9 причин, коли потрібно встановити автоматику на гараж в Рівному

28.03.2017 15:48
просмотров
Всі тонкощі від brama-market.lviv.ua

Гаражні та ролетні ворота у Рівному

ооооооооооооЯкі ворота на гараж обрати – це питання цікавить кожного господаря гаражного приміщення. Якщо ви плануєте опалювати взимку гараж, якщо у вас небагато місця для проїзду, то краще скористатися гаражними секційними воротами. Вони повністю задовільнять всі ваші потреби. Автоматика для гаражних воріт чекає на вас тут – https://brama-market.lviv.ua/products/category/1793282  подивіться ціни та фото.

Ви в принципі, ніколи не опалюєте гаражне приміщення? Ще простіше! Установіть ролети на гараж. Вони є більш доступними, до того ж їх можна зробити з перфорацією для того, щоб в приміщення заходило свіже повітря. Вони чудово пасують для будь-якого типу гаражного отвору, туди, де не можна поставити звичайні секційні системи, наша компанія радить встановлювати ролетні ворота. Приємна новина: надумали одночасно купувати ворота та автоматику до них? Користуйтеся можливістю купити у нашому салоні брами та приводи для воріт зі знижкою 15%. Для вас – індивідуальне виготовлення воріт на заводі у Києві.

Розпашні та відкатні брами Рівне

иииииииии

Нам відомо, що коли ви обираєте ворота для перекриття з боку вулиці, то орієнтуєтеся на вартість, якість, надійність та безпеку. А тому для вас – розпашні ворота. Вони не втрачають своєї актуальності ось вже кілька десятків років. Споживач надає перевагу перевіреній конструкції, що здатна не лише огородити територію, але й слугувати окрасою господи – відкатну браму можна декорувати елементами кування. Часто буває, що у сучасних жителів мегаполісу немає просторої ділянки, подвір’я компактне та з маленьким заїздом. Вихід з такої ситуації – це сучасні відкатні брами. У нас перевірений товар від компаній виробників воріт  Wisniowski, HORMANN, Ryterna, DOORHAN, ALUTECH. Наші салони воріт в кожному місті обласного значення, на вас чекають розсувні, складні, ролетні та підйомні ворота. Автоматику на розпашні ворота  та автоматику на відкатні ворота купіть в нас вигідно.

Автоматика на ворота Nice,  Faac, CAME в Рівному

Чому ми радимо не нехтувати автоматикою на гаражні ворота та встановити її з наступних причин:

 • Захист гаражного приміщення. Сторонні не зможуть проникнути завдяки захисту від підважування, що фіксується в упорі напрямних шин.
 • Безпека для людини та майна. Якщо ворота натраплять на перешкоду, то вони зупиняться. Це можливо завдяки фотоелементам та сигнальним лампам.
 • Довгий термін служби. Ворота ваших систем буде тихою та плавною, це допоможе зберегти браму у гарному стані.
 • Доступні ціни. За умови покупки автоматики у нашому салоні покупцю знижка на 15%, діють постійні акції.
 • Зручність. Ви не будете виходити з авто, щоб прочинити ворота та заощадите власний час.
 • Додаткові можливості: ви можете програмувати роботу автоматики, додати режим покрокового відкриття, режим пішохода, та ін.
 • Універсальність та максимальна адаптація до українського клімату.
 • У середньому розрахована на роботу в 25000 циклів.
 • Гарантія на сервісне обслуговування електричного приводу діє на 5 років.

Про компанію БРАМА МАРКЕТ у Рівному сервіс, монтаж, виробництво

Ми вважаємо, що покупку можна вважати вигідною, якщо клієнт пішов від нас задоволеним. А тому ми приділяємо багато уваги таким нюансам:

иииииииии

 • Товарним гарантіям – на 3 роки
 • Знижкам за умови покупки у салоні – 25%
 • Акціям, котрі щодня оновлюються на весь ряд товарів
 • Безкоштовним послугам замірника
 • Безкоштовній доставці по країні
 • Укладанню договору перед тим, як купувати ворота

Компанія «БРАМА МАРКЕТ» у Рівному продасть брами та електроприводи на ворота за розумними цінами. АКЦІЯ! З 28 березня по 5 квітня здійсніть покупку у нас ворітних систем, монтажні роботи  — в подарунок.

Мережа салонів автоматичних воріт по Україні «Брама Маркет» — Рівне, Київ, Луцьк.

 

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Специалисты Международного кадрового портала HeadHunter Украина вместе с юристами разбирались в нюансах и тонкостях некоторых отраслевых нормативных актов Кодекса законов о труде Украины (КЗоТ).

Сегодня 17:17
72
просмотров

Главной целью онлайн трансляций с Азовского моря эксперты называют повышение доверия к курортам и укрепление их положительного имиджа.

Сегодня 16:50
470
просмотров

На Днепропетровщине военной прокуратурой во время сбыта каннабиса разоблачен сержант. Об этом сообщает пресс-служба военной прокуратуры Южного региона Украины.

Сегодня 16:29
155
просмотров

АМКУ дал обязательные для рассмотрения рекомендации Ощадбанку о принятии мер по недопущению совершения нарушений законодательства о защите экономической конкуренции и о прекращении действий, которые могут привести к ущемлению интересов потребителей. Об этом сообщает пресс-служба АМКУ.

Сегодня 16:10
73
просмотров

Значительная часть зданий, которые формировали исторический облик Днепра, зданий, по которым можно было читать историю города, разрушены или находятся на стадии разрушения.

Сегодня 15:36
399
просмотров

Санитарным службам Екатеринослава выполнилось более 100 лет. Еще в те далекие времена люди осознали, насколько важны для сохранения жизни утилизация мусора и наличие санитарного контроля. 

Сегодня 15:27
88
просмотров

Лето в самом разгаре, и жители Днепра активно планируют отпуск.

Сегодня 13:50
845
просмотров

В этом году свой 50-летний юбилей отмечает парк имени Володи Дубинина в нагорном районе Днепра. Именно в июле, полвека назад, горсовет присвоил имя только что созданному парку. Этот парк – один из исторических осколков некогда легендарного, а ныне практически исчезнувшего…

Сегодня 12:40
1040
просмотров

Днепровские активисты ОО "С14" начали борьбу с рекламой наркотиков, которая заполонила город. Об этом сообщается на страничке общественной организации в Facebook.

Сегодня 12:06
706
просмотров

Об этом на брифинге сообщил спикер Министерства обороны Украины, полковник Дмитрий Гуцуляк, передает «Слово и Дело».

Сегодня 10:50
3317
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  СКИДКА 40% на весь ассортимент ТМ Baldinini в BAGS etc!

 • Акции!

  В Intertop sale до -70%!!!

 • Акция!

  В Miraton Super sale — скидки до 60%!

 • Акция!

  Скидки от 10 до 30% на укашения

Наверх