Близьке. Зрозуміле

image
 • Описание

  В рамках освітньої програми Артсвіт Дітям 11 лютого стартує другий семестр авторського курсу Марії Ложко «Приручити мистецтво». 

  Авторський освітній курс Марії Ложко «Приручити мистецтво» продовжується у 2017 році! Другий навчальний семестр буде присвячено мистецьким практикам, художнім матеріалам та напрямкам мистецтва, які мають менш солідну, але не менш яскраву історію становлення, ніж розглянуті навчальної групою у першому семестрі. Всі вони так чи інакше пов’язані із світовою історією кінця ХХ століття та найчастіше узагальнюються мистецтвознавцями терміном «актуальне мистецтво» (contemporary art).

  «Що це таке?», «Що це може означати?», «Чому це знаходиться в галереї?», «Художник просто не вміє малювати!», «Таке могла зробити моя дитина», «Я теж так можу» – лише невеличкий перелік реакцій, які можуть викликати у непідготовленого глядача об’єкти, про які буде йтися на лекціях та практичних заняттях другого семестру. Курс покликаний наблизити юних слухачів до сучасних митців, навчити їх розуміти іронічну мову мистецтва кінця минулого та початку нинішнього століття, а разом із нею – і світ, який актуальне мистецтво намагаються описати та осмислити.  

  Маленьких учнів очікує знайомство із мистецтвом перфомансу та ґепенінгу, практика акціонізму, робота з реді-мейдом, кінетичними скульптурами та діджитал-артом, а також, за традицією першого семестру, захопливі подорожі до локальних арт-просторів, таких як художні майстерні, галереї, музеї, майданчики із скульптурами та пам’ятниками. Разом ми спробуємо розібратися, як суспільство (війни, політика, наукові досягнення, реформи в освіті) впливає на роботи митців, та як знаходити спільне та зрозуміле між, на перший погляд, чужими один одному митцями кінця 60-х років минулого століття та сьогодення

  Заняття триватимуть з 11 лютого до 27 травня, щосуботи о 12:30.

  Більшість занять проходитимуть у галереї Артсвіт (вул. Січових Стрільців 4-а), про «гостьові» заняття буде попереджено заздалегідь.

  Вартість: 100 грн – вартість разового заняття, 400 грн – вартість п’яти занять. *У вартість входять всі матеріали, з якими працюватимуть діти, а також квитки у музеї.

  Увага! Команда Артсвіт рекомендує послідовне відвідування всіх занять курсу «Приручити мистецтво», проте нагадує, що відвідування окремих занять також не позбавлене сенсу. Курс побудований таким чином, що митці, художні напрямки та явища, про які йтиме мова на уроках, не пов’язані хронологічно.

  Більше інформації  на сайті http://artsvit.dp.ua/projects/2017/artsvt-dtyam-blizke-zrozumle/ 

  Запис на курс та окремі заняття здійснюється за телефоном +38 095 799 35 35

  Добавить комментарий

  Наверх