; вул.Володимира Вернадського (Дзержинського): 10-12, 16, 18-18А, 20-35Т; вул.Шаумяна, пров.Євгена Коновальця (Урицького): 4; вул.Барнаульська, вул.Павла Нірінберга (Баумана), вул.Кам’яна, вул.Колодязна, вул.Коцюбинського, вул.Ламана, вул.Січеславська Набережна (Набережна В.І.Леніна): 37, 39, 45, 47; вул.Поля, вул.Різнична, пров.Тісно-кам’яний, узвіз Струківський (Урицького); вул.Барикадна: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17А, 20, 21, 22, 24; вул.Ливарна, узвіз Крутогірний (вул.Рогальова): 7-33; вул.Шолом-Алейхема, вул.Якова Самарського, площа.Успен-ська (Дем’яна Бєдного): 5, 7, 11А, 15, 17; пров.Барикадний; вул.Володимира Вернадського (Дзержинського): 1-8А(гурт 2), 13-15, 17, 19/21; просп.Карла Маркса: 34, 36; вул.Виконкомівська: 1Б; вул.Гоголя: 1-14А, 17; вул.Паторжинського: 14/16, 18, 22, 24, 30; вул.Південна: 7, 9, 11; вул.Шевченка: 12, 16, 18, 18Б, 22, 23, 26, 28, 33, 35, 37А, 39, 41, 41А, 45, 47; пров.Шевченка, просп.Карла Маркса: 41, 45, 45А, 45Б; Державна установа «Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України»

21

Гельфер

Григорій Аркадійович

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Просп. Гагаріна, 26Д,

2-й поверх, щосереди,

15.00-19.00

м.Дніпропетровськ – вул.Сергія Єфремова (Ворошилова): 1-14Д, 26; вул.Воло-димира Винниченка (Куйбишева), узвіз Крутогірний (вул.Рогальова): 3-5; площа Соборна (Жовтнева): 1-6, 14/27; пл.Шевченка, пров.Євгена Коновальця (Уриць-кого): 48-13; просп.Карла Маркса: 20, 20Д, 26, 26Б, 30, 32; вул.Василя Жуковського: 1-6, 7, 11-19, 21; вул.Володимира Моссаковського (Клари Цеткін): 1-5; вул.Олеся Гончара: 2-6, 10, 12, 14; вул.Паторжинського: 6Б, 8, 10; вул.Шевченка: 3, 4, 5, 6, 9, 11; просп.Карла Маркса: 23, 25, 29, 31, 33; вул.Гоголя: 16, 19-27А; вул.Василя Жуковського: 6А(гурт 2), 21А, 25-35А; вул.Володимира Моссаковського (Клари Цеткін): 6А-12, 14-24; вул.Олеся Гончара: 7-9, 11, 13, 15-32; вул.Паторжинського: 3, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 29Б, 31; вул.Довга балка (Червоноповстанська балка): 2-33; вул.Гоголя: 41-70; вул.Гусенка, вул.Василя Жуковського: 8, 20А-20Б, 22-24, 39А-45; вул.Володимира Моссаковського (Клари Цеткін): 13А(гурт 6)-13(гурт 5), 26-40; вул.Олеся Гончара: 36-44; вул.Чернишевського: 15, 20, 24-47; пров.Гоголя; вул.Писаржевського, вул.Чернишевського: 11-14, 16-18, 21-23; просп.Гагаріна: 10, 12, 14, 14А, 16, 16А, 20, 24; вул.Кольцова, вул.Полігонна (Пог-ребняка): 2-20; вул.Сірка: 1-21, 48; вул.Скеляста, вул.Феодосіївська: 2; вул.Чон-гарська, вул.Ясна: 7-10, 16; пров.Біологічний, пров.Прилуцький, пров.Реактивний, пров.Сірка, просп.Гагаріна: 28(гурт 1); просп.Гагаріна: 57(гурт 5), 59(гурт 4), 61 (гурт 3); Комунальний заклад «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім.Меч-нікова»; Комунальний заклад «Обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчиз-няної війни»; Комунальний заклад «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмо-логічна лікарня»; Державна лікарня з поліклінікою ГУМВС України в Дніпропетровській області

22

Тупиця

Олег

Леонідович

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 

 

Мішалов

Вячеслав

Дмитрович

 

«Об’єднання «Самопоміч»

Просп. Гагаріна, 28, гуртожиток ДНУ №1, щосереди 17.00-19.00

 

 

 

 

 

 

Просп. Гагаріна, 105,

2-а субота місяця,

13.00-15.00

м.Дніпропетровськ – вул.Полігонна (Погребняка): 21, 23-27А; вул.Телевізійна: 1-8, 10, 12, 14-16А, 20; пров.Університетський, просп.Гагаріна: 38А(гурт 3); вул.Акмолинська, вул.Армійська, вул.Олександра Рейнгарда (Арсеничева), вул.Баскетбольна, вул.Ботанічна, вул.Бронетанкова, вул.Глазунова, вул.Достоєвського, вул.Кишинівська, вул.Ласточкіна, вул.Маневрова, вул.Олени Ган (Мироненка), вул.Полігонна (Погребняка): 22-22А; вул.Полкова, вул.Сірка: 36-46, 52-130; вул.Телевізійна: 9, 11-11Б, 13-13А, 17-19, 21-23; вул.Довга балка (Червоноповстанська балка): 78-104; вул.Ясна: 11; просп.Гагаріна: 26(гурт), 30, 32, 36, 38(гурт 2), 46, 48, 58, 60, 64, 66, 68А, 68/1, 68/2, 70, 70А, 70А/1, 70А/2; вул.Генерала Пушкіна: 1Б; вул.Казакова: 4, 4А, 30(гурт 5), 32(гурт 7), 36(гурт 4), 38(гурт 6); вул.Університетська; вул.Абхазька: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10; просп.Гагаріна: 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 169 к.1, 169 к.2, 169 к.3, 169 к.4, 171, 173, 175, 177; вул.Вінницька, вул.Володі Дубініна: 1-57; вул.Зої Космодем’янської, вул.Казакова: 1А; вул.Лізи Чайкіної: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Льотчиків, вул.Обсерваторна, вул.Остапа Вишні: 1-26; вул.Станична, вул.Танкістів, вул.Черняховського, пров.Льотчиків, просп.Гагаріна: 101 к.1, 101 к.2, 101 к.3, 101 к.4, 101 к.5, 101А, 101Д, 105, 107, 109, 111, 117, 119; вул.Аксакова, вул.Хортицька (Боженка), вул.Володі Дубініна: 59-103; вул.Лізи Чайкіної: 2(гурт 5), 4-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-47; вул.Міськдачі: 7, 9, 11, 11А; вул.Олега Кошового, вул.Олександра Матросова, вул.Остапа Вишні: 27А-84; вул.Панфілова, вул.Радіо, вул.Марії Заньковецької (Рози Люксембург), вул.Снайперська, пров.Радіо, просп.Гагаріна: 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 137А, 139, 141, 143; вул.Лазаряна: 2(гурт 5)-2(гурт 6), 2 к.1-2 к.10, 22; вул.Лазаряна: 2(гурт 1)-2(гурт 4), 2(гурт 1 КВП);

23

Пилипенко

Анжеліка Анатоліївна

«Опозиційний блок»

Погребов

Дмитро

Вадимович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

ж/м Сокол-1, 6А,

(опорний пункт поліції ),

1-й понеділок місяця,

16.00-18.00

 

 

Просп. Карла Маркса, 75,

кім. 109,

1-а середа місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Високовольтна, шосе Запорізьке: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Аеродромна, вул.Гаражна, вул.Городна, вул.Лісогорська, вул.Муромська, вул.Надії, вул.Соколина, вул.Тунельна, пров.Гаражний, пров.Пермський, тупик Гаражний, тупик Лісогорський, шосе Запорізьке: 19; пров.Екіпажний: 3; ж/м Сокіл: 1 к.1-1 к.11; вул.Космічна: 13-19; вул.Недєліна, пров.Екіпажний: 2-2 к.1, 10-12; ж/м Сокіл: 5-10; бульв.Слави: 28-44, 46, 48-58; вул.Євпаторійська: 106; бульв.Слави: 45, 47; вул.Євпаторійська: 100 к.1-100 к.3, 104-104А; вул.Космодромна; вул.Трудових резервів, просп.Праці

24

Глядчишин

Геннадій Вікторович

 

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Пл. Шевченка, 7,

Жовтнева районна у місті рада, к. 127,

11.00-14.00,

остання п’ятниця місяця

 

 

 

 

м.Дніпропетровськ – вул.Алупкинська, вул.Горяна, вул.Дернова, вул.Джерельна, вул.Лабораторна, вул.Лешко-Попеля, вул.Паризької комуни, вул.Південна: 1, 5; вул.Променева, вул.Сташкова, вул.Тихвінська, вул.Переможна (Чекістів), вул.Червона балка, вул.2-а Горяна, вул.9 Січня, пров.Лоцманський, пров.Тупик Червоної балки, пров.Червона балка, тупик Червона балка, узвіз Лоцманський, станція Лоцманська; вул.Баха, вул.Білгородська, вул.Марії Кюрі, вул.Матроса Кошки, вул.Морська, вул.Севастопольська: 17(гурт), 21, 23-25, 27, 29, 31-73; пров.Диканьський, пров.Морський, пров.Героїв Крут (Фурманова), просп.Гагаріна: 63, 65(гурт 1), 65/67(гурт 3), 67(гурт 2), 69/1, 71, 71А, 73, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 75, 75/1, 79, 81, 81/2, 83, 85, 85Б, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95А, 97, 99; тупик Ігарський; вул.Дмитра Байди-Вишневецького (Бонч-Бруєвича): 3-14; вул.Мандриківська: 80-142А, 150-154А, 160-160А, 162А, 164-166Б, 168-168Б, 170, 172-172А, 174-194А; вул.Набережна Перемоги: 76-80; вул.Переяславська; вул.Мандриківська: 143-149, 155-159; вул.Набережна Перемоги: 98; вул.Мандриківська: 161, 163, 167, 169, 171, 173, 220-222; вул.Набережна Перемоги: 92(гурт 6)-96, 100-106А, 110;

25

Павлов

Артем

Григорович

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 

 

 

 

 

 

Вул. Бригадна, 10,

СЗШ № 10, 1-ий четвер,

15.00-18.00

 

Вул. Набережна Перемоги, 46 б, СШ № 76,

Останній четвер,

15.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Академіка Чекмарьова, вул.Бригадна, вул.Глобинська, вул.Медична, вул.Севастопольська: 1-16, 18-20, 22, 26-26А, 28, 30; вул.Феодосіївська: 8-12; вул.Героїв Крут (Фурманова): 8, 10, 12, 14; вул.Чернишевського: 1-10; просп.Гагаріна: 11(гурт 2), 13/15(гурт 5), 17, 21, 23, 31; просп.Гагаріна: 1А, 2, 3, 5, 7, 33(гурт 1), 35(гурт 4); просп.Карла Маркса: 11, 13/15, 17(гурт 2), 21(гурт 1); вул.Горбиста, вул.Обручева, вул.Сімферопольська, вул.Спаська, вул.Героїв Крут (Фурманова): 1-7, 9, 11, 13; пров.Інгулецький, пров.Кипарисний, пров.Льотний, пров.Люблинський, пров.Обручева, пров.Сімферопольський, пров.Чернівецький, просп.Карла Маркса: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; узвіз Балашовський: 2-26; узвіз Селянський: 5-10; вул.Мандриківська: 2А-78Г; вул.Набережна Перемоги: 44А(гурт 7 ДДМА), 44(гурт 6 ДДМА)-44Д; вул.Набережна Перемоги: 42(гурт 4 ДДАУ), 44(гурт 6 ДДАУ), 44/1(гурт 3 ДДАУ)-44/4(гурт 2 ДДАУ), 50; узвіз Балашовський: 27-36; узвіз Благодатний, узвіз Мандриківський, узвіз Севастопольський, узвіз Селянський: 16-22; вул.Набережна Перемоги: 46-48, 54-72;

26

Санжара

Олександр Олександрович

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Бульвар Слави, 19

(тел. 745-76-76,

тел.745-03-96)

м.Дніпропетровськ – вул.Мандриківська: 196-218Б, 230-242; вул.Набережна Перемоги: 108 к.1-108 к.11; пров.Землеробський, пров.Мандриківський, узвіз Кодацький (Тольятті); бульв.Слави: 19-27; пров.Штабний: 2, 4, 6-8; пров.Штабний: 1, 3, 5; просп.Героїв: 48-50; вул.Бакинська: 10-16; вул.Гайсинська, вул.Гаріна, вул.Дорожна, вул.Євпаторійська: 2-99, 101-103, 108-129; вул.Єреванська, вул.Камська, вул.Миру, вул.Радісна, вул.Слов’янська, вул.Холмогорська, пров.Дніпровський; вул.Маршала Судця, вул.Новорічна

27

Нікітін

Сергій Михайлович

«Опозиційний блок»

 

Буря

Катерина Миколаївна

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Проп. Героїв, 12,

під’їзд 13,

1-й поверх, кім. 420

1-й понеділок місяця

16.00-18.00

 

вул.Гетьмана Петра Дорошенка (Генерала Грушевого), 5

СЗШ № 73, к. 12а,

2-а та 4-а середа місяця

 

13.00-17.00

м.Дніпропетровськ – вул.Набережна Перемоги: 112 к.1-112 к.3, 120, 124А; просп.Героїв: 1-3, 7; бульв.Слави: 10-12, 14, 16-18; просп.Героїв: 18А, 20; вул.Мандриківська: 336-340; просп.Героїв: 6, 10, 14А, 18; вул.Дмитра Байди-Вишневецького (Бонч-Бруєвича):155; вул.Космічна: 3-9А, 29; вул.Мандриківська: 260(гурт 7)-329; вул.Писарева, вул.Шокальського, пров.Переяславський, просп.Героїв: 4; просп.Героїв: 12; Комунальний заклад «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради»; Комунальний заклад «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр отоларингології та офтальмології» Дніпропетровської обласної ради»; Комунальний заклад «Клінічний онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради»

28

Федоренко

Володимир

Володимирович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Вул. Гетьмана Петра Дорошенка (Генерала Грушевого), 5, кімн. 12а,

1 поверх,

2-ий та 4-ий четвер

17.00-20.00

м.Дніпропетровськ – бульв.Слави: 4-6; вул.Набережна Перемоги: 116(гурт)-118 к.6, 124, 126-126А; вул.Гетьмана Петра Дорошенка (Генерала Грушевого): 4; просп.Героїв: 9, 11, 15-17; бульв.Слави: 8; вул.Гетьмана Петра Дорошенка (Генерала Грушевого): 8-14; просп.Героїв: 19; просп.Героїв: 25-27, 33, 37, 45; бульв.Слави: 13, 15; просп.Героїв: 21-23;

29

Староскольцева

Анастасія

Олександрівна

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Площа Жовтнева, 7

Жовтнева районна у місті рада , кім. 127,

2-й понеділок місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – бульв.Слави: 3, 7, 9; вул.Набережна Перемоги: 130 к.1-130 к.7; вул.Набережна Перемоги: 134 к.1-134 к.5, 140; просп.Героїв: 31, 35; вул.Набережна Перемоги: 136А; пров.Добровольців, просп.Героїв: 43; просп.Героїв: 30, 32, 34; просп.Героїв: 40, 46; вул.Байкова, вул.Бакинська: 184-186; вул.Верхоянська, вул.Воїнової, вул.Глиняна, вул.Далека, вул.Дружинників, вул.Капітальна, вул.Корсакова, вул.Лоцманська, вул.Мільмана, вул.Григорія Омельченка (МОПРа), вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Володимира Сосюри (Чубаря), вул.Яснополянська, пров.Камський, пров.Різничний, пров.Рокитний, пров.Садовий, пров.Салтикова-Щедріна, узвіз Дніпровський

 

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОН

30

Ікол

Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

Вул.Березинська,31,

СЗШ №135, 2-а і 4-а середа місяця, з 16.00 до 18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Березинська: 41, 43, 45; вул.Генерала Захарченка: 12-14; пров.Вільний: 3, 5, 7; вул.Генерала Захарченка: 2-6; просп.Миру: 18; пров.Вільний: 4, 6 к.1-6 к.2; просп.Миру: 12; вул.Березинська: 33, 35, 37, 39; пров.Фестивальний: 3, 14-16; пров.Фестивальний: 2, 4; просп.Миру: 2-2А, 6; пров.Фестивальний: 6-12, 20-24; просп.Миру: 4-4А; вул.Олени Блавацької (Щербини): 11-31;

31

Максюта

Олег

Миколайович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 

 

Кучугура

Максим

Васильович

«Солідарність»

Просп. Миру, 51-а

СШ № 147

1-й вівторок місяця

16.00-17.00

 

Вул. Березинська, 29,

СШ № 138

1-й понеділок місяця

16.00-17.00

 

Просп. Миру, 51-А,

СЗШ № 147,

1-й понеділок місяця,

16.00-18.00

 

 

м.Дніпропетровськ – вул.Олени Блавацької (Щербини): 9; шосе Донецьке: 123, 123А, 129, 131; вул.Олени Блавацької (Щербини): 2-7; просп.Миру: 3, 5; шосе Донецьке: 107, 109, 111; вул.Усенка: 1-11; шосе Донецьке: 97, 97А, 99, 103; вул.Рилєєва: 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 34А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Усенка: 13-23А; шосе Донецьке: 113, 115, 119, 121, 121А; бульв.Кобзаря, вул.Гетьманська, вул.Січеславська, просп.Миру: 7-11, 13-17, 19-37; просп.Миру: 43-71; просп.Миру: 73-95;

32

Гивель

Ярослав Орестович

«Опозиційний блок»

 

 

 

Купрієнко

Олександр

Юрійович

 

«Об’єднання «Самопоміч»

Вул. Калинова, 21,

3-я п’ятниця місяця,

16.00 — 18.00

 

 

 

 

 

 

Вул. Березинська, 4,

НВК № 139,

3-тя середа місяця,

16.00-19.00

м.Дніпропетровськ – вул.Березинська: 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Березинська: 10, 12, 14, 24; вул.Янтарна: 71 к.1, 71 к.2, 71 к.3, 73 к.1, 73 к.2, 73 к.3, 73 к.4, 73 к.5, 73 к.6; вул.Холодильна: 79; вул.Янтарна: 73А; шосе Донецьке: 128, 130, 132, 134, 136, 140, 144, 146, 148; вул.Рєпіна, вул.Холодильна: 57; вул.Янтарна: 77 к.1, 77 к.2, 77 к.3, 77 к.4, 79 к.1, 79 к.2, 79 к.3, 79 к.4, 79 к.5, 79 к.6, 79 к.7, 79 к.8, 79 к.9, 79 к.10, 79 к.11, 79 к.12, 79А; вул.Холодильна: 59, 61-75; вул.Янтарна: 81 к.1, 81 к.2, 81 к.3, 81 к.4, 81 к.5, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4; вул.Ашхабадська: 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 70А, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 76, 77, 77А, 79, 80, 82, 84, 86; вул.Байкальська: 78-84; вул.Верещагіна: 1-79, 81; вул.Менделєєва: 1-68, 70, 72, 74, 76, 78; вул.Янтарна: 54, 56А, 58, 58А, 60, 75 к.1, 75 к.2, 75 к.3, 75 к.4, 75А к.1, 75А к.2, 75А к.3, 75А к.4, 77А, 81А; вул.Амурська: 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99Є, 100, 101, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 118А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190; вул.Ашхабадська: 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 116Д, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; вул.Варшавська, вул.Верещагіна: 80, 82-150; вул.Змагання: 112-185; вул.Менделєєва: 69, 71-71А, 73, 75А, 77, 79-133; вул.Травнева: 138-172; вул.Холодильна: 55 к.1-55 к.2; пров.Базавлуцький, пров.Дуговий, пров.Кальміуський, пров.Протавчанський, пров.Федосєєва

33

Сергєєв

Вячеслав Сергійович

«Опозиційний блок»

Вул. Калинова, 21,

4-й понеділок місяця,

16:00 – 18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Балтійська: 22-141; вул.Воронезька: 65-86; вул.Змагання: 36-111; вул.Мелитопольська (КІМа), вул.Кубинська, вул.Кузбаська, вул.Льоні Голікова, вул.Поштова, вул.Волонтерська (Радянської Армії), вул.Софії Ковалевської: 84, 86, 88, 90; вул.Тополина, вул.Травнева: 110-136; вул.Змагання: 1-34; вул.Калинова: 94, 96, 98, 100, 100А, 102 к.1, 102 к.2, 102 к.3, 104, 106, 108, 116; вул.Амурська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; вул.Ашхабадська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34; вул.Балтійська: 1-21; вул.Софії Ковалевської: 69, 71, 71А, 72, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Академіка Образцова: 1/1, 1/2, 1-3, 1/3, 3А, 4А, 5/7, 9/11, 13/15, 17/19, 21/23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; вул.Калинова: 82, 82А, 82Б, 84, 86, 88, 88А, 90; вул.Кримська, вул.Софії Ковалевської: 67; вул.Академіка Образцова: 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 58, 59, 60, 61, 62, 63/65, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 170, 172, 174; вул.Амурська: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86; вул.Араратська: 4, 8, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180; вул.Байкальська: 64/66-76; вул.Ізмаїла Срезневського (Бєлінського), вул.Воронезька: 55-64; вул.Кривоноса, вул.Софії Ковалевської: 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Травнева: 74-108; вул.Василя Макуха (Червонопартизанська): 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56А, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 155, 157; вул.Байкальська: 3-6, 9А-10/180, 16А-60/62; вул.Броварська, вул.Вологодська: 1-104, 106, 108, 110, 112-112Б, 114, 116, 118; вул.Воронезька: 19, 21-21А, 23-54; вул.В’яземська, вул.Далекосхідна: 1-127, 145-155А; вул.Єнісейська, вул.Іркутська: 1-101А, 103, 105/107, 109, 111, 113, 115, 117-119, 121, 125, 129, 131-133А; вул.Карельська, вул.Марка Вовчка, вул.Новосибірська: 1-53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Оренбурзька: 1-78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104-104А, 106, 108, 110-110А, 112, 114, 116, 118, 120; вул.Саратовська, вул.Смоленська: 2-35, 40-42, 44, 46, 48-50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Смольна, вул.Софії Ковалевської: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Хабарівська: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62А, 63, 65, 67, 68А, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 101А; вул.Холодильна: 13, 15, 17Б-17В, 19, 21-23, 31-41, 43, 49;

34

Каптєлова

Тетяна Леонідівна

«Опозиційний блок»

Просп. Слобожанський (Газети «Правда»), 125, КЖЕП № 49, 1-й та 3-й четвер місяця,

15.00 – 17.00

м.Дніпропетровськ – вул.Вологодська: 105-105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119-155; вул.Воронезька: 1, 3-18, 20, 22-22/24; вул.Радищева, вул.Сакко, вул.Тихоокеанська, просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 111, 111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 127Б; вул.Байкальська: 7; вул.Батумська: 1Б-7; вул.Софії Ковалевської: 2, 8, 10, 12; просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А; вул.Архімеда, вул.Блакитна, вул.Верхня, вул.Ветеринарна, вул.Дзвінка, вул.Журавлина, вул.Збройна, вул.Кільченська, вул.Кринична, вул.Лобачевського, вул.Ракетна, вул.Туристів; вул.Бутова, вул.Висока, вул.Єсеніна, вул.Лісозаводська, вул.Літня, вул.Святкова, вул.Шахтин-ська, пров.Богуславський, пров.Добрий, пров.Лісозаводський, пров.Надії, пров.Шахтинський, пров.Шляхетний, станція Самарівка; вул.Воронезька: 2; вул.Да-лекосхідна: 129-143; вул.Киснева, вул.Оренбурзька: 79-79А, 81, 83, 85, 87-89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 120А-180; вул.Холо-дильна: 2-12А, 14, 16-16А, 18, 20, 26-29, 42, 44-48, 60; просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 98, 100, 104, 129, 135, 137, 139, 141, 143, 145; вул.Запасна, вул.Іркутська: 102, 104, 106-108, 110, 112, 114, 116, 120, 122-124, 126-128, 130, 134-203; вул.Магдалинівська, вул.Новосибірська: 54-54А, 56, 58-60, 62-62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79А-129; вул.Одеська, вул.Смоленська: 37А-39, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82А-138; вул

.Травнева: 1-72; просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 106, 108;

35

Максюта

Олег

Миколайович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Індустріальна районна у місті рада, кімн. 1,

2-ий четвер,

17.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Гулі Корольової: 16А, 18, 20-28; вул.Осіння: 9-9Б, 11-11А; вул.Богдана Хмельницького: 27; вул.Петра Калнишевського (Косіора): 41, 43, 57, 59, 61; вул.Осіння: 4-8А, 10, 12, 14; вул.Гулі Корольової: 10, 12-12В, 14-14А, 16, 16Б; просп.Петра Калнишевського (вул. Косіора): 29-29Б, 37-37А, 39; вул.Богдана Хмельницького: 25-25Б; просп.Петра Калнишевського (вул. Косіора): 33, 35, 45-45А, 47-47А, 49, 51, 53; вул.Гулі Корольової: 1-9; просп.Петра Калнишевського (вул. Косіора): 17-19А, 21, 23-25, 30-32, 36, 38; Комунальний заклад «Шоста міська клінічна лікарня»

36

Пустовий

Сергій Володимирович

 

«Опозиційний блок»

Вул. Тверська, 18,

СЗШ №17,

1-й вівторок місяця,

15.00 – 18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Батумська: 8-32; просп.Петра Калнишевського

(вул. Косіора): 2, 4-4А, 6, 8, 10; вул.Байкальська: 11-13; вул.Сагайдачного, просп.Слобожанський (просп.Газети ’Правда’): 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 72, 74, 76, 78, 82, 88, 90; вул.Батумська: 34-60; вул.Гулі Корольової: 11, 15, 17, 19; вул.Журналістів вул.Калинова: 1, 10; просп.Петра Калнишевського (вул.Косіора): 12-14, 16, 20, 22, 26, 28, 34; вул.Пулковська, вул.Тверська: 29-37; просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 60, 62, 62А, 64, 66, 66А; вул.Гулі Корольової: 13; просп.Петра Калнишевського (вул.Косіора): 1-1А, 3, 5, 7, 9, 15, 27-27А; вул.Осіння: 13-13Б к.2, 15-19; Державний заклад «Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України»; Комунальний заклад «Обласний шкірно-венерологічний диспансер»; Комунальний заклад «Дніпропетровський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської обласної ради»

37

Безуглий

Дмитро Георгійович

«Опозиційний блок»

Вул. Богдана Хмельницького, 15, кімн.5, СЗШ № 118,

1-а п’ятниця місяця,

15.00 -17.00

м.Дніпропетровськ – вул.Богдана Хмельницького: 8, 10-12, 14, 19-24, 26; вул.Осіння: 3; вул.Калинова: 12; просп.Петра Калнишевського (вул.Косіора): 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58-58А, 60, 62-66; вул.Богдана Хмельницького: 7, 9, 13, 17; просп.Петра Калнишевського (вул. Косіора): 70-72; вул.Тверська: 2-5, 9-13, 19; вул.Богдана Хмельницького: 2; вул.Калинова: 11А, 11Б; вул.Тверська: 7-8, 15-17; просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 34, 40А, 40Б, 44, 46, 48, 52, 54, 56; вул.Ванцетті, вул.Коротка, вул.Кропоткіна, вул.Степана Разіна: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23/25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 61, 63, 63Б, 75, 77, 79, 81; вул.Столєтова, пров.Московський, пров.Новомосковський, просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/3, 14Б, 16, 18, 26; вул.Бердянська: 1, 7; просп.Слобожанський (Газети ’Правда’): 2, 4, 6, 6А, 10, 10/1, 10/2, 12, 14;

 

ЦЕНТРАЛЬНИЙ (КІРОВСЬКИЙ) РАЙОН

ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙ (КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ) РАЙОН

38

Санжара

Олександр Олександрович

«Українське об’єд-нання патріотів –УКРОП»

Хмельников

АртемОлександрович

«Об’єднання «Самопоміч»

Бульвар Слави, 19

(тел. 745-76-76,

тел. 745-03-96)

 

 

 

 

Вул. Шевченка, 34,

щоп’ятниці,

10.00-13.00

м.Дніпропетровськ – вул.Титова: 2, 2А, 6; просп.Кірова: 129, 129Б-143А; просп.Кірова: 96А, 98-104, 106-106Г, 108, 110; вул.Леоніда Стромцова (Вакуленчука): 3, 5А, 7-7А; вул.Гавриленка, проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 22А, 24, 24А; просп.Кірова: 119-127, 129А к.ГУРТ; вул.Леоніда Стромцова (Вакуленчука):6, 8-26; просп.Кірова: 82А, 84-84А, 86, 88, 90-90А, 92-94Г, 96, 96Б-96Г; вул.Полєтаєва, просп.Кірова: 48-58А, 60-82; вул.Леоніда Стромцова (Вакуленчука):1-2А, 4А; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 16, 18, 20, 20А, 20Б, 20В, 22; Комунальний заклад «Клінічний онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради»

39

Григорук Олег Романович

«Опозиційний блок»

 

 

 

Альошкін

Юрій

Анатолійович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 

 

 

Вул. Гавриленка, 2,

3-й четвер місяця,

16.00 – 18.00

 

 

 

 

вул. Князя Ярослава Мудрого

(Вул. Ленінградська, 42),

1-й і останній вівторок місяця,

15.00-18.00

 

м.Дніпропетровськ – вул.Закарпатська, вул.Кулагіна, вул.Надовражна, вул.Нахі-мова, вул.Нікопольська, вул.Новосільна, вул.Політехнічна, вул.Ужгородська, вул.Ушакова, пров.Іжорський, пров.Кременчуцький, пров.Протипохилий, пров.Са-маркандський; вул.Кавалерійська: 2, 4, 6, 8, 12, 12А; вул.Володимира Антоновича (Свердлова): 16, 18, 20А, 22, 24, 26, 30А, 30/32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49А; вул.Шмідта: 19, 21, 23, 25, 25А, 31, 33, 35, 35А, 35Б, 37, 39; вул.Юрія Савчен-ка: 3-3А, 7-26А, 28, 30, 32, 34-34Б, 36, 38, 40; просп.Кірова: 6-8А, 10/12; просп.Пуш-кіна: 25/27, 29/31, 31Б, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 47, 51, 53, 57; вул.Ульянова: 12-29; просп.Кірова: 14-16, 18-20, 22-24, 26, 42А; вул.Михайла Драгоманова (Димитрова): 64; просп.Кірова: 42, 42В, 44-44Г; вул.Миколи Руденка (Войцеховича): 88-136; вул. Філософська: 65, 73, 75; вул.Юрія Сав-ченка: 67-82, 86-88; пров.Кооперативний; вул.Бардіна, вул.Миколи Руденка (Вой-цеховича): 4-84; вул.Кошута, вул.Патона: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6; вул.Тамбовська, вул. Філософська: 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, 63А, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 82; вул.Флотська: 1-10; вул.Петра Григоренка (Червонофлотська), вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна): 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А; вул.Шмідта: 30, 30А, 32, 34, 34А, 36, 36А, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 53; вул.Юрія Савченка: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39А, 41-65; вул.Багрицького, вул.Гроднен-ська: 2А; вул.Русанівська, вул.Сунична, вул.Фі-лософська: 94, 94А; вул.Флотська: 12-141; вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна): 65, 67, 69, 71, 73, 74Б, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 81А, 83,85,85А,87, 89,89А,89Б,91, 93,95,97,99,101,103, 105,105А, 107,107А, 109, 111,

113, 115, 115А, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153А, 155, 157, 159, 161, 163, 163Б, 165, 165А, 167, 167А, 171, 171Б, 187; вул.Юрія Савченка: 83, 90-121А; вул.Пластівська (55 років ВЛКСМ), пров.Європейський, пров.Краснополянський, пров.Похилий 3-й, пров.1-й Похилий; Комунальний заклад «Дніпропетровський наркологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради»

40

Турчин

Олександр

Леонідович

«Опозиційний блок»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кутузов

Михайло Алефтинович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Просп. Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда), 8г,

СЗШ № 37, 1-й понеділок місяця ,16.00 – 17.00

 

Вул.Михайла Драгоманова (Димитрова), 50,

СЗШ № 13,

1-й понеділок місяця,

17.00 – 18.00

 

 

 

Вул. Димитрова, 50

СЗШ № 13,

1-а середа місяця

16.00-18.00

 

Вул. Героїв Сталінграду,8г,

СЗШ № 37

2-а середа місяця

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Леоніда Стромцова (Вакуленчука):4, 4Б-4Г; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 10Г, 12Г; просп.Пилипа Орлика (Ілліча): 21, 21А; просп.Кірова: 95, 105, 107А-107Г, 109, 111А ГУРТ-117; вул.Леоніда Стромцова (Вакуленчука):2Б-2Г; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 10, 10Б, 12А, 12Б, 12В, 14, 14А, 16А; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 1Б, 2, 2А, 4, 4Б, 4В, 4Г, 6, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 10А; просп.Пилипа Орлика (Ілліча): 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А; вул.Барвінківська: 1, 2

 

 

Кіровський р-н, 3, 7, 11, 19, 21, 23, 25; вул.Сергія Подолинського (Благоєва): 24, 26, 26А, 26Б, 28, 28А, 30, 30А, 30Б, 32, 32А; вул.Михайла Драгоманова (Димитрова):33, 33А, 35, 37, 37Б, 39Б, 41, 41А, 43, 43А; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона (Мініна): 25-58; просп.Кірова: 59, 83 ГУРТ, 85, 87, 89, 91; вул.Барвінківська: 38, 40, 46, 48, 48А, 50А; вул.Сергія Подолинського (Благоєва): 18, 18А, 19, 21, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 25, 27, 29; вул.Дарвіна: 48, 50, 52, 54А, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67; вул.Михайла Драгоманова (Димитрова):25, 27, 29, 29А, 31, 38, 40, 42, 42А, 44, 46, 50, 52, 54; вул.Короленка: 24, 24А, 24Б, 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 32Б, 32Г, 34, 36, 36А, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона (Мініна): 17, 19А; вул.Свєтлова: 53, 55, 57А, 59, 61, 63, 63А, 65, 66, 67, 69, 71, 71А; вул.Кулишівська (Сергія Лазо), вул.Ігоря Сікорського (Тельмана): 26, 28, 32, 36, 41, 43, 49, 51; вул.Українська: 35, 37, 37А, 39, 39А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47; вул.Вознесенська (ХХІІ партз’їзду): 40, 40А, 42, 44, 46, 50, 51, 51А, 53, 57, 59; вул.Шпиндяка: 41, 43, 45, 47, 48, 49, 49А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 56, 58, 58А; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона (Мініна): 11, 13-15, 19; вул.Мініна: 1-7, 9; просп.Кірова: 43, 45;

41

Дитятковська

Євгенія Михайлівна

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 

Вул. Столярова, 12,

Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1,

к. 25,

1-й та 4-й четвер місяця,

14.00-17.00

 

м.Дніпропетровськ – вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона (Мініна): 8, 10, 12; вул.Володимира Антоновича (Свердлова): 4, 6, 10Б, 17; вул.Ульянова: 1-9; вул.Херсонська: 28-46; просп.Кірова: 1/9-5, 10/9, 11А-13, 17, 21, 25, 27Д-33; вул.Леніна: 44, 44А, 46; вул.Херсонська: 1-19; вул.Святослава Хороброго (Чкалова): 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 40; вул.Костомарівська (Щорса), пров.Ушинського, просп.Пушкіна: 1, 3, 5, 11, 11А, 13, 15, 19, 21; вул.Старокозацька (Комсомольська): 50, 52, 52А, 52Б, 54, 60, 62, 62А, 63, 64, 64/66, 65, 66, 68, 68Б, 70, 70А, 71, 74, 74А, 74Б, 74В, 76, 78, 78Б, 78В, 80, 82; вул.Андрія Фабра (Сєрова): 4, 8, 10, 14; вул.Шмідта: 9, 15, 17; вул.Юрія Савченка: 1А, 4-6В; просп.Карла Маркса: 91, 99, 101, 101А, 101В, 101Г, 105, 109; вул.Князя Ярослава Мудрого (Ленінградська): 16-22, 32; вул.Столярова: 8; пров.Скориківський, просп.Карла Маркса: 72, 72А, 74, 76 ГУРТ, 78, 82; вул.Князя Ярослава Мудрого (Ленінградська): 6-8; вул.Січеславська Набережна (Набережна В.І.Леніна): 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 17 ГУРТ, 17А; вул.Князя Володимира Великого (Плеханова): 20, 22, 24, 33, 34, 36, 40; вул.Вокзальна, вул.Княгині Ольги (Горького), вул.Князя Ярослава Мудрого (Ленінградська): 29, 43-63А; вул.Мостова, вул.Січеславська Набережна (Набережна В.І.Леніна): 6 ГУРТ, 7, 8; вул.Пастера: 6-30; вул.Столярова: 5, 9А; вул.Василя Чапленка (Фрунзе), просп.Карла Маркса: 88, 90, 94, 94А, 96, 96А, 98, 98А, 100, 102; вул.Боброва: 21А; вул.Академіка Белелюбського (Краснозаводська), вул.Курчатова, вул.Пастера: 2; вул.Привокзальна, площа Старомостова (Островського), площа Вокзальна (Петровського), просп.Карла Маркса: 104, 108, 113, 115, 117, 119, 119А к.ГУРТ, 121, 123, 125; Комунальний заклад «Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії» Дніпропетровської обласної ради»; Дніпропетровський військовий госпіталь ( військова частина А 4615)

42

Маковцев

Ігор

Ігорович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

Просп. Пушкіна, 77А,

ДКТУ,

1-й та 3-й вівторок,

15.00-17.00

м.Дніпропетровськ – вул.Голуб’яча: 1-11, 14, 16; вул.Звивиста: 2-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Кавалерійська: 9, 9А, 16, 18, 22; вул.Кронштадська: 4-10; вул.Талліннська, вул.Філософська: 1, 1А, 3, 4/6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36А, 36/38, 37, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 50, 52, 54, 56, 56А, 57А, 60; вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна): 42АА0355, 42АА2129, 42АА2326, 42А4226; вул.Шмідта: 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 20Б, 22, 26; пров.Голубиний, просп.Пушкіна: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22Б, 24, 59, 61, 65, 67, 67А, 69; вул.Громова, вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна): 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14Б, 15, 16, 18, 22, 22А, 27, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 40А, 40Б, 40Д, 42, 42А, 43В/Ч3021, 74Б, 42А1314, 42АА1314 102РАСт, 42АА3139, 42АА3750; просп.Пушкіна: 71, 73, 75, 75Б; вул.Аптекарська балка: 6, 10А-12, 16, 18-18А, 20, 24, 26, 28-28В, 32-32Б, 38, 40; вул.Боброва: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 12ГУРТ, 16, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30; вул.Голуб’яча: 13, 15-15В, 20-30; вул.Звивиста: 31, 33-33А, 35-35А, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47-72; вул.Ігнатьєва, вул.Казанська, вул.Кронштадська: 10А-39; вул.Леваневського: 7Б-46; вул.Марини Раскової, пров.Аптекарський, пров.Грецький, пров.Ігнатьєва, пров.Січовий (Калініна), пров.Стальний, просп.Пушкіна: 30, 32, 32А, 38, 40, 42, 77; узвіз Ярмарковий (Калініна), узвіз Озерний, узвіз Турбінний; вул.Василя Шинковського, вул.Канатна: 1-18, 20-20/22ГУРТ, 22-22А, 26, 28, 34, 36, 38-38А, 40-42А, 46-48, 50, 52-78А; вул.Леванев-ського: 47-94; вул.Володимира Антоновича (Свердлова): 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56Б, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 97, 99, 101, 103, 105; пров.Жоржин-ський, просп.Сергія Нігояна: 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; вул.Виноградова, вул.Кабардинська, вул.Кавалерійська: 3, 5, 7, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44; вул.Робоча: 2-24А, 26-32; вул.Аптекарська балка: 3-5, 9, 15-15Б, 17-17Б, 19-19А, 21, 25, 27, 31, 33А-35А, 39, 41-145; вул.Богданова: 1-33А, 35, 37, 39, 41, 43А-71; вул.Ігоря Клюєва, вул.Канатна: 19-19А, 21, 23-25А, 27, 29-33, 35-35А, 37, 39-39Д, 43-44, 49, 51, 80-124; вул.Наримська: 4-78; вул.Ньютона, вул.Пато-на: 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15; вул.Робоча: 34-62, 66-70А, 72, 74, 76, 80-80Б; вул.Токарна, вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна): 46В/Ч3006, 46В/Ч3054; пров.Орлика (Ілліча), пров.Токарний; Комунальний заклад «Дніпропетровське клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради»

43

Пилипенко НаталіяВасилівна

«Опозиційний блок»

Вул. Щепкіна, 53,

Учбово-спортивний центр АО «ДАЗ», офіс 37,

1-й, 3-й четвер місяця,

16.00 – 18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Романа Шухевича (Бабушкіна), вул.Олександра Чернікова (Красночечелівська), вул.Алтайська: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 6АГУРТ, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 19АГУРТ, 20, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; вул.Леоніда Жебуньова (Братів Міллер), вул.Виборзька: 4-23, 25-27, 29, 33-33В; вул.Гомельська: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 10, 10А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Камчатська: 18, 18А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 56А, 58; вул.Нестерова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А, 19; пров.Альпійський: 1-16В, 18; вул.Братів Бестужевих, вул.Івана Езау (Булигіна), вул.Залізнична, вул.Павлова: 7, 7А, 8, 9, 13, 15, 15ГУРТ; вул.Володимира Антоновича (Свердлова): 56; вул.Тісна, вул.Щепкіна: 2-15; пров.Чумацький, просп.Сергія Нігояна: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/26, 23, 25, 25А, 27, 27А, 28, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43; вул.Виборзька: 24-24Б, 28-28В; вул.Могилевська, вул.Щеп-кіна: 17-62; пров.Альпійський: 17-17Б, 18А-33; вул.Бобруйська, вул.Валентина Ларіонова, вул.Виборзька: 30-32, 36-109А; вул.Галілея, вул.Камчатська: 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 19; вул.Карбишева, вул.Липець-ка, вул.Павла Полуботка (Меренкова), вул.Орловська: 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 13Б, 17, 17А, 27, 31А, 31Б, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Челябінська, пров.Виборзький, пров.Орловський; вул.Андріяна Кащенка, вул.Василя Сидоренка (Вахрушева): 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Давидова: 1, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15А, 15/17, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 143, 145, 147, 149, 149/151, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Новиць-кого, вул.Прокатна, вул.Ставропольська, вул.Сухумська, вул.Чухнов-ського: 75-142А; пров.Давидова, пров.Пташиний, тупик Давидова, тупик Чухновського; вул.Амбулаторна, вул.Балістична, вул.Басейна, вул.Батайська, вул.Бесеме-рівська, вул.Васильківська: 1-29, 37, 39-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61-63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; вул.Водоп’янова, вул.Доменна, вул.Ізюмська 2-а, вул.Трофима Роман-ченка (Калінінградська), вул.Керченська, вул.Манісманівська, вул.Мартенівська, вул.Шляхівська (П’ятирічки), вул.Силова, вул.Співдружності, вул.Тютюнова, вул.Чухновського: 2-74; тупик Басейний, тупик Полуничний, тупик Шкільний, узвіз Гірськолижників; Комунальний заклад «Дніпропетровська міська клі-нічна лікарня №21 ім. професора Є.Г. Попкової» Дніпропетровської обласної ради»; Комунальний заклад «Дніпропетровський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської обласної ради»; Державний заклад «Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України»

44

Акуленко

Юрій Володимирович

«Об’єднання «Самопоміч»

Вул. Робоча, 95 А,

щочетверга,

14.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Васильківська: 34-34А, 38, 42, 44, 46, 48-48А, 50, 52, 54, 56, 58-60А, 64-66, 68, 70, 72, 74-74А, 76, 78-80, 82-161; вул.Криворізька: 22, 22А, 22Б, 24, 26, 28, 30, 32, 33П, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; пров.Громадський, пров.Зимовий, пров.Ізюмський, пров.Ізюмський 2-й, пров.Крамського; вул.Авто-заводська, вул.Зимова, вул.Ізюмська, вул.Крамського, вул.Переможців, вул.Правди, вул.Пржевальського, вул.Сєдова; вул.Кленова, вул.Криворізька: 1ГУРТ, 16А, 16ГУРТ, 18ГУРТ, 20ГУРТ; вул.Надбалківська, пров.Криворізький, пров.Північний, проїзд Тупиковий, проїзд Шаховий, тупик Криворізький; вул.Дмитра Кедріна: 53А-56А, 59, 62-64А; вул.Макарова: 1, 2, 3-4, 5-9, 11, 13, 15, 17-21, 23-25; вул.Театраль-на: 3А; вул. Холодноярська (пров.Більшовицький): 1-24; пров.Листяний, пров.Яли-цевий; вул.Дмитра Кедріна: 36-44А, 48, 50; вул.Макарова: 1А-1Б, 2А, 4А; вул.Робо-ча: 83-87; вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна): 108; вул.Актюбінська, вул.Байрона, вул.Богданова: 34-34А, 36-36А, 38-38Б, 40-40Б, 42-42А, 75А-99; вул.Волховська, вул.Гончарова, вул.Ізмайлівська, вул.Каверіна: 24А; вул.Крута, вул.Лісова, вул.На-римська: 80-128; вул.Робоча: 89, 160-164А; вул.Тимі-рязєва; вул.Дмитра Кедріна: 52-52А, 58, 60, 66; вул.Криворізька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 14А; вул.Робоча: 91-99А; вул.Павла Чубинського (Соціалістична), вул.Теа-тральна: 2, 5-5А; вул. Холод-ноярська (пров.Більшовицький): 26; пров.Верстатобудівельний; Державний заклад «Дорожня клінічна лікарня станції Дніпропетровськ Державного підприємства «Придніпровська залізниця»

45

Яровий

Віктор Володимирович

«Опозиційний блок»

Лигін

Олександр Павлович

«Об’єднання «Самопоміч»

Вул. Робоча, 166,

БК«Машинобудівників»,

2-й вівторк місяця,

14.00 — 17.00

 

 

Вул. Шевченка, 34,

1-й четвер місяця,

15.00-19.00

м.Дніпропетровськ – вул.Арбатська, вул.Михайла Комарова (Крошки), вул.Робоча: 166А-178; вул.Чиркова, вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна): 104; вул.Дмитра Кедріна: 47, 49, 51; вул.Каверіна: 1, 26-28; вул.Робоча: 79, 81; вул.Робоча: 75, 152; вул.Робоча: 71, 73, 148, 154; вул.Дмитра Кедріна: 29-31; вул.Робоча: 25-25Б, 65; вул.Надії Алексєєнко (Чичеріна): 94, 100, 106; вул.Гродненська: 2, 4, 6, 15, 19, 19А, 22; вул.Робоча: 146; вул.Уральська

46

Сирота

Олександр

Володимирович

«Опозиційний блок»

 

 

 

 

 

 

Вул. Янгеля, 13,

1-й, 3-й четвер місяця,

16.00 — 18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Титова: 8, 12, 12А, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 22А, 23А, 24, 28; вул.Академіка Янгеля: 1-5; вул.Новокримська: 4А; вул.Титова: 17, 21, 23, 27, 30; вул.Академіка Янгеля: 6-9, 11, 13; вул.Суворова: 7-9; вул.Академіка Янгеля: 10, 12, 14ГУРТ-16, 18; вул.Суворова: 11-13А, 15-19; вул.Академіка Янгеля: 22; вул.Будівельників: 13, 15-15А, 17, 19-19А, 21; вул.Лихачова, вул.Малахова, вул.Прикордонна, вул.Юності: 1-100А; вул.Академіка Янгеля: 17, 19-21, 23-33; вул.Брестська, вул.Будівельників: 27-31; вул.Енергетична: 8-10, 12-14; вул.Литовська, вул.Промислова, вул.Суворова: 10, 14, 26-26А, 33; вул.Фабрично-заводська: 54-62; вул.Будівельників: 33-35, 41; вул.Енергетична: 18; вул.Макарова: 10, 12-12А, 14-14А, 16, 22, 27-102; вул.Призаводська, вул.Суворова: 28-28А, 30-32А, 34-39; пров.Енергетичний; Державний заклад «Спеціалізована багатопрофільна лікарня №1 МОЗ України»

47

Дитятковська

Євгенія Михайлівна

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Вул. Столярова, 12,

Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1,

к. 25,

1-й та 4-й четвер місяця,

14.00-17.00

м.Дніпропетровськ – вул.Автобуду, вул.Академіка Янгеля: 37-81; вул.Будівельників: 1-11; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; вул.Донська: 7; вул.Енергетична: 1-7, 11, 43-73; вул.Івана Франка: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Матроська: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52; вул.Молодіжна: 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; вул.Новокримська: 47, 49-56А; вул.Софіївська, вул.станція Фабрична, пров.Архітектурний, пров.Ключовий, тупик Будівельний; вул.Будівельників: 12, 14-14Б; вул.Фабрично-заводська: 3-25; вул.Новокримська: 2-2Б, 4, 5-8; вул.Будівельників: 16, 18, 20-20А, 22-26А, 38А; вул.Новокримська: 42-46, 48; вул.Суворова: 29-29А; вул.Фабрично-заводська: 30-37; пров.Новокримський вул.Новокримська: 1, 3; вул.Титова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38; проспект Богдана Хмельницького (вул.Героїв Сталінграда): 104, 106, 108, 108А, 110АГУРТ, 110ГУРТ, 112, 114, 116; вул.Краснопільська

48

Демідова

Наталія Михайлівна

«Опозиційний блок»

Вул. Високогірна, 29Д,

СЗШ № 101

(парні місяці),

1-й понеділок місяця,

16.00-18.00

–––––––––––––––-

Вул. Дзеркальна, 42А,

СШ № 102,

1-й понеділок місяця

(непарні місяці),

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Безлісна, вул.Вугільна, вул.Гімалайська, вул.Заповідна, вул.Зеленогірська, вул.Левадна, вул.Новоколгоспна, вул.Новосічнева, вул.Перлинна, вул.Промінь, вул.Січнева, вул.Ставкова, вул.Шахтарська, пров.Жасминовий, пров.Заповідний, пров.Зеленогірський, пров.Перлинний, пров.Січневий, с-ще Краснопілля; вул.Банківська, вул.Велика, вул.Героїв Краснодона, вул.Дзеркальна, вул.Зональна, вул.Кипуча, вул.Крутий яр, вул.Кульчева, вул.Мала, вул.Новопартизанська, вул.Новопотічна, вул.Новошахтинська, вул.Окружна, вул.Партизанська, вул.Південмашівська, вул.Путівцева, вул.Ракетобудівників, вул.Уткіна, пров.Адамчика, пров.Будника, пров.Дзеркальний, пров.Кипучий, пров.Конюхова, пров.Новопотічний, пров.Скаутський (Піонерський), пров.Тепличний, тупик Абрикосовий, тупик Кипучий; вул.Високогірна: 1-89А; вул.Віддалена, вул.Новопавелецька, вул.Новошкільна: 1-40А, 43-43В, 45А, 47-47А, 49, 50А-51, 53, 55; вул.Павелецька, вул.Сорокового, вул.Стадіонна, вул.Тилова, пров.Біломорський, пров.Кривий, проїзд Кривий; вул.Балка мальовнича (Балка колгоспна), вул.Високогірна: 90-118; вул.Глибока, вул.Загорянська, вул.Новошкільна: 42-42В, 44-44А, 46-46А, 48, 50, 52, 54, 56-195; вул.Полинна, вул.Потічна, вул.Соснова, вул.Фесенка, пров.Ранковий, пров.Шипшиновий; вул.Балакірева, вул.Гавриїла Розанова, вул.Хвойна, вул.Юності: 101-185; пров.Малий; вул.Василівська, вул.Відважних, вул.Всенародна, вул.Дивізіонна: 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 6В, 6Г, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Д, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 80А, 82, 84, 86, 86А, 88, 89, 89В, 90, 91, 94, 94А, 96, 98, 98А, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 119А, 125, 125А; вул.Козацька, вул.Новоукраїнська, вул.Ратна, вул.Татарська, пров.Інтернаціональний, тупик Відважних

САМАРСЬКИЙ РАЙОН

60

Глікман

Михайло

Миколайович

«Опозиційний блок»

 

 

Шикуленко

Олександр

Віталійович

«Солідарність»

Вул. Липова, 12/1,

Будинок Культури,

1-а та 3-я середа місяця,

17.00 — 19.00

 

 

 

Вул. Липова, 12,

ДК «Північний»,

щоп’ятниці,

10.00-12.00

м.Дніпропетровськ – вул.Іларіонівська: 3А; вул.Липова, вул.Лісозахисна, вул.Лісопаркова, вул.Магаданська вул.Буковинська, вул.Залізноводська: 2; вул.Іларіонівська: 5-21; вул.Красноводська, вул.Семафорна: 2-13; вул.Залізноводська: 2А-11; вул.Іларіонівська: 3, 22-30; вул.Кондукторська: 1-5; вул.Ладозька, вул.Лафарга, вул.Семафорна: 14-22А; вул.Семафорна: 24-28А, 30А, 31-36, 52; вул.Семафорна: 30, 38-50; вул.Анапська, вул.Вагонна, вул.Деповська, вул.Дирижабельна, вул.Електровозна, вул.Іларіонівська: 32-144; вул.Кабельна, вул.Конградська, вул.Кондукторська: 6-55; вул.Котельна, вул.Локомотивна, вул.Мазана, вул.Олексіївська, вул.Переїзна, вул.Пісочна, вул.Планерна, вул.Путійська, вул.Рибальська, вул.Семафорна: 30Б; вул.Синельниківська, вул.Шляхова, пров.Кондукторський, пров.Синельниківський; Державний заклад «Відділкова лікарня станції Нижньодніпровськ — Вузол» Державне підприємство «Придніпровська залізниця»

61

Панченко

Володимир Григорович

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Вул. Аграрна, 1

НВК № 125

1- й вівторок місяця

 

 

Вул.. Здоровя, 45-а,

2-й вівторок місяця

м.Дніпропетровськ – вул.Аграрна, вул.Білоцерківська, вул.Голосіївська, вул.Елеваторна, вул.Заозерна, вул.Івана Андрощука, вул.Кадрова, вул.Каракумська, вул.Коломенська, вул.Магістральна, вул.Новаторська, вул.Новгородська, вул.Олександрійська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Памірська, вул.Пензенська, вул.Столярна, вул.Таймирська, вул.Таращанська, вул.Роксолани (Тевосяна), вул.Транспортна, вул.Фонвізіна, вул.Хасанська, узвіз Самарський: 15, 17-28; вул.Масивна, вул.Механічна, вул.Молодогвардійська: 7-9, 39-102; вул.Сортувальна; вул.Люблянська (Булата), вул.Єлисєєвська, вул.Кренкеля, вул.Молодогвардійська: 10-31; вул.Нерівна, вул.Океанська, вул.Порцелянова, вул.Снігова, пров.Безимянний, тупик Океанський, узвіз Самарський: 7-14, 16; вул.Виставочна, вул.Горіхова, вул.Гречихіна, вул.Джамбульська, вул.Дніпробуду, вул.Дніпрогесу, вул.Жовтоводська, вул.Здоров’я, вул.Кокчетавська, вул.Наставників, вул.Пальмова, вул.Порт-Артурська, вул.Пролісків, вул.Пушкарська, вул.Томська, пров.В’язовий (Бабушкіна), пров.Джамбульський, пров.Дніпробуду, пров.Здоров’я, пров.Порт Артурський, пров.Пушкарський, пров.Томський; вул.Бехтерева: 1-4, 12-79; вул.Бузкова, вул.Винахідників, вул.Владивостоцька, вул.Гостинна, вул.Дитинства: 110-161; вул.Ковтуненка, вул.Тетяни Пати (Кузнецова), вул.Мостобудівельників, вул.Немирівська, вул.Профспілкова, вул.Сержанта Литвищенка: 47-198; вул.Щоглова: 103, 107, 109, 111-115, 117, 119, 121-146; пров.Малосамарський, пров.Порічковий (Червонопролетарський); Комунальний заклад «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня» Дніпропетровської обласної ради»; Комунальний заклад «Дніпропетровський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом»; Комунальний заклад «Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання «Фтизіатрія» Дніпропетровської обласної ради»

62

Буря

Катерина Миколаївна

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

вул.Гетьмана Петра Дорошенка (Генерала Грушевого), 5

СЗШ № 73, к. 12а,

2-а та 4-а середа місяця

 

13.00-17.00

м.Дніпропетровськ – вул.Автопаркова, вул.Дежньова, вул.Маршала Конєва, вул.Нагатинська, вул.Нижньогородська, вул.Норильська, вул.Окська, вул.Палісадна, вул.Омеляновича-Павленка (Піонерська), вул.Піщана, вул.Пономарчука, вул.Радіальна, вул.Ярославни (Фабриціуса), вул.Червонобогатирська, вул.Шереметьєвська, вул.Ярової, пров.Михайла Дідевича (Піонерський), пров.Івана Купали (Фабриціуса); вул.Домодєдовська: 31-128; вул.Житня, вул.Маршала Гречка: 23, 25, 27-27А, 29, 33, 35-119; вул.Підгірна: 48-50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74-123; вул.Польова, вул.Халхінгольська, вул.Чаплинська: 124, 126, 128, 130, 132-132Б, 134, 136-138, 142, 144, 146, 150, 152-154, 156, 158-158А, 160, 164, 166, 168, 170, 172-172А, 174, 177-385; Садівниче товариство «Шиянка»; вул.Акацієва, вул.Білокам’яна, вул.Домодєдовська: 1-30; вул.Дубининська, вул.Зелена, вул.Каширська, вул.Любимівська, вул.Маршала Гречка: 1-21, 24, 26, 28, 32, 34; вул.Підгірна: 1-47, 51, 53, 55, 57, 59, 61-63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Спортивна, вул.Чаплинська: 2-123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139-141, 143, 145, 147-149, 151, 155, 157, 159, 161-163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Ялинова, пров.Дербентський; вул.Берсенівська, вул.Героїв-панфіловців, вул.Електрична: 21-21А, 23, 25-36; вул.Марії Приймаченко (Жовтнева), вул.Зеленоградська, вул.Кольська: 2-2З, 4, 6, 8, 12, 14, 16-44; вул.Олександра Галича (Крейсера ’Аврора’), вул.Прибережна, вул.Роторна: 14-16, 18, 20, 22; вул.Світанкова: 15-15А, 17, 19, 21; вул.Василя Симоненка (Таманська): 18-24; пров.Прибережний; вул.Електрична: 9-19, 22, 24; вул.Кольська: 3, 5, 7, 9-11, 13, 15; вул.Космонавта Волкова: 13, 15-26; вул.Роторна: 2-12А; вул.Світанкова: 9-14, 16, 18-18А, 20, 22; вул.Станіславського: 11-15; вул.Василя Симоненка (Таманська): 1А-17; вул.Енергетиків (60-річчя Жовтня): 7-12; вул.Вознюка, вул.Гаванська: 11А-11Д; вул.Електрична: 3-7; вул.Євгена Маланюка (Кантемирівська), вул.Космонавта Волкова: 1-12, 14; вул.Світанкова: 2-8; вул.Станіславського: 1-5; вул.Василя Симоненка (Таманська): 1; вул.Енергетиків(60-річчя Жовтня): 1-6; вул.Адмірала Макарова, вул.Карагандинська: 1-9; вул.Лівобережна, вул.Немировича-Данченка: 2-22А; вул.Педагогічна, вул.Роторна: 17, 19, 21, 23-23Б; вул.Череповецька; вул.Дрогобицька, вул.Роторна: 25-27; вул.Рудниченка, вул.20-річчя Перемоги: 1-15, 30; Садівниче товариство»Придніпровець»; Комунальний заклад «Дніпропетровське дванадцяте територіальне медичне об’єднання» Дніпропетровської обласної ради»

63

Федоренко

Володимир

Володимирович

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Вул. Гетьмана Петра Дорошенка (Генерала Грушевого), 5, кімн. 12а,

1 поверх,

2-ий та 4-ий четвер

17.00-20.00

м.Дніпропетровськ – вул.Академіка Корольова: 11-123; вул.Баштанна, вул.Вільногірська, вул.Волошкова, вул.Довженка, вул.Курська, вул.Лелеча, вул.Маячки, вул.Одинківська, вул.Орлина, вул.П’ятигорська, вул.П’ятихатки, вул.Соняшникова, вул.Трояндова, вул.Черемхова, пров.Квітневий, пров.Ромашковий; вул.Азербайджанська, вул.Академіка Корольова: 1-7; вул.Броньова, вул.Історична, вул.Лебедина, вул.Новобогородицька, вул.Новоміська, вул.Пристань, вул.Рильського, вул.Самарська, вул.Сержанта Литвищенка: 2-46; вул.Спогадів, вул.Стефаника, пров.Пристань; вул.Апостолівська, вул.Батуринська, вул.Гайова: 1-36, 37, 39-45, 47, 49; вул.Івана Піддубного (Галана), вул.Гвая, вул.Гвая — Кожедуба, вул.Гур’ївська, вул.Дитинства: 1-109; вул.Кожедуба, вул.Тарасова: 1, 3, 5, 7, 9, 11-11А, 13, 15, 17, 21-39; вул.Туполєва, вул.Фіалок, вул.Човнова, вул.Щоглова: 1-102, 104-106, 108, 110, 116, 118, 120; пров.Апостолівський, пров.Гороховський, пров.Короткий, пров.Парковий, тупик Гайовий; вул.Автодорожна, вул.Біловодська, вул.Ветеранів, вул.Відпочинку: 50-135; вул.Гайова: 36А, 38, 46, 48, 54-110; вул.Зоопаркова: 64-120; вул.Керамічна, вул.Командира Юніна: 63, 65, 69, 71, 75, 77-114; вул.Липнева, вул.Мальовнича: 65-65А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111-178; вул.Миколаєва, вул.Північнодонецька, вул.Поповича, вул.Роз’їзна, вул.Романовського: 75, 77-77А, 79, 81-122; вул.Солов’їна: 41-70, 72-173; вул.Тарасова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20-20А; вул.Туркменська: 71-153; вул.Червнева, вул.Червоногірська, пров.Ігренський (Бакуніна), пров.Відпочинку, пров.Гайовий, пров.Стефаника, пров.Тарасова; вул.Євгена Сердюкова (Анрі Барбюса), вул.Антарктична: 1-82, 84-86, 90, 92, 94, 96; вул.Бестужева, вул.Відпочинку: 1-49; вул.Дачна: 1-30; вул.Залізнична: 2-17, 19-21; вул.Зоопаркова: 1-63; вул.Командира Юніна: 1-62, 64, 66-68, 70, 74, 76; вул.Косогірна: 1-31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-49, 51; вул.Мальовнича: 1-64, 66, 68, 70, 72, 74-74А, 76, 79-80, 82, 84-86, 88-92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108-110; вул.Маршала Тимошенка, вул.Оранжерейна, вул.Олександра Серебрякова (Постишева), вул.Прорізна, вул.Романовського: 2-74, 76-76А, 78, 80; вул.Солов’їна: 1-40, 71; вул.Сонячногірська, вул.Таджицька, вул.Туркменська: 1-69; вул.Цілиноградська, вул.Князя Костянтина Острозького (XXV партз’їзду), Казарма 205 км; вул.Адлерська, вул.Активістів, вул.Антарктична: 83, 87-89, 91-91А, 93-93А, 95, 97-166; вул.Богородицька, вул.В’єтнамська, вул.Пшенична (Ворошиловградська), вул.Дачна: 31-332; вул.Естафетна, вул.Залізнична: 18, 22-74; вул.Календарна, вул.Косогірна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52-121; вул.Листопадна, вул.Луцька, вул.Марійська, вул.Героїв Дніпра (Маршала Жукова), вул.Олешківська, вул.Андрія Сахарова (Петровського), вул.Прохорова, вул.Псковська, вул.Таврійська, вул.Чебоксарська, пров.Дачний, пров.Марійський, пров.Героїчна (Маршала Жукова), пров.Ягідний

64

Суханов

Сергій

Анатолійович

«Опозиційний блок»

Вул. 20 років

Перемоги, 51,

Самарська районна у місті рада, каб.105, щосереди,

14.00 — 15.00

м.Дніпропетровськ – вул.Карагандинська: 9А-13; вул.Космонавтів: 1-5, 9-11, 15; вул.20-річчя Перемоги: 17; вул.Космонавтів: 14, 16-26; вул.Немировича-Данченка: 26/1-32, 46; вул.Агнії Барто: 2-7, 13; вул.Немировича-Данченка: 36-44; вул.Космонавтів: 6; вул.Немировича-Данченка: 60; вул.20-річчя Перемоги: 23-29, 31-35, 43-47; вул.Агнії Барто: 18-19; вул.Немировича-Данченка: 64-68; вул.20-річчя Перемоги: 49-55; вул.Агнії Барто: 10-12, 17, 39; вул.Немировича-Данченка: 48-56; вул.20-річчя Перемоги: 37; вул.Гаванська: 15-17;

 

НОВОКОДАЦЬКИЙ (ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОН)

 

49

Слободянюк

Микола Валерійович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Просп. Свободи, 218,

СЗШ № 88,

1-й понеділок місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Бібліотечна, вул.Бунчукова, вул.Висоцького, вул.Вишнева, вул.Віри Міляєвої, вул.Водяна, вул.Горького, вул.Громадянська, вул.Дачна, вул.Депутатська, вул.Коханівська (Дзержинського): 77-118; вул.Дорофіївська, вул.Євгенії Василенко, вул.Золотоосіння (Жовтнева): 1-83, 85-85Б, 87-107; вул.Залізнична, вул.Коротка, вул.Тернівська (Котовського), вул.Крутогірна, вул.Ламана, вул.Лермонтова, вул.Люби Шевцової: 1; вул.Межова, вул.Місячна, вул.Осіння, вул.Паланкова, вул.Паркова, вул.Петра Калнишевського, вул.Піщана, вул.Снігова, вул.Соснова, вул.Стадіонна, вул.Торговельна, вул.Ударна, вул.Михайла Лояна (Ульяновська): 120-148; вул.Учительська, вул.Шкільна, пров.Вузький, пров.Горького, пров.Дачний, пров.Депутатський, пров.Дружби, пров.Золотоосінній (Жовтневий), пров.Залізничний, пров.Ламаний, пров.Лермонтова, пров.Місячний, пров.Парковий, пров.Сніговий, пров.Спускний, пров.Стадіонний, пров.Торговельний, пров.Шкільний; вул.Гайова, вул.Декоративна, вул.Коханівська (Дзержинського): 1-76; вул.Василя Хитя (Комбідівська), вул.Генерала Волівача (Леніна), вул.Лікарняна, вул.Козирева (Новодзержинська), вул.Миколи Зерова (Островського), вул.Природна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Сєрова, вул.Таромська, вул.Ульянівська: 2-116; пров.Декоративний, пров.Зоряний (Дзержинського), пров.Назарія Яремчука (Кірова), пров.Леніна, пров.Миколи Зерова (Островського), пров.Робітничий, пров.Червоний, тупик Мальвова (Кірова); вул.Берегова, вул.Гірська, вул.Хизовська (Димитрова), вул.Золотоосіння (Жовтнева): 84-84Б, 86, 109-121; вул.Звивиста, вул.Старий шлях (Кірова), вул.Кошова, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Новоселівська, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Сержанта Андрющенка (Фрунзе), вул.Ювілейна, пров.Івана Сохача (Тельмана), вул.Заборинська (пров.Фрунзе); вул.Академіка Вавилова, вул.Академіка Іванова, вул.Академіка Кисловського, вул.Академіка Лискуна, вул.Академіка Павлова, вул.Академічна, вул.Дарвіна, вул.Інститутська, вул.Айдарівська (Комсомольська), вул.Кулішова, вул.Лісова, вул.Народна, вул.Наукова, вул.Бортницька (Піонерська), вул.Пушкіна, пров.Академіка Павлова, пров.Виконкомівський, вул.Дібровська (пров.Комсомольський), пров.Кулішова, пров.Лісовий, пров.Лояна, пров.Марти Головіної (Піонерський), пров.Пушкіна, вул. Казкова (пров.Свердлова); вул.Волобуєва, вул.Генерала Ткаченка, вул.Долинська, вул.Електрична, вул.Єфрейтора Пирогова, вул.Космічна, вул.Курака, вул.Металургів, вул.Нова, вул.Одарівська, вул.Олімпійська, вул.Славна (Радянська), вул.Рильського, вул.Степова, вул.Ріжкова (Тельмана), вул.Болбочана (Чапаєва), вул.Футбольна (Червоноармійська), вул.Шевченко, вул.Шмідта, вул.Данили Будницького (Щорса), вул.8 Березня, пров.Генерала Ткаченка, пров.Новий, пров.Олімпійський, пров.Рильського, пров.Футбольний, пров.8 Березня; вул.Батальйонна, вул.Білецького, вул.Болятка, вул.Григорія Сковороди, вул.Нижня, вул.Новопок-ровська, вул.Полунична, вул.Похила, вул.Цілинна, вул.Широкий степ, вул.Ясенова, пров.Батальйонний;

50

Староскольцева

Анастасія

Олександрівна

 

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Площа Жовтнева, 7

Жовтнева районна у місті рада , кім. 127,

2-й понеділок місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Богуна, вул.Вишивана, вул.Гастелло, вул.Геологічна, вул.Гурзуфська, вул.Дальньоуральська, вул.Зелена балка, вул.Майстрів (Івана Сусаніна), вул.Кам’яногірська, вул.Василя Капніста (Комітетська), вул.Курильська, вул.Мукачівська: 121, 123, 125-125А, 127, 129-131, 135-135А, 137, 141-141Б, 143-143Б, 145, 147-147Б, 149, 151, 153, 155-210; вул.Невельського, вул.Підгірна, вул.Попова, вул.Преси, вул.Проїжджа, вул.Простора, вул.Професійна, вул.Республіканська, вул.Сахалінська, вул.Івана Гонти (ХІХ партз’їзду), вул.Хорольська, вул.Шушинська, пров.Берегині, пров.Дальньоуральський, пров.Майстрів (Івана Сусаніна), пров.Оберігу, пров.Преси, пров.Просторий, пров.Різдвяний, пров.Усть-Ілімський, пров.Хорольський, узвіз Крутий; вул.Абая, вул.Базарна, вул.Дружби, вул.Задніпровська, вул.Заслонова, вул.Зоряна, вул.Кедрова, вул.Фермерська (Колгоспна), вул.Костромська, вул.Василя Стуса (Луначарського), вул.Металоконструкцій, вул.Мукачівська: 1-120, 122, 124, 126, 128, 132-134, 136, 138-140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; вул.Очаківська, вул.Поліська, вул.Приморська, вул.Прияружна: 1, 6, 8, 11-63; вул.Івана Вишенського (Руднєва), вул.Слави, вул.Товариська, вул.Олени Теліги (Фурманова), пров.Абая, пров.Білоруський, пров.Варязький, пров.Прияружний, пров.Слави, пров.Товариський; вул.Андрійченка, вул.Біла балка, вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 466, 468, 470, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486-494, 496, 498, 502, 506, 508, 510, 512, 531-561; вул.Братська, вул.Двінська, вул.Дніпрельстанівська: 191-193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 217-260А; вул.Доблесна: 1-30; вул.Дорогобузька, вул.Костичева, вул.Навігаційна, вул.Покровська (Покровського), вул.Руднична, пров.Андрійченка, пров.Діївський (Братів Трофімових), пров.Братський, пров.Двінський, пров.Костичева, пров.Крутий, пров.Львівський, пров.Покровський (Покровського), пров.Тихорецький; вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 282, 284, 286, 288, 290, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306-308, 310, 312, 314, 316-316А, 318-318Б, 320-320В, 322, 324-326, 328, 330-462, 467, 469, 471-473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 495, 497, 499-501, 503-505, 507, 509, 511, 515-529; вул.Вагнера, вул.Герцена, вул.Глібова, вул.Десантна, вул.Десняка, вул.Криштофа Косинського (Красіна), вул.Миколи Садовського (Модестова), вул.Наливайка, вул.Миколи Куліша (Павла Корчагіна), вул.Лавандова (Петра Сиротиніна), вул.Яблунева, пров.Вагнера, пров.Відродження, пров.Герцена, пров.Глібова, пров.Яблуневий; вул.Адмірала Макарова, вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 165, 171-203, 211, 215, 217-217А, 219-221, 223, 225-225А, 227-227А, 229, 231, 233-235, 239, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257-257В, 259-259Б, 261-261А, 263-263А, 265-265А, 267-267А, 269, 271, 273, 275, 277, 281, 283А-283Б, 285, 287, 289, 291-293, 295, 297, 299-299А, 301, 303, 305-305Б, 309, 311, 313-313А, 315, 317, 319-319А, 321, 323А, 327, 329; вул.Вільямса: 12-46, 48-50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62-64, 66; вул.Дніпрельстанівська: 2-190, 194, 196, 198, 200, 202-204, 206, 208, 210, 212, 214; вул.Заливна, вул.Міцкевича, вул.Ніжинська, вул.Перспективна, вул.Лірницька (Сільрадська), пров.Короленка, пров.Міцкевича; вул.Трифона Гладченка (Аврори), вул.Діївська, вул.Доблесна: 31-402; вул.Мисова, вул.Мінеральна, вул.Назарова, вул.Нарвська, вул.Рівна, вул.Ромоданівська, вул.Сухачівська, пров.Глухий, пров.Казахський, пров.Косинський (Красіна), пров.Кривий, пров.Манежний, пров.Мінеральний, пров.Оксамитний, пров.Придорожний, пров.Ревіна, пров.Стрілецький, військове містечко №80

51

Губерт

Василь Петрович

«Опозиційний блок»

Вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська), 264,

СЗШ № 84,

1-й понеділок місяця,

16.00 – 18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 210, 212-214, 216, 218-218А, 222-222,224, 224, 226, 228, 230, 232, 236-238, 240-242, 244, 246, 248-248А, 250, 252-252Б, 254-254А, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270-270А, 272, 274, 276, 278; вул.Відродження, вул.Вільямса: 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67-111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133-135, 137-137А, 139-139Б, 141-143В; вул.Гулака-Артемовського (Власенка), вул.Єрмака, вул.Квіткова, вул.Костюшка, вул.Міська, вул.Омська, вул.Повстанська, вул.Прияружна: 1, 2-6, 7-8, 8А-10; вул.Пролетарська, вул.Таганська, пров.Квітковий, пров.Ніжинський, пров.Повстанський, пров.Пролетарський; вул.Академіка Задонцева, вул.Данила Сахненка (Большунова), вул.Василя Дерев’янка, вул.Весела, вул.Вільямса: 112-112Л, 114, 116-116А, 118-118А, 120, 124-124А, 126-126Б, 128-128Б, 130, 132, 136, 138, 140, 147-167; вул.Дунайська, вул.Колективна, вул.Люби Шевцової: 2-9; вул.Лютнева, вул.Марка Озерного, вул.Мисливська, вул.Рудна, вул.Спокійна, вул.Фронтова, вул.Чугуївська, вул.9 Травня, пров.Боткінський, пров.Джамбула Джабаєва, пров.Донбаський, пров.Курсовий, пров.Лютневий, пров.Народний, пров.Німанський, пров.Першотравневий, пров.Тюменський; вул.Зернова (Братів Каменських), вул.Весняна, вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 122, 124, 126, 128, 130, 134-343; вул.30-ї Іркутської дивізії, пров.Валдайський, пров.Зеленодольський, пров.Зенітний, пров.Рязанський, пров.Фронтовий; вул.Автобусна, вул.Алчевська, вул.Біломорська, вул.Валдайська, вул.Добровільна, вул.Ентузіастів, вул.Жигулівська, вул.Забайкальська, вул.Ільюшина, вул.Квітуча, вул.Ключова, вул.Гайдамацька (Комісарівська), вул.Лисенка, вул.Митищинська, вул.Новостепова, вул.Першотравнева, вул.Писемського, вул.Порохова, вул.Приазовська, вул.П’ятихатська, вул.Сонячна, вул.Толбухіна, вул.Тригірна, вул.Юпітерна, пров.Валуйський, пров.Гайдамацький (Комісарівський); вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 3, 7, 18, 26-28, 42, 51, 112-164, 167-169; вул.Ватутіна, вул.Гвоздична, вул.Кармалюка, вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 56-121, 123, 125, 127, 129, 131-133; вул.Можайського, вул.Орська, вул.Сталеварівська, вул.Чорногірська, пров.Брянський, пров.Вірменський, пров.Кленовий (Єрмака), пров.Кутаїський, пров.Лікарняний, пров.Малахітовий, пров.Рубіжний, пров.Черво-нокалиновий (Червоноармійський); вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 36-40; вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 16; Комунальний заклад «Дніпропетровська міська лікарня №5″ Дніпропетровської обласної ради

52

Селіванова Людмила Євгенівна

«Опозиційний блок»

Просп. Івана Мазепи (Петровського), 39,

2-а п’ятниця місяця,

16.00 — 18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Алтайська: 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51 к.2, 51ГУРТ к.2; вул.Гомельська: 55, 57, 59; вул.Камчатська: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 61А, 62, 62А, 62В, 64; вул.Караваєва: 1, 2-2А, 4, 6, 10-12; вул.Кості Гордієнка (Матлахова): 1-5; вул.Нестерова: 20, 20А, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 27; вул.Олександрова: 2, 4-26; вул.Орловська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22; вул.Володимира Самодриги (Яшина): 1-3, 5-28, 30, 32; пл.Металургів, просп.Івана Мазепи (Петровського): 1, 2-2А, 7, 9; вул.Качалова, вул.Бельгійська (Квірінга), вул.Марата, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Володимира Івасюка (Ногинська): 1-5; вул.Олександрова: 1, 3; вул.Тиверська (Сериківська), вул.Юнацька, пров.Тиверський (Сериківський), просп.Івана Мазепи (Петровського): 1А, 2Б-3ГУРТ; просп.Сергія Нігояна: 50, 52, 52ГУРТ, 54, 55ГУРТ, 58, 61, 67, 74, 77А; вул.Матлахова: 7-25; вул.Володимира Івасюка (Ногинська): 11-25, 29, 33, 35-37, 39-43; вул.Полковника Горленка (Революційна), вул.Володимира Самодриги (Яшина): 4ГУРТ; просп.Івана Мазепи (Петровського): 6, 8, 10-26, 28, 30; вул.Караваєва: 1А, 3-3АГУРТ, 5, 7-9; вул.Орловська: 24, 24А, 28, 28А, 30; вул.Володимира Самодриги (Яшина): 33-34, 36, 38, 40, 42; вул.Авіаційна: 31, 35; вул.Володимира Ошка, вул.Дунаєвського: 32, 34; вул.Караваєва: 13ГУРТ-14, 16, 18, 20, 22, 24, 26-28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Орловська: 32, 32А, 34, 34А, 36; вул.Володимира Самодриги (Яшина): 29, 31; просп.Івана Мазепи (Петровського): 27 (гуртожиток), 29, 33 (гуртожиток), 35; вул.Авіаційна: 16, 18; вул.Кутузова: 12-17; вул.Новоорловська: 2-3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21; вул.Юркевича (Новофрунзенська), вул.Орловська: 38, 40, 42, 44, 46; вул.Повітрофлотська: 13-18; вул.Талаліхіна, вул.Володимира Самодриги (Яшина): 35, 37, 39, 41; вул.Авіаційна: 8, 12, 29; вул.Військовоморська, вул.Волзька, вул.Дунаєвського: 1-31, 33, 35; вул.Кам’янська: 1-27, 40; вул.Кутузова: 1-7; вул.Володимира Івасюка (Ногинська): 26-28, 30-32, 34, 38, 45, 53А-53 (гуртожиток); пров.Кам’янський, пров.Яворовий (Ногинський), просп.Івана Мазепи (Петровського): 32 (гуртожиток), 34, 36-36А (гуртожиток), 40, 42-42А, 44-44А, 46, 48, 50-56 (гуртожиток); вул.Авіаційна: 1, 2, 3, 4, 5, 6 (гуртожиток), 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Коксова, вул.Володимира Івасюка (Ногинська): 49; Комунальний заклад «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №2″ Дніпропетровської обласної ради

53

Гельфер

Григорій Аркадійович

 

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Вул. Дмитра Кедріна, 57

СШ № 34

4-й понеділок місяця

18.00-20.00

м.Дніпропетровськ – вул.Авіаційна: 14; вул.Караваєва: 15, 17, 40, 42, 44-58; вул.Кутузова: 8-11; вул.Новоорловська: 4, 6, 8-10, 12, 14, 16, 18; вул.Повітрофлотська: 1-12; вул.Віктора Мерзленка (Хуліана Грімау): 1, 3, 5-7, 9-11, 13, 15; просп.Івана Мазепи (Петровського): 37-39, 41, 43ГУРТ, 45, 47, 49; вул.Василя Сидоренка (Вахрушева):1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; вул.Давидова: 60; вул.Караваєва: 17А, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58А-62; вул.Новоорловська: 17, 20, 22-41; вул.Віктора Мерзленка (Хуліана Грімау): 2, 4, 8, 12, 14, 17-40; вул.Ажурна, вул.Данила Апостола (Валявки), вул.Зовнішня, вул.Кам’янська: 30-38; вул.Машукова, вул.Рельєфна, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Юдіна, пров.Черкаський, тупик Черкаський; вул.Ахматової, вул.Гарнізонна, вул.Діамантна, вул.Кропивницького, вул.Ендрія Штогаренка (Лукашенка), вул.Петра Сокальського (Митрофана Андреєва), вул.Станіслава Оріховського (Суханова); вул.Берінга: 1-35; вул.Білоріченська, вул.Героїв революції, вул.Демократична, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Західна, вул.Київська: 3, 5, 7, 9, 11, 13-13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25-25А, 27, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49-51, 53, 55, 57, 59-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 103, 105, 107, 109; вул.Сумська: 1-35; вул.Флангова; вул.Володимира Корецького, вул.Хотинська (Дибенка), вул.Сіверянська (Косарева), вул.Краснодон-ська, вул.Паралельна, вул.Тупикова, пров.Проектний, просп.Металургів; вул.Берін-га: 36-155; вул.Ковельська, вул.Криворізька: 70; вул.Погодіна, вул.Проектна, вул.Сєченова, вул.Сумська: 36-89; вул.Шишкіна, пров.Берінга, пров.Дністровський, проїзд Новокозловський, тупик Степовий; вул.Азовська, вул.Аральська, вул.Гроз-ненська, вул.Кавказька, вул.Київська: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 38-38А, 40, 42; вул.Металургійна, вул.Мужності (Повстання), вул.Якова Острянина (Сировця): 1-20; вул.Старокоротка, вул.Ташкентська, вул.Тираспільська, вул.Карпатська (Тихона Бондарева), вул.Уляни Громової, вул.Чеботарьова, вул.Олександра Красносельського (80-річчя Дніпропетровщини) вул.Армавірська, вул.Військових залізничників, вул.Водіїв, вул.Гебріна, вул.Київська: 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78-82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-98, 100-102, 104, 106, 108, 110-124; вул.Конструктивна, вул.Машиністів, вул.Миргородська, вул.Олександра Невського, вул.Пам’ятна, вул.Піхотинців, вул. вул.Якова Острянина (Сировця): 21-88; вул.Сугака, вул.Тіниста, пров.Водіїв, шосе Криворізьке, військова частина;

54

Збарська

Катерина

Юріївна

«Громадська сила»

Вул. Данила Галицького

(вул. Будьонного), 52,

СЗШ № 91,

3-й четвер місяця,

17.00-20.00

м.Дніпропетровськ – вул.Амундсена, вул.Данила Галицького (Будьонного): 20-22, 24, 26-28, 30-40, 42, 44, 46, 48-50; вул.Волинська: 1-4, 7-7А; вул.Дагестанська, вул.Зелена, вул.Кустанайська, вул.Сочинська, вул.Фосфорна: 1-10, 12, 14; вул.Данила Галицького (Будьонного): 25, 29, 51-57, 71-85; вул.Волинська: 5-5В, 11; вул.Ближня: 29; вул.Данила Галицького (Будьонного): 41, 43, 45, 47, 59-65; тупик Упертий; вул.Ближня: 7-27, 33; вул.Брюллова, вул.Данила Галицького (Будьонного): 8, 12, 14, 16-18, 23; вул.Фосфорна: 11, 13, 15; вул.Данила Галицького (Будьонного): 1, 1К-7, 9А-11, 13, 15, 19; вул.Волинська: 6, 9, 20-75; вул.Деземовська, вул.Електрозварна, вул.Правобережна, вул.Пряма, вул.Узбецька, вул.Уссурійська, вул.Шаляпіна, пров.Брюллова, пров.Волинський, пров.Дагестанський, пров.Прямий, тупик Волинський; Комунальний заклад «Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4″ Дніпропетровської обласної ради

 

 

55

Слободянюк

Микола Валерійович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

Просп. Свободи, 218,

СЗШ № 88,

1-й понеділок місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – вул.Байдаківська (Братів Ковальчуків), вул.Гвардійська, вул.Грузинська, вул.Дороніна, вул.Єлагінська (Карпуші), вул.Деревлянська (Кірінаківська), вул.Баллінська (Крупської), вул.Семена Бардадима (Курочкіна), вул.Миколи Хвильоьвого (Леніногорська), вул.Підпільна, вул.Сухий острів, пл.Вереснева, пров.Грузинський, пров.Кіріна: 5; пров.Нагорний, просп.Свободи: 87, 95-97, 99, 101, 103, 105, 107-109, 111, 113-115, 117-117Б, 119-131, 133-133,135, 135, 137-202, 204-212, 214-216; вул.Курінна (Аверіна), вул.Павла Бута (Бібікова) вул.Вербова, вул.Лубенська (Губанова), вул.Каховки, вул.Коккінакі, вул.Купріна, вул.Платона Петряєва, вул.Числова, вул.Марії Гринченко (Щаденка), пров.Кіріна: 1-4, 7; пров.Лемешева, пров.Металургів, пров.Педюменський, пров.Проїзний, пров.Ризький, пров.Чорновусівський, просп.Свободи: 2-86, 88-94, 98, 100, 102, 104-104А, 106, 110, 112-112А, 116, 118-118А, 132, 134, 136; вул.Алеутська, вул.Фортечна (Жовтенят), вул.Кайдацька, вул.Крамнича, вул.Річкова, вул.Сибірська, вул.Старобазарна (Союзна), вул.Якірна, пров.Білозерський, пров.Бірюзовий, пров.Гребьонкіна, пров.Кибальчича, пров.Мармуровий, пров.Монтажників, пров.Рекордний, пров.Скадовський, пров.Сонячний, пров.Тайшетський, пров.Танковий, проїзд Вільний, проїзд Сурський; вул.Романа Мстиславовича (Блюхера), вул.Горобинова, вул.Кобзарська (Червоних бійців): 1АГУРТ; вул.Якутська, пл.Новокадацька (Дзержинського), пров.Вербний; вул.Водостічна, вул.Гранітна, вул.Корсунська (Замарайкіна), вул.Зорі, вул.Кар’єрна, вул.Ганни Барвінок (Коллонтай), вул.Макіївська, вул.Орбітальна, вул.Панаса Мирного, вул.Північна, вул.Погоріла, вул.Скелювата, вул.Стройова, вул.Тарана, вул.Трудова, вул.Успенських, вул.Фатіми Гафурової, вул.Кобзарська (Червоних бійців): 12-19; вул.Чорноземна, вул.Чукотська, пров.Кар’єрний, просп.Свободи: 203, 213, 217-409; бульв.Рубіновий: 7; вул.Савкіна: 4-8; Комунальний заклад «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №11″ Дніпропетровської обласної ради

56

Лисенко

Михайло

Олександрович

«Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 

 

Луценко

Наталія Олександрівна

«Опозиційний блок»

 

 

 

Вул. Коробова, 3,

СЗШ № 96,

2-а та остання п’ятниця

місяця

з 18.00

 

 

 

 

Вул. Коробова, 3-Д,

СЗШ № 143,

1-й та 3-й четвер місяця, 16.00 — 18.00

 

 

 

 

 

м.Дніпропетровськ – вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 4 к.1-4 к.5; ж/м Червоний Камінь: 12-12А; вул.Коробова: 5-12, 16-20, 24; вул. Шодуарівська (пров.Людмили Сталь): 7; ж/м Червоний Камінь: 5; вул.Коробова: 1-2; вул.Набережна Заводська: 80К; вул. Шодуарівська (пров.Людмили Сталь): 1; ж/м Червоний Камінь: 3-4Г, 8-10; вул.Коробова: 4, 14, 22; вул.Савкіна: 2; ж/м Червоний Камінь: 13-22; вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 4Б-6, 8-12; вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 1-5;

57

Верба

Володимир Миколайович

«Громадська сила»

 

Вул. Коробова, 3,

СЗШ № 96,

1-й понеділок місяця,

16.00-18.00

 

 

 

 

бульв.Рубіновий: 8-12; вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 11; вул. Шодуарівська (пров.Людмили Сталь): 3-5; ж/м Покровський (Комунар): 5А-5В, 5П; бульв.Рубіновий: 5-6; вул.Велика Діївська (Братів Трофімових):: 22-24Б; вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 7; вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 12-14; вул.Максима Дія (Шелгунова): 8-15; вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 10; вул.Максима Дія (Шелгунова): 2Б-5; ж/м Покровський (Комунар): 5Д-5Н, 5Т-22А; вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 32-34; вул.Юрія Кондратюка (Комунарівська): 24-30; вул.Максима Дія (Шелгунова): 21;

58

Царенко

Микола

Григорович

«Опозиційний блок»

 

 

Маринчук

Северин

Георгійович

«Солідарність»

Пров. Парусний, 7,

ТВК «Слов’янський»,

1-й четвер місяця,

15.00 — 18.00

 

 

 

Пров. Парусний, 14,

СЗШ № 132,

3-тя середа місяця ,

16.00-18.00

 

 

 

м.Дніпропетровськ – пров.Парусний: 9-13; пров.Штурманський: 1, 7; вул.Гідропаркова: 11; вул.Моніторна: 10; вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 62; вул.Гідропаркова: 15-17; вул.Моніторна: 5, 7; вул.Гідропаркова: 1-9; вул.Набережна Заводська: 213, 213А; вул.Метробудівська: 4; ж/м Парус: 1, 1Б-6; пров.Парусний: 6-8; пров.Штурманський: 5; ж/м Парус: 1А;

59

Начар’ян

Наталія Олександрівна

«Опозиційний блок»

 

 

Хозін

Дмитро

Сергійович

«Солідарність»

Пров. Парусний, 3,

СЗШ № 54,

1-й та 3-й четвер місяця,

16.00 — 18.00

 

 

 

 

пров. Парусний, 14,

СШ № 132,

3-я середа місяця,

16.00-18.00

м.Дніпропетровськ – пров.Парусний: 9-13; пров.Штурманський: 1, 7; вул.Гідропаркова: 11; вул.Моніторна: 10; вул.Велика Діївська (Братів Трофімових): 62; вул.Гідропаркова: 15-17; вул.Моніторна: 5, 7; вул.Гідропаркова: 1-9; вул.Набережна Заводська: 213, 213А; вул.Метробудівська: 4; ж/м Парус: 1, 1Б-6; пров.Парусний: 6-8; пров.Штурманський: 5; ж/м Парус: 1А.

 

  • Наталья
    2016-03-30 09:58:40 Ответить

    Де подівся у34 окрузі (деп. Коптєлова Т.Л.) буд. № 97 по пр. Слобожанському ?

    Да(0)Нет(0)

Добавить комментарий

АКЦИИ КОМПАНИЙ

  • -70%

    По 25 января 2017 г. действуют скидки до -70%!

  • -50%

    С 11 по 30 января 2017 г. действуют скидки до -50%!

  • -70%

    Cкидки до -70% на более чем 2 000 наименований товаров!

  • -70%

    Cкидки до -70% на игрушки и одежду

Наверх